2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kadınalr hamile kalıp doğurunca eski hallerime dönmeleri 2 seneyi alır hem ruhen hem psikolojik olarak hem bedenen diyorlar ya çok doğru. Bende aynı sen sanki depresyondayım ve böyle sıcaklarda duş alıp dışarı çıkıp gezdiğim günleri özledim

Kızlar selam bende çarşamba 17 ye gireceğim fakat ara ara bir kaç kezdir geceleri uyanıyorum bir daha uykuya dalamıyorum nefesim kesiliyor gibi oluyor ölecekmiş hissi geliyor tövbe tövbe
Bebeğin hareketi vs bişey hissetmiyorum ama bir kaç kez gıdıklanma gibi his oldu o kadar
Bulantım kusmam bir haftadır geçti şükür
Bu sıcaklar benide mahvedecek gibi

Ayy hepimiz dertliyiz ne olcak böyle bilmem
Bende gece cok sık uyanıyorum canm snra da zor dalıyorum

Ahh bebeim bende pek Gülemiyorum malesef hep bi yorgunluk var üstümde vee sıcaklardan mı nedir anlamadm pek uyuyamıyorum
Napıcaz kız biz böylr ben vala çok pozitif sürekli gülen biriydim . Şimdi sanırsın dünya başıma yıkıldı Karadeniz’de gemi filom battı öyle suratsız oldum

Selam kızlar bende 18.haftamdaym ama hala hareket hissedemedim benim kız da tembel sanrm
eee seninki ultrasondan belli bebeğim azıcık tembel ben zaten umutlu değilim benim plezanta ön duvara yerleşmiş doktor 24/24 haftaya kadar hissetmezsin dedi. Senin kuzum nazı benim oğlanın bu kendini saklaması. Hele doğsunlar vuralım popişlere

Selam canım, yakındır merak etme doktor bana 20-21 de hissedersin demişti tembeller böyle analarını krize sokuyor işte bu seferde hissetmek için uyandırmaya çalışıyorsun

Hadi inşallah canmm:)
Dimii snra da uyansn hareket etsin diye darlarız bebekleri içerde

Napıcaz kız biz böylr ben vala çok pozitif sürekli gülen biriydim . Şimdi sanırsın dünya başıma yıkıldı Karadeniz’de gemi filom battı öyle suratsız oldum
Ayy bilmem canm valla
Bazen de kızıyorum kendime en cok istediğin şeye sahipsn daha ne istiyorsun diye
Ama havalardan mı desem bedenımız değiştiğinden mi desem hormonlardan mı desem bilemedim

Yani troid ilaci ile arasında iki saat olmasi yeterli olur mu

Peki her gün ayni saatte mi almak gerekiyor demiri

3. Yandan sonra rahatlarsın dediler ben daha kötü oldum canım günde bı kere kusuyordum şimdi sabah akşam. Bende diyorum hani ikinci trimester balayı ayıydı. Sağlıklı olsunlarda sıkıntı yok canım. Hormonlardan dolayı böyle hissediyorsun sende

Geçenlerde bir video izledim instdan bu lohusa sürecinde kadınlar eski hallerine aslında yaş tutarlarmış falan diye. Düşünüyorum sanırım gerçekten öyle olacak

Amin amin sağlıklı olsunda gerçekten, hormonlar beni duygusal boşluğa sürüklüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…