Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben normal istiyorum ama benim bebeğim hep ters 32. Haftaya kadar bekliycez bakalım dönmezse mecburen sezeryan valla Canan Karatay geçen yaptırmayın o tetenoz aşılarını diyordu
Ay onu ben de gördüm 2.yi yaptircam 12sinde napsak şaştim ya her kafadan ayrı ses

24+5günlük oldum arkadaşlar hamile kalınca Türk kahvesinden tiksindim bi haftadır nerdeyse bırak kahveyi telvesini içiyorum sizce sıkıntı olur mu aynı sigara gibi bagımlı oldum sanki
Kafeinsiz olanları var onlardan al istersen canm yani doktorlar çok önermiyor kafeni günlük belli miktarlarda için diyorlar o yüzden çok tüketmemek de fayda var

Oyy canm baya kıskançlık gelmiş sana kızzz
Bende sinirli biri oldum çıktım ama senin gibi değil yavrum. İşte hepsi hormonlardan

Günaydın kızlar bu benim terim kokmazdı şimdi değişik kokuyorum sanki ben değilmişim gibi.Ellerim kazık gibi oldu derim kalınlaştı sanki.Neler oluyo yaa

Birebir aynı ağrıyı sol tarafımda çekiyorum, böyle sanki barbi bebek bacağı gibi söküp taksalar normale dönecekmişim gibi doktora salı günü gittiğimde sordum bana normal, kalça kemikleri kendini bebeğe hazırlıyor zamanla o ağrı daha da artacak dedi

Beni de gece aşırı korkutuyorlar ya felak nas ayetel kürsi ihlas okumadan yatmam gece korkarak uyandım yine eşim kalktı okudu falan bir türlü dalamadım sanki yine korkutacaklar gibi geliyor

Benim de aynı sekilde sol damar sıkıntılı cıktı. Kendi doktorum da coraspin başlattı 10 kere falan sordum mesajla cok sıkıntılı bir durum var mı dikkat etmem gereken bir sey var mı diye olabilen bir seymiş hiç endişelenme dedi. Allaha emanet devam ediyoruz bakalım. Yoksa ben de acaba bir yere daha randevu alsam mı diye düşünüyordum ama gittiğim doktor zaten iyi bir doktordu ve epey incelemişti.

Bir sıkıntı yoktur ama gitmek istersen genel cerrahi bakıyor

Canan ablam şeker yüklemesi de yaptırmayın diyor bilemedim yaa hala o kolum. Ağrıyor benim yaptırmıycam diyorum eşimde doktor ne dediyse o yapılacak diyor
Hahahahah canan abla yaktın bizi girdapa sokuyor

Hala nası ağriyo yahu kaç gün oldu bnm 3. Gün geçmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…