Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar merhaba normalde Aralık grubundayım ama sizlere de sormak istedim Ankara’da olanlar hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz memnun musunuz ?

Kadına göre gayet normal şeyler. Gerçekten düzgün bir insan olsa karşısında ki eşimin yine ben sıkıntı etmicem. Bütün suç eşimde ben kadını da suçlamıyorum.
Başım çatlıyor, kendimi hiç iyi hissetmiyorum hala. Güçlü değilim artık eskisi gibi sanki. Hemde eşime bu kadar ihtiyacım varken beni duygusal olarak bu kadar yıpratması kendimi çok yalnız hissediyorum. Bebeğim için bişeyler yiyebildim yoksa ne iştah kaldı ne bişey.

Arkadaşlar merhaba, şeker yüklemesi yaptim ve gebelik şekerim varmış diyete başladim kadın doğum doktorum haftada bir hastaneye çağırıyor laboratuvarda açlık tokluk degerime bakıyor geçen gün endokrinolojiye kendim gitmeye karar verdim ve endokrinoloji doktoru ölçüm aletiyle her gün ölçüm yapmam gerektigini söyledi ben bu durumda kime guvenicem ve ölçüm aleti ile laboratuvarin verdiği sonuçlar çok farklı çıkıyor nolur bilgisi olan cevap versin

Namaz kılan arkadaşlara sorum var rahat kılabiliyor musunuz? Eğilip kalkmak bana zor geliyor niyeyse artık oturarak kılıyorum ben mi çok nazlıyım acaba
Ben kilabiliyorum canım ama ben gebelik şekerim olduğu için en başından beri diyet yapıyorum hamilelikte pek kilo almadım, 168 cm 56 kg muhtemelen ondan rahat hareket edebiliyorum, zorlaniyorsan oturarak da kılınır tabi, Allah kabul etsin

Bende de gebelik şekeri var canım, ben de diyet yapıyorum, mesela dün endokrinolojiye gittim, evdeki cihazımda açlık şekerim 95-100 arası cikiyor hep, üniversite hastanesinde 88 çıktı, kan vermemle aynı anda ölçüm yapmıştım 98 çıkmıştı, Dr demek cihazın iyi 10 fark falan olması normal dedi, ölçüme devam et dedi, ben sürekli takip ediyorum kendim her gün

Benim cihazla laboratuvar arasında 20-30 fark oluyor hangisine guvenicem bilemedim ya da doktor neye göre insülin yazicak

Kızlar hemoglobin baktirdiniz mi ne durumda? Ben her gün hem imom omega hem ferosem Forte kullanıyorum buna rağmen 10, 8 çıktı

Bence çok haklısınız bazıları sınırını bilmeli.iş için görüşüyoruz onun haricinde ekstra muhabbete gerek yok bende bazen bu yüzden kavga ederim eşimle öğle yemeğinde ofise gelen şirketten biri olur onla yemek yer ne alaka derim git başka yerde ye.bu yüzden kavga etmişliğimiz var.o da bana güvenmiyormusun ki ayıp ondan yedim der.ama bence sınır meselesi bu.Ben nasılsam o da öyle olsun isterim.birde başka şehir ve otelde ise beni rahatlatmasını beklerim ya sürekli telde konusacak odaya geçeçek vs.görüntülü arayacak.o da basıma geldi mesela toplantıları ayrı şehirdeydi tüm şirket vardı ama sürekli foto istedim sürekli aradı vs.yoksa rahat etmezdim.Gece 11-12 de arayan kadın arkadaş vs de sevmem.İş için şartları ayrı ise karşıdakine güveniyorsam o ayrı mesele.

kendine güven ç, özgüven meselesi de değil bu ayrıca, ben güzel olduğumu bilirim benden daha iyi şartlarda ve görüntüde biri olursa belki arıza çıkarıyorum bende daha çok onu farkettim.Ama kime göre neye göre dersen o belli değil.Hamileyken kendimi güzel bulamıyorum mesela elim yüzüm şiş, kilo almışım giydiklerim yakışmıyor.

ama lütfen üzülmeyin nasılsa geçecek bu durum.bol dua ve sabır diliyorum.

Teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için. Bu kadın direkt müdürü sürekli dip dibeler. Özel sektör işte kimse resmi değil zaten canımlar cicimler havada uçuşuyor insanların ağızlarında fazlaca samimiler. Müdürü olunca da bir yere kadar bişey diyebiliyorsun. Kıskanmak gibi bişey de değil yani eşimin yanlış bişey yapacağını düşünmüyorum. Ben sadece bu kadına taktım. Başından beri bunun yüzünden ettiğimiz kavgalar yetti artık. Ama yine de kadın değil eşim suçlu mesafesini koruyamıyor demek ki. Dün ben kalk dedikçe iş konuşuyorum benim yöneticim ve konuşmak zorundayım gibi tavırlar sergiledi.

Beni çok kırdı çok üzdü bilmiyorum. Geçse bile benden bizden çok şey götürerek geçecek. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama adım atmaya dermanım yok sanki çok fazla etkileniyorum. Benim kimseye değil eşime ihtiyacım var onu çok seviyorum keşke bu kadar sevmeseydim diyorum. Beni yalnız bırakmasını kabullenemiyorum.

İyi dilekleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Canm senin yerinde kim olsa aynı tepkileri verir ki ben sanırım daha çok verebilrdim ama kendini yıpratma böyle eşin geldiğinde al karşına güzelce konuş eminim o da anlayacaktır seni bu yaşadıklarını sinirlenmeden ikinizde empati kurarak konuşun eminim çözersiniz durumu

Kızlar hemoglobin baktirdiniz mi ne durumda? Ben her gün hem imom omega hem ferosem Forte kullanıyorum buna rağmen 10, 8 çıktı
Canm benim de ilaç kullanmama rağmen düşüktü ve aşırı kabız olduğum için ilacı bıraktım bu ay doktor damardan verdi 2 ünite şeklinde serum olarak rapor yazıp dün baktırdım 11.3 olmuş bu ay Dr tekrar soracağım doğuma kadar düşer mi tekrar en az kaç olmalı diye istersen sende sor bi damaryolundan alınca daha etkili oluyor düşük bulduysa öyle yapar belki

Keşke banada öyle gelse ama o sadece beni suçluyor işte. Benim çocukluk yaptığımı, gereksiz triplere girdiğimi falan düşünüyor. İş hayatına karışmamam gerektiğini falan söyledi. Hiç olumlu düşüncelerim yok. Böyle aptalca bir konu yüzünden evliliğimi sorguluyorum. Keşke her kadının bu konulara karşı bakış açısının bu olduğunu aslında benim çocukluk yapmadığımı anlatabilsem bi şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…