Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende gözümü ona diktim biraz pahalı ama bakalım neler olacak :)

Benim de tıpkı böyle gelişti. Umarım benim 2. ultrason da sizinki gibi sorunsuz geçer.

Oyun halımız var ama o da 3 aydan sonra anlıyor bakıyor yaaa benim klasik ana kucağı vardı kızım hiç binmedi dedim şimdi sallanan alsam belki sever çocuk
Ben oğlumda joie serina kullandim çok memnun kaldım. Yatak kısmı ayrılıp puset gibi de kullanılıyor. Fiyatı biraz fazla ama 2. El de düşünebilirsiniz.

Bende çok istiyorum yaa bak sen böyle deyince yine heveslendim inşallah dediğin gibi 32. Hafta da döner paşam da kolaylıkla geliverirler sezeryandan sonra çok normal doğuran insan var

Yani evlat neticede sanki kız evladı öyle bir eksiklikmiş gibi söylediler ki sanki neyse bu olsunda erkekte olur gibi. Neyseki seni takdir eden çıkmış
Ben anneme babama eşime akrabalarıma çok bağlı biriyim annem babam bana hep dua ederdi inşallah kendin gibi kızın olur diye üç yiğenim anneme babama ölür biterler çok cana yakınlar bende hep kız olsun dddim ama her duamda hayırlısı ne ise o olsun Allahım ben bilmem sen bilirsin dedim hayırlısı böyle imiş boşver takılma canım

Yaa o kadar hevesle gittim yüzünü plesantasına dönüyor hep doktor o eşi aslında diyor ondan ayrılmak istemiyor gibi bişey söyledi
Hmmm anladm canm neyse doğana kadar bekliyeceğiZ bu gidişle gül yüzlerini görmek için:))

Günaydın canm tabiki veririm
Benim tamamlayıcı sigortam anadolu sigorta bakalm ne diyecekler

Oooo iyi yapmışsn kızz kvalidene paslayarak ben asla şunu alın diyemem kendileri de zaten ne alalım kızım demedi bir kere neyse
Kendi Annemler aldı park yatağını
Gerisi hep bizde:)
Sende baya bitirmişsin yavrum maşallah
Süt sağma makinesinde ben hala karar veremedim yaa

Lohusa kemeri nasl oluyor kız:)
Oyy maşallah baya baya bitmiş senin

Ayy eslem hiç takılma öyle insanlara yaa
Gerçekten bazıları sırf konuşmak için konuşuyor hee

Hah birde geçmişini bilenler öyle mi.. yazık vala yazık ya . Hepimiz belirli süreçten geçmişiz ha geçmeyenlerde var ne şanslılar hep öyle şanslı kalsınlar . Allah nasip ederse kasımda hepimiz patır patır doğurup kavuşacağız meleklere kız erkek .. ay bak heyecan yaptım durduk yere sanki çok az kaldı gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…