2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Yaa evet benim bu fetal franksiyon yüzdem %1 çıkmış. Bu video içimi çok çok rahatlattı Allah razı olsun. Yani obeziteye bağlayabilirim. 1.55 boyum 85 kilodayım çünkü. Amniyosentez yolu gözüktü sanırım bana.
Rica ederim canım ne demek. Hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. Bebek iyi mi, bu sonuç niye böyle çıktı, bir şey olur mu kafamızda hep sorular oluyor anlıyorum seni annelik yükleniyor 🤗. Benim de ikili taramada bir değerim sıkıntılı gelmişti. Kendimi yemiştim. Haftan yeterliyse büyük ihtimalle kilo kaynaklıdır. Amniyosentez yaptıracaksan da işinde uzman güvenilir bir doktorla görüş. Gerekirse ikinci bir görüş al. Bak göreceksin her şey yolunda çıkacak. Stres yapma annesi 😊

Merhaba arkadaşlar bugün tam 15 haftalık olduk doktor randevum vardı. Cinsiyet belli oldu oğluş geliyormuş 💙 Allah biliyor ya iki kızdan sonra cok sevindim ☺️ Ssvd düşünüyorum doktorumu degiştirdim, önceki bebeğim kız olmasına ragmen kiloluydu bunda zorlanmayayım diye doktor bebegin cok kilo almaması için multivitamini kesti. kasılma gördü biraz ultrasonda magnezyum verdi onun için. d vit, b vit devam. Bizden haberler de böyle 😊 darısı tüm cinsiyet ögrenmeyi bekleyenlere Allah gönlünüze göre versin inş

okyanus demek. begenmeyen cok fazla o yüzden kafam karışıyor😅
Canım yanlış anlamazsan bence de çok güzel bir isim değil ya, daha doğrusu bence zor bir isim söylemesi. Çocuk için özellikle bence çok zor. Sesli söylerken bile bi kulağa garip geliyor. Belki duyulmadık isim ondan. Tabi kim ne derse desin bir ömür sen nasıl seslenmek istersen onu koy o ayrı mesele :))

Rica ederim canım ne demek. Hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz. Bebek iyi mi, bu sonuç niye böyle çıktı, bir şey olur mu kafamızda hep sorular oluyor anlıyorum seni annelik yükleniyor 🤗. Benim de ikili taramada bir değerim sıkıntılı gelmişti. Kendimi yemiştim. Haftan yeterliyse büyük ihtimalle kilo kaynaklıdır. Amniyosentez yaptıracaksan da işinde uzman güvenilir bir doktorla görüş. Gerekirse ikinci bir görüş al. Bak göreceksin her şey yolunda çıkacak. Stres yapma annesi 😊
Aynen haftam hep yeterliydi iki testte de. Muhtemelen kilo kaynaklı. Yarın kendi doktoruma gidicem bakalım o ne dicek ona göre bir yol çizicez. 🥰teşekkürler.

Belli canım eşimle biz ilk tanıştığımızda kafede Umay marşı çalıyordu orda ben demiştim içimden evlenirsek kızımız olursa Umay olsun adı eşimde öyle düşünmüş ilk nişanlandık eşim akşamına söyledi bir kızımız olsun Umay olsun dedi eğer oğlumuz olursa da Ertuğrul düşünüyoruz canım 🥰tabiki de söylerim kız
Ay hadi hayırlısıyla canım benim ya 😍😍

Sen ne koyacaksın adını canım belli mi cinsiyet belli olunca heyecan bi kat daha artıyordur ya ona göre şeyler almak şimdi ben ne alsam krem alıyorum
Evet belli canım Alperen koyacağız evet ve bı değişik hissediyorsun tarifi çok bu mutluluğun
Kız ben daha hiç bişey almadım eşim aldirmiyor daha çok erken diye bende çok hevesleniyorum ama yok diyorum azar azar alalım nasıl ikna edeceksem

Selam kızlar, fetal dna yaptırmıştım ben ilk gönderdiğim kan da sıkıntı çıktı, tekrar kan örneği verdim. Bugün aradılar malesef kanımda tarama yapılamamış belli kriterler gerekiyomuş tarama yapılabilmesi için ama malesef yapılamamış rapor çıkmadı firma paramı iade edicek. Daha önce böyle bişe yaşayan duyan var mı acaba 😞
Canm tekrar kan neden almıyorlar bebeğim anne kanında %10 lüks (Yüzdeliği net hatırlamıyorum) bit DNA sı olup oradan bakıyorlar bebeğin dna sına ama bu erken haftalar da yeterli çıkmıyabilir ki her şey yolunda olsada bazen çıkmayabilir diye bilgilendirmişlerdi beni

Kızlar size saçma bir hikaye ye dönen cinsiyet olayını paylaşayım 🤦🏻‍♀️
Doktor tam emin olmamakla 13. Haftada kız dedi
14. Hafta erkek dedi (Emin gibi)
16. Hafta devlete gitmem gerekti rapor için kıza benzetti aynı gün kendi doktoruma da gittim kız dedi
Buradan daha önce de yazmıştı.im doktorumdan memnun değilim diye bugün farklı bir doktora gittim 18+2 o da erkek dedi
Şimdi bu nedir arkadaşlar kız mı erkek mi bu kadar yanılır mı bu arada ilk doktorum randevu bulmak çok zor çok hastası var yani iyi bir doktor ama cinsiyet de yanılmalar yaşıyormuş önceki hastalarından birinden duydum
O yüzden bugün doktor değişikliği yaparak farklı doktora gitmiştim ama beynim yandı resmen
Valla ben anlamadım arkadaşlar artık çoçuğı kız siye de sevinmiyorum erkek diye de hevesim kırıldı yaa

16. Hafta devlete gitmem gerekti rapor için kıza benzetti aynı gün kendi doktoruma da gittim kız dedi
Buradan daha önce de yazmıştı.im doktorumdan memnun değilim diye bugün farklı bir doktora gittim 18+2 o da erkek dedi
Şimdi bu nedir arkadaşlar kız mı erkek mi bu kadar yanılır mı bu arada ilk doktorum randevu bulmak çok zor çok hastası var yani iyi bir doktor ama cinsiyet de yanılmalar yaşıyormuş önceki hastalarından birinden duydum
O yüzden bugün doktor değişikliği yaparak farklı doktora gitmiştim ama beynim yandı resmen
Valla ben anlamadım arkadaşlar artık çoçuğı kız siye de sevinmiyorum erkek diye de hevesim kırıldı yaa
Canım cinsiyete bakarken göstermedi mi doktor? Bana 12 haftada önceki doktorum kız gibi duruyor ama daha cok küçük belli olmaz demişti. Bugün gittiğim doktor gösterdi cok bariz belliydi erkek oldugu ben bile gördüm 😊 ona ragmen detaylıya kadar bir sey almayı düşünmüyorum ne olur ne olmaz

ay gercekten cok sacma 1 kez degişse neyse de sen her hastaneye gittiginde farklı bir şey soylenmiş. belirsizlik kötü canım ama canını sıkma en gec detaylıda kesinleşir 🥰

X