Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben sağıma yatsam sağımı itekliyor soluma yatsam solumu itekliyor kafayla mı ayakla mı neyle yapıyor bilmiyorum sırt üstü yatıyorum karnıma karnıma vuruyor dün biraz uyumuşum gece eşim tepemde gülüyor yaa zaten dedim zor zahmet dalıyorum ki hep zor uykuya dalan bi insanım neye gülüp beni uyandırdın dedim bi baktım karnım bi o tarafa bi bu tarafa gidip geliyor adam da ona gülüyormuş yani bir haftadır nerdeyse uyku diye bir düzen kalmadı 😀canı sağolsun
😀😀 ya sorma sorma gerçekten öyle canları sağolsun ama deprem yaşadim sanki dün gece öyle bi sarsintiydi cidden uykıkarımdan uyanip durdum eşler cok rahat tabi horul horul uyuyolar

😀😀 ya sorma sorma gerçekten öyle canları sağolsun ama deprem yaşadim sanki dün gece öyle bi sarsintiydi cidden uykıkarımdan uyanip durdum eşler cok rahat tabi horul horul uyuyolar
Gece uyanıkken bebekle sohbet ediyorum sesime çok tepki veriyor 😀baban kalkınca sabah soralım nasıl uyuyor böyle diye bize bi öğretsin diyorum 🤣🤣🤣

Sizin oralarda nasıl kiralar bizim burası ilçe gelişmiş ama büyük değil 10.000 e tuttuk
Bizim burda pahalı kuzum ya ilçe olmasına rağmen 13 15 20 diye gidiyor
10 bine var ama 25 30 yıllık bina üst kat asansörü yok ev baya kötü falan
Ya da 2+1 oluyor oda 90m² oluyor esyalar sığmıyor

Kizlar gece hiç uyumadim yukari doğru vurup vurup durdu bebiş gece boyu uyuyamadim yana yatmalarimi sevmiyor sanirim o zamanlar yapiyor ben bazen unutuyorum hamile oldğmu yan yatabiliyorum gümbür gümbür bi geceydi ya. Sizin de yab yatmalarinizda bu şekilde olduğu oluyor mu
Zaten yan yatmak gerekiyor diye biliyorum özellikede sola yatmak tavsiye ediliyor,
Ben genelde sola yatmaya çalışıyorum.

Kızlar tansiyon problemi yaşayan var mı? Normalde tansiyonum düşüktür hep düşük çıkar şu 4-5 gündür yüksel çıkıyor kafamda gözlerimde ağırlık var çok kalkamıyorum yerimden bir sıkıntı olabilir mi?

Resmen güncelleme yaşıyorum bu hafta . Her gün yeni bşr özellik yükleniyor 😀 uykular resmen haram sabah 6/7 olmadan uyuyamıyorum. Ha uyuyuncaya 9 da uyanıyorum . 24 saatin 4 saati uyku anca. Gündüz de uyku yok . Hareket etmek bile istemiyorum pilates yapmıyordum bıraktım yürüyordum bıraktım. Koltukta bşr sağa bir sola uzanıyorum sürekli yata yata doğurcam bu gidişle 😂

Resmen güncelleme yaşıyorum bu hafta . Her gün yeni bşr özellik yükleniyor 😀 uykular resmen haram sabah 6/7 olmadan uyuyamıyorum. Ha uyuyuncaya 9 da uyanıyorum . 24 saatin 4 saati uyku anca. Gündüz de uyku yok . Hareket etmek bile istemiyorum pilates yapmıyordum bıraktım yürüyordum bıraktım. Koltukta bşr sağa bir sola uzanıyorum sürekli yata yata doğurcam bu gidişle 😂
Benim uykuyla problemim yok gece ve gündüz tekmeleri saymazsak 🤣 ama halsizlik çok fazla bide hep uyuyasim var ama uyumuyorum çünkü sersem gibi oluyorum ama bende sen gibi yata yata dogurcam bide sıcak havalar hala yaniyoruz yaaaaa 🥵🥵🥵

Ay bende de biraz genel olarak uyku hali var canım benim. Gece uykumda sorun yok ama gün içinde 5 dakika bile otursam tek taraflı kaburgalarım ve sırtım ağrıyor 🫠 tarifsiz bi acı oluyor sabredemiyorum sürekli bi sağ bi sol yatıyorum böyle bişey sizlerde de var mı acaba. Karın bölgem kısa olduğu için bebiş mi sığmıyor acaba diye düşünüyorum 😅

Benim uykuyla problemim yok gece ve gündüz tekmeleri saymazsak 🤣 ama halsizlik çok fazla bide hep uyuyasim var ama uyumuyorum çünkü sersem gibi oluyorum ama bende sen gibi yata yata dogurcam bide sıcak havalar hala yaniyoruz yaaaaa 🥵🥵🥵
Evet ya hala çok sıcak benim artık ayaklarımın Altı alev alıyor. O halsizlik mi tembellik mi artık neyse yerimden kalkmıyorum 😀 doktor da hareket olsun doğum kolay olsun diyor da amannnn ben sadece yatıyorum 😂

Ay bende de biraz genel olarak uyku hali var canım benim. Gece uykumda sorun yok ama gün içinde 5 dakika bile otursam tek taraflı kaburgalarım ve sırtım ağrıyor 🫠 tarifsiz bi acı oluyor sabredemiyorum sürekli bi sağ bi sol yatıyorum böyle bişey sizlerde de var mı acaba. Karın bölgem kısa olduğu için bebiş mi sığmıyor acaba diye düşünüyorum 😅
Kız bende sanki bebekle kavga ediyorum bazen 😂 sağa dönsem kaburgam batıyır sola dönsem batıyor. Diyorum oğlum ne istiyorsun nasıl yatayım 😁🤣 Benimde bu ara tarifsiz acı mı desem sancı mı öyle şeyler var. Hatta diyorum işte bunlar yalancı sancıysa yandık doğum sancısı nasıl .. bazen kısa süreliğine bir acı giriyor . Şaka maka önceden korkmazdım şimdş doğumdan korkmaya başladım. Doğumdan ziyade doğum sancısından 😃

Kızlar canım çok sıkkın annem yüz felci geçirmiş ve benden uzakta başka şehirde öyle canım sıkıldı ki. Babamdan dolayı stres kaynaklıdır diye tahmin ediyorum kardeşimin düğünü olacak onların arasında kalıp köprü olmaktan patladı artık vücut. Ben üzülmeyeyim diye de söylemediler başta. Duyunca çok gerildim ya çok üzüldüm
Çok çok geçmiş olsun şimdi nasılmış durumu
Anneler işte köprü olmak için yaratılmışız resmen

Evet ya hala çok sıcak benim artık ayaklarımın Altı alev alıyor. O halsizlik mi tembellik mi artık neyse yerimden kalkmıyorum 😀 doktor da hareket olsun doğum kolay olsun diyor da amannnn ben sadece yatıyorum 😂
Havalar hayırlısıyla bı serinleseydi bide hamilelikten dolayı daha sıcak oluyor bizlere ya 🥵
Bence tembellik değil ay normalde hareket yürüyüş yapıyoruz ama işte bazen bazı durumlar el vermiyor ya da bel ağrısı karın ağrısı 🤣🤣

Kızlar tansiyon problemi yaşayan var mı? Normalde tansiyonum düşüktür hep düşük çıkar şu 4-5 gündür yüksel çıkıyor kafamda gözlerimde ağırlık var çok kalkamıyorum yerimden bir sıkıntı olabilir mi?
En yakın zamanda doktorunuza görünün lütfen. 140/90 üzeri gebelikte sınır değer.

Tansiyon en büyük sorunlardan biri preeklampsi belirtisi olabiliyor bence de en kısa sürede doktora görünmelisiniz. Benim de idrarda protein çıktı eser miktarda tansiyon takibi yapıyorum bence herkesin düzenli yapması gerekiyor

Tansiyon en büyük sorunlardan biri preeklampsi belirtisi olabiliyor bence de en kısa sürede doktora görünmelisiniz. Benim de idrarda protein çıktı eser miktarda tansiyon takibi yapıyorum bence herkesin düzenli yapması gerekiyor
Tansiyon gebelikte şekerden bile daha tehlikeli doğru diyorsun takibi yapılmalı yoksa Allah korusun daha kötü sonuçlara yol açabilir

Bugün pazar normalde sadece hafta da bir izin günüm var uyumam lazım dün gece ev topladım gece iyi uyurum dedim demez olaydım soluma yatıyorum öyle bir vuruyor ki resmen dövdü beni sağıma yatıyorum tuvalete gidiyorum ne istiyor bilmiyorum bir gram uyumadan sabah ezanınndan beri ayaktayım 😀

X