Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben Evren koyacağım dedim bana Kenan Evren gibi dediler bu kulaklar daha neler duyacak ya rabbi

Ben artık söylemiyorum valla :) ne söylesem herkes bi kılıf uydurdu eşim de dahil hahahah :) artık doğumda öğrenirsiniz diyorum.
milletin her konuda bilirkişi olması ve sürekli fikir beyan etmesinden yıldım :/ o nedenle salla.

sorana belli değil düşünüyoruz hala diyorum. doğunca öğrenirsiniz diyorum. kapatıyorum konuyu.

kızlar ya aşırı bir bacak ağrım var kasıklarımdan başlıyor gibi bildiğiniz 9 aylık hamile gibi yürüyorum hatta yürüyemiyorum bu normal mi yaşayan varmı 26 haftalık

Bak bende rüzgar istiyordum aynısını bizede dediler rüzgar gibi olur tutamazsınız elde avuçta durmaz diye. Bu arada eşimin adı da Özgür ee isimler anlamını alıyorsa oğluna niye özgür koydun .
Aaa bende rüzgar ismini düşünüyorum bizimkiler de kp ismini koymamı istiyorlar aslında kızıma karşı çok ilgili sevecen bir dede ismi de güzel koyasım var ama sırf kv tavırlarından o üzerine alınacak diye koymak istemiyorum zaten Altan alta söylüyor empoze etmeye çalışıyor o yüzden baya kararsız kaldım bend

Bak bende rüzgar istiyordum aynısını bizede dediler rüzgar gibi olur tutamazsınız elde avuçta durmaz diye. Bu arada eşimin adı da Özgür ee isimler anlamını alıyorsa oğluna niye özgür koydun .
Kendilerine gelince mantık öyle çalışmıyor :) Şimdi ne olacak ismi belli mi?

Bilmiyorum ki canım tembel mi yoksa canımı istemiyor ya da hareket ediyorsa ben mi hissetmiyorum ama geçen haftalarda çok hareketliydi durmuyordu bu hafta böyle keyfi yok galiba cuma gidecem doktora bakalım ne diyecek doktor takip etmeye çalışırım bende bugünden itibaren bakalım

Benim kızım olacak nasipse, kv de ablama şey demiş. erkek olsaydı ismi hazırdı. kendi kayınpederi ve kocasının (kp) ismini birleştirip koyacakmış :) Hasan Hüseyin olacakmış.

dedim keşke tenezzül edip de bi de bana sorsaydı ben istiyor muyum acaba :) senelerce kayınpederinden dayak yemiş güler yüz görmemiş keza kayınpeder de huy olarak sıkıntılı çok çektirmiş hala onların isimlerini çocuğuma koymak istiyor :)
dedim ablama ben istemiyorum. çok istiyorsa doğursun koysun :)

Ya bende bunu anlamıyorum kendilerine yapılanı niye bizlere yapmaya çalışıyorlar
Hayır dinen de yani isim hakkı babanın ve annenin hakkı ama kimsenin bunu taktiği yok
Boşver kuzum sen istediğin ismi koy en fazla iki trip atarlar sonra alisirlar

Yaa kızlar aşırı sinir oldum suan hiç oksaparım kalmadı doktora gittim yaa orada mal bir sekreter vardı ilaç yazdırdım oksapar 0,4-4000 lik 10 kere dedim üstüne çıkarken yazdınız mı dedim 5 kutu istedim birde kız saçma bir tane yazmış başka marka ve 0,4 lük bile değil of iş yapmayı bilmeyen o kadar insan var ki Dr bile oksapar 0,4 lük diye 10 kere dedi bilmiyorsun madde yan odalarda 10 tane adam var 30 dk Doktoru bekledik fırsatın var git öğren değil mi boşluk bulduğunda birde 16.00 çıktıkar
Ben yarında çalışıyorum birde of eczaneden rica edeceğim

Bizde mobilya alacağız aldık aslında ama daha gelmedi ödemesi yapılacak acele etmişsiniz diyorlar sizin dolabınıza da sığar eşyaları dediler zıbın muhabbeti yenidoğan almayın hemen büyür diyorlar en son size ne yaa benim ilk çocuğum alacağım dedim ben niye çalışıyorum elin kahrını niye çekiyorum sırf oğluma daha iyi bir gelecek için dedim ona almıycam da kime alcam inan üç tane yiğenim var almadığım şey kalmadı benim onlara kendi çocuğuma da alcam tabiki karışmayın artık dedim birde ben bi ara demişim ki cinsiyeti belli olsun 6 ayı doldursun öyle alcam demişim vay efendim niye sözümü tutmamışım aslında bunlarda alacakmış ama ben kızarım diye almamış bahane de hazır

Boşver koyma ben im kv çok istiyor eşinin adı koyulsun ama asla sırf o sevinmesin diye yine koymayacağım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…