2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bitmiyor kaynanalar. Canım sen eşini karşına al ciddi ciddi konuş. Onun el atması lazım artık bazı şeylere. Annesine artık onun dur demesi lazım. Esinle aranı durduk yere bozma bence. Eşin annesini karşısına alıp konuşamıyorsa sen kv karşına al ve içinde olanları konuş. Yine kötü bilsin seni canı isterse ama hiç olmazsa sen rahatlamış olursun. Oda yerini sınırını bilir belki. Hamile kadının üzerine bu kadar gidilmez. Hersey unutuluyorda bu dönemde bizlere yapılanlar unutulmuyor malesef
Kayınvalidem asla karşına alıp konuşulmuyor canım denedim ben bunu ama kadın basıp bağırıyor sen beni yanlış anlıyorsun benim niyetim o değil bu değil ama en başa geri sarıyorsun eşime dedim zaten aldım karşıma evliliğimizde hiç konusu geçmeyen bir konu üzerine konuşacağız dedim boşanma orda açıldı ağladı eşimde eşim asla boşanma yada benle arası bozulma gibi bir duruma girmez bende giremem ama canıma yetti iş evladın olunca konu değişiyormuş onu anladım şimdi ameliyat olacak kv olsun iyileşsin eşim konuşacak bu şekilde devam ederse de görüştürmeyeceğim dedi söz verdi

Günaydın kızlar. Babalar günü için bisey düşündünüz mü acaba. Bizim ilk anneler babalar günümüz bu sene ondan özel olsun istiyorum. Aklıma fikirde gelmiyor napcam bilmiyorum.
Ayyy benim eşimin aynı günde doğum günü hemde cinsiyeti de öğreneceğiz ona uygun renkte pasta düşündüm ama hediye bilmiyorum daha

Ay kızlar hepimize güncelleme gelmiş galiba. Hepimiz sinirli huysuz tahammülsüz olmuşuz 🤣 göbüşler şişmiş rahatsızlık vermeye başlamış 🤣 ayaklar şişiyor kıyafetler denk gelmiyor 🤣 sıcak zaten bize ekstra sıcak 😂 hepimize hayırlı uğurlu olsun bu yeni güncellemeler 🤣😇🤣😂😅
valla öyle oldu çiçeğim birde sıcaktaaaa bize hiç yardımcı olmuyor :KK70:

Ayyy kızlar 2 40 da randevum var
Çok özledim yavrularimi gece heyecandan doğru düzgün uyumadım sabahta stresden ishal olmusum bagirsaklarim takla atıyor resmen bu gün tam 16+0 olduk cinsiyet inşallah öğrenebiliriz artık neredeyse hepiniz öğrendiniz ayyy çok heyecanliyim zaman geçmiyor bir türlü 😊😊

Çok özledim yavrularimi gece heyecandan doğru düzgün uyumadım sabahta stresden ishal olmusum bagirsaklarim takla atıyor resmen bu gün tam 16+0 olduk cinsiyet inşallah öğrenebiliriz artık neredeyse hepiniz öğrendiniz ayyy çok heyecanliyim zaman geçmiyor bir türlü 😊😊
Oyyy sağlıklı güzel haberlerle gel inşallah 🙏 bizi de haberdar et bakalım neler geliyor 🤣 inşalalh gösterirler kendilerini 😁

Saat gelmiş bileeee :KK70:

Kızlar ben ‘D e v a’
Eski nickime döndüm tanımanız için beni yazmak istedim. Nasipse kızımın adı deva olcak ve yakınlarımıza söylemeye başladık. Tanıdık birine rastlamaktan korktum burda anonim rahatlığıyla devam etmek istiyorum 🥲😂

Kızlar ben ‘D e v a’
Eski nickime döndüm tanımanız için beni yazmak istedim. Nasipse kızımın adı deva olcak ve yakınlarımıza söylemeye başladık. Tanıdık birine rastlamaktan korktum burda anonim rahatlığıyla devam etmek istiyorum 🥲😂
Oyyy maşallah benim doktorumun adı da deva . Resmen derdimize deva oldu. Senin de kızın hayatın boyunca ömrüne ruhuna deva olsun canım benim 🤣

cok güzel isim. ben isim bulamıyorum eşimle ortak bir şey bulamadık daha🥰

Valla doğru söylüyorsun bundan sonra onlara ne söylerim yapacaklarımı ne de anlatırım hamile kaldığından beri kıskançlık beş katına çıktı bizim başarılarımızı çekemiyor bayram geliyor şimdi bir de bu var seneye bayrama tatile gitçem dedim zaten kafaya koydum
Git boşver kafanı dağıt esinlede arani duzeltirsin
Her istediğinde al sonuçta senin çocuğun onlarida salla takma kafana

Oyyy maşallah benim doktorumun adı da deva . Resmen derdimize deva oldu. Senin de kızın hayatın boyunca ömrüne ruhuna deva olsun canım benim 🤣
Yaaa ne kadar güzel çok fazla rastlayamıyorum bu isme ama rastlayınca mutlu oldum. İnşallah gerçekten bu düşünceyle Bizde karar verdik hepimizin bebeği deva olsun ömrümüze ruhumuza kendi hayatLarına inşallah🥹🥹🩷🩷

Ay kızlar hepimize güncelleme gelmiş galiba. Hepimiz sinirli huysuz tahammülsüz olmuşuz 🤣 göbüşler şişmiş rahatsızlık vermeye başlamış 🤣 ayaklar şişiyor kıyafetler denk gelmiyor 🤣 sıcak zaten bize ekstra sıcak 😂 hepimize hayırlı uğurlu olsun bu yeni güncellemeler 🤣😇🤣😂😅
Ayyy 40 numara ayağım 170 boyum göbeğim ve ben 🤣🤣🤣ayaklarım müthiş şişiyor yaa uykum var ama sıcak çok su içiyorum ama sürekli tuvalet var çok değişik çok. 😀

cok güzel isim. ben isim bulamıyorum eşimle ortak bir şey bulamadık daha🥰
Canım bana mı yazdın bilmiyorum ama bende daha hamile değilken hep söylüyodum bu ismi eşim beğenmiyo gibi yapıyodu. Meğer ortada bişey yokken adam konuşmak istemiyomuş. Sonra kendi dedi senin beğendiğin isim güzel o olsun diye🥹🥹😂

Ayyy ben varım cinsiyet öğrenmeyen 😀inşallah sen bugün öğrenirsin canım cuma günü bende gitçem bayramdan önce öğrenmek istiyorum inşallah iyidir kuzucuklarımız

Ayyy 40 numara ayağım 170 boyum göbeğim ve ben 🤣🤣🤣ayaklarım müthiş şişiyor yaa uykum var ama sıcak çok su içiyorum ama sürekli tuvalet var çok değişik çok. 😀
Şu icebiliyorsan ne güzel kuzum ben içemiyorum hala dün doktor dedi zayifladigimdan istahimda olmadigindan erken doğum olabilir diye napacam bilmiyorum valla kendimi zorlasamda yemek yiyemiyorum

X