Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende de ilk oğlumda vardı doktor oraya nasıl ulaştı ise bir şekilde çıkacak demişti sezeryan idi. İkinci oğlanda öyle şimdi biliyorum ya korkmuyorum desem yalan sanki ilk gibi
Senin korkun büyük ihtimalle canım. Geride evlat bıraktığın için çünkü kuzenlerim hep bunu söylüyor bana

Valla bende çalışmak zorundayım hem şimdi hemde doğumdan sonra iznim bitince.yorgunluktan ölüyorum şuanda ama işe de geliyorum, sabah erken kalkınca uyku yetmiyor.Doğumdan sonra Mecburen annelere minnet edicem ilk etapta.Ama ettiğim kişiler anneler olsun varsın, Allah başımızdan eksik etmesin onları.sonrasında da bebekle kendimin sürekli ilgilenmesi gibi olmaz tabiki.Bende çalışmazsam eşime sararım evde, psikolojim iyi olmaz biliyorum.maddi anlamda 12 yıldır çalışıyorum ilk çocuğum ve ekonomik olarak da eşim dahil kimseye güvenmiyorum ama içim bir tuhaf nasıl olacak gibisinden.yani sadece hastane sonrası değil ilerisi içinde bir plan gerekiyor.hastaneye arkadaş veya akraba ziyareti de bende de pek olacağını sanmıyorum çoğuyla benim de aram yok çünkü.herkesin kendine göre zorlukları oluyor umarım kolayca hallederiz.

Senin işin de zor allah kolaylık versin. Ben asla çalışmak istemiyorum çünkü çalışan anneden çok çektim çocuklarım da benim yaşadığımı yaşamasın en azından bir ebeveynlerinin sürekli yanında olduğunu hissetsinler istiyorum ve bir de benim iki erkek çocuk olacak erkekler genelde duygularını paylaşmakta daha zorluk çekiyorlar ileriki zamanlarda en azından hep yanlarında olacağımı bilsinler istiyorum. Ben hem çalışıp hem evi çocukları idare edemezdim açıkçası size saygı duyuyorum umarım herşey istediğiniz gibi olur

İş yerim doğumdan sonra gelmeni isteriz sana yardımcı da oluruz saat konularında dedi.elimden geldiğince o güven ve sevgi duygusunu vericem çocuğuma inşallah.çalışsam da onun İçin biraz da iyi şartları olsun ilerde kimseye muhtaç olmasın diye.bir yandan kendi işimi de yapmak istiyorum inşallah yapabilirsem daha iyi olur daha çok kazanabiliriz o şekilde

Ay hiç halden duygudan anlamıyorlar ya. Her şey onların istediği gibi olacak. Oldu ya

Hamileyken işten çıkarabiliyolar mı ya ?
Benim patron insanlıktan nasip almamış çıkardı bahanesi iş yükü stres artacak sıcaklar artacak ofiste tavan tipi klima varken mantıksızlık
İş yeri arabamla eve 3 km yani 10 dk ailemde hukukçular olduğunu duyunca alacağımın bir kısmını verdi üstelik yılıma 3 hafta kala çıkardı

Çüş yani nasıl insanlık nasıl aranmaz bu halde
Üzüldüm canım hayırlısı olsun hakkın neyse al imza atma

Senin korkun büyük ihtimalle canım. Geride evlat bıraktığın için çünkü kuzenlerim hep bunu söylüyor bana
Evet İnş doğum okul ara tatile geliyor nasipse oğlumu da götürcem oda da beklesin kardeşini yaşamasını istiyorum o anı, 10 yaşında olacak
Bolca öperim öyle inerim ameliyathaneye yine duygusala bağlandım

Kime ne ya takılma sen ne almak istiyorsan al ilkler öyle, ben oğluma çilekten oda takımı almıştım kv küçük ne gerek var demişti ben öyle istiyorum demiştim aldığın fiyatta aynı durmuyor zaten
Ama ikincide garibime bişey almadım desem yeri 5-6 Parça kıyafet bezdir şampuan sabun harici almadım bişey zaten gelir çevreden de
Oğlumdan kalma mama sandalyesi puset bebek arabası falan var kullanılabilecek şeyler yeter fazlası da bana artık kalabalık büyüdükçe de bende dağıtırım onları bitti gitti

Aslında iyi etmişsin mobbinge verilecek en güzel tepki ama sonrasında hukuki bir sıkıntı çıkmasın sana

Aslında iyi etmişsin mobbinge verilecek en güzel tepki ama sonrasında hukuki bir sıkıntı çıkmasın sana
Yıllardır beraber çalışıyoruz hukuki bir durum olmaz olsa da ben haklı çıkarım bunaldım çünkü iş yerinde kilerden işten de çıkışımı verseler hiç umurumda olmaz şu an doğum parası alayım diye sabrediyordum onu da ya bilerek alamayayım diye baskı yaptılar patronun sevgilisi de var bu tartıştıklarımın içinde o yüzden aramıyor patron zaten çünkü kıza en son. Sana hakkımı helal etmiyorum diyerek çıktım

Bende çilekten alcam ordan beğendim ama işten çıktım şimdi nasıl alırız bilmiyorum hatta eşime takılıyorum devlette doğurayım bari diye

Biraz daha için rahatlasın diye yazmak istedim 15.haftamda rahim ağzı uzunluğu 28 mm ölçüldü progestana başladım 27 haftaya girdik hala kullanıyorum 34 mm doktorum 25 üstünü bu zamanlar için normal ve risksiz olduğunu söylüyor kendi eşide hamileydi aynı durumu yaşıyordu 2 hafta önce sağlıklı bir şekilde doğum yaptı hayırlısıyla inşallah bizlerde bebişlerimizi kucağımıza alırız

iyi bari sana sıkıntı olmasında
samimi olduğun biri varsa sor ama durumlar nasıl arkandan ne diyorlar kolla mutlaka iş yerini

Kızlar aranızda kasık kemiklerinde, vajina duvarında basınç, baskı hisseden var mı? Benimkiler üçüz olduğu için mi böyle hissediyorum iki gündür yoksa biri kanala falan mı girdi, ya da herkes mi bu haftalarda artık hissediyor bunları bir türlü emin olamadım

Senin sorunun degil ki iş yükünün artması,
Ne saçma,
Allaha havale et,
Üzüldüm senin için hayırlısı

İnşallah her şey istediğin gibi olur iyi bir yerde çalışıyor olmana sevindim malum günümüz işverenleri biraz değişkler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…