Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Of oda doğru kimse biz aldık ettik de diyemez böyle olunca. Duygusallıktan mantıklı düşünmeyi de bıraktım galiba

Ay benim kayınvalidemlerde sürekli aman bi doğsun da bi doğsun da sürekli sanki bişey olacakmış hissiyatı veriyorlar. Ya da bana bu aralar iyice herşey batmaya başladı

Ben park yatak aldım anne yanına olanlardan. Bide şundan aldım. Ama sizin attıklarınız da çok mantıklı geldi bana

aynen öyle bir şey demeye hakları yok bizde doğal olarak mesafe koyacağız
ayyy kucak benim kucağım bebek benim bebeğim hahahah sanane demi amaa . benim kayınvalidem de her şeye yorum ypar bakalım nasıl olacak

canım ben hem kendi alerjim var diye hem de bebek için bu hava temizleyicisini aldım . yorumlarına da bak istersen ben çok memnunum

Xiaomi Smart Hava Temizleyicisi 4 Kompakt EU​

aynen öyle bir şey demeye hakları yok bizde doğal olarak mesafe koyacağız
ayyy kucak benim kucağım bebek benim bebeğim hahahah sanane demi amaa . benim kayınvalidem de her şeye yorum ypar bakalım nasıl olacak
Ben Rüzgar koyucam adını kısmetse. Kayınvalidem eşime oğlum rüzgar koymayın bak yerinde durmaz sonra rüzgar gibi eser geçer eserekli olur. Anlamı güzel olan bir isim falan koyun dedi. Ben mutfaktayken sanki duymuyorum

Ay sanki biz isteyince hemen doğacak sağlıkla gelsin zamanında gelsin işte sanki ne kadar kaldı da şurada bende aynılarını yaşıyorum inanki

Kızlar ya size bişey soracam son zamanlarda oğluşumun hareketleri azaldı sıcaklardan falan mı bilemiyorum bı kaç gündür az tekme atıyor hatta bazen hiç hissetmiyorum sizlerde de böyle mi

Ayyy biz de en son ana kucağı aldık bekleseydiniz biz bunun elektriklisini alacaktık size dediler biz valiz alcaz derken gitmiş görümcem tatile gideceğiz diye 3’lü set valiz almış eşimde orta boyunu bize verin dedi almayalım biz size özel alcaz diyor kendim aldım bende onların güzel gönüllerini beklersek nevresim takımı aldık beşiğe ne gerek var nevresime dediler yastık aştık bebek yastıkta yatmaz ayağına sallamaya alıştırma süt sağma makinesi alma ıslak mendil alma pamuk al ve bir sürü şey

Kızlar ya size bişey soracam son zamanlarda oğluşumun hareketleri azaldı sıcaklardan falan mı bilemiyorum bı kaç gündür az tekme atıyor hatta bazen hiç hissetmiyorum sizlerde de böyle mi
Kuzum benim de sabahları yanlışlıkla üstüne yarınca tepikliyor gündüz asla ses yok akşam hemen eve gidince işten uzanıyorum bekliyorum o zaman geliyor tekmeliyor beni yada yer değiştiriyor

Kuzum benim de sabahları yanlışlıkla üstüne yarınca tepikliyor gündüz asla ses yok akşam hemen eve gidince işten uzanıyorum bekliyorum o zaman geliyor tekmeliyor beni yada yer değiştiriyor
Ay anlamadım bende böyle içimde yer değiştiriyormuş gibi hissediyorum böyle zıplıyor falan sanki ama tekmelemiyor ya nedense

Ayyyy bu isim işinden ben nefret ettim en son şakasına kolum boş kim 50 gramlık kaburga takarsa isim onun hakkı dedim kv dünyanın lafını söyledi o yüzden herkese sürpriz olacak isim

hahahah valla bizde de durum aynı. bebek arabası aldık aaa biz alacaktık dediler. Sonra ne gerek var doğunca da alınır bebek arabası ertesi gün mü kullanacaksın dediler. E onun yerine başka bir şey alırsınız dedik ses yok şimdi mobilya bakıcaz yine biz alacaktık derler aman ne gerek var biz aldık dicem bana çok bir şey alma 5 tane zıbın yeter falan dediler kış soğugunda 5 zıbını siz yıkar kurutursunuz dedim ona dayanamadım

Eve geldim canım çok sağol ya üzerimde anlamadığım bir rahatlık var nedense korkmadım şükür kanama çarşafa geçecek kadar vardı ama devamı gelmedi allahtan. Şimdilik sıkıntı yok fitilde iyi geldi sanki uyku yaptı uyuyunca da bir dinlendim mi ne bilemedim

Bak bende rüzgar istiyordum aynısını bizede dediler rüzgar gibi olur tutamazsınız elde avuçta durmaz diye. Bu arada eşimin adı da Özgür ee isimler anlamını alıyorsa oğluna niye özgür koydun .

Ben park yatak aldım anne yanına olanlardan. Bide şundan aldım. Ama sizin attıklarınız da çok mantıklı geldi banaEki Görüntüle 3462412
Ya bunları da beğeniyorum aslında ama. Yiğenimin beşiği var yatak yanı için. O güzel. Ama salon için yada mutfakta oyalanırken ve hatta 5,6 aylık olunca da yazlığa götürürüm yatak olarak da kullanırım diye onu bulmuştum. Tabi 5,6 aylık içine sıgar mı bilemedim

Ay anlamadım bende böyle içimde yer değiştiriyormuş gibi hissediyorum böyle zıplıyor falan sanki ama tekmelemiyor ya nedense
Yerleri daralıyor galiba büyüyorlar ya . Ama bana doktorum 1 hafta bebeği takip et düzenini öğren ilerleyen haftalarda o düzen önemli demişti. İşte bu haftalarda takibe başlamak lazımmış. Sende bir hafta bak bakalım illa kıpırdak birşey olmasına gerek yok. Herkesinki tekme atacak diye de birşey yok belki azıcık tembel bir bebedir senin ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…