2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
hiçbir şekilde hissetmedm bazen agrı girip hemen cıkıyor hareket gibi degil sanki cevremde de nasıl hissetmezsin daha normal degil fln diyorlar korkuyorum. hissedecegim zamanı dört gozle bekliyorum oyle rahatlayacagım ki
Saçmalamasınlar yaa doktor 20 24 arası hissedersin dedi bende hissetmedim hala daha çok küçükler zaten ki
bi de 8.9. Ayda azcık kıpramasada uyusam diye bekleyeceğimiz günlere say Tomris o zamanları hayal et

Yani haftan baya büyük aslında ama inan dönmez diyemiyorum sağlıkla gelsin bir sonraki kontrol ne zaman belki o zamana kadar alışveriş için beklersin
4 hafta sonra ayrıntılı ultrason randevusu alabilirsin dedi doktorum şimdilik kızım diye seveyim ya o zaman değişirse de oğlum derim . Eşimi dinleyim

günaydın kızlar herkese iyi haftasonları dilerim nasıl geçiyor göbüşler büyüdü mü ?
geçen hafta doktorum detaylı ultrasona yönlendirdi, 21. hafta düşünüyorum var mı randevu alan kaçıncı haftada aldınız ?

Kızlar slm uzun zamandır bakamadım. Herkes iyidir inş. Biz de bu hafta cinsiyeti öğrendik. Erkek geliyor. Ama içimde hep kız olması vardı. Biraz kötü oldum. Çünkü bir oğlum var. Bi de kızı tatmak istemiştim. Hala da alışmış değilim 2 erkek fikrine 2 erkek annesi olan var mı acaba aramızda bana fikirlerini söylese çok sevinirim. Bi de kim yazıyordu cinsiyeti buraya acaba??

15+1’den selamlar göbeğim baya belirgin hata şişlik mi falan diyorum üç kilo aldım ama bilmiyorum baby nin cinsiyeti ile ilgili henüz fikrim yok kendisinin kız olduğunu hissediyorum

Günaydınn bir haftada gözle görülür şekilde büyüdü benim göbüş ben henüz almadım ama bana da doktor 20/21 hafta dedi bende bu gidişimde alırım artık randevuyu

Kızlar bu hormonlar beni öfke krizlerine sokuyor her şeye ağlıyorum bağırıyorum sonra da bebeğe bir şey olur diye korkuyorum çevrenizde bu şekilde olup bebeğini sağlıkla kucağına alan var mı aranızda

Saçmalamasınlar yaa doktor 20 24 arası hissedersin dedi bende hissetmedim hala daha çok küçükler zaten ki
bi de 8.9. Ayda azcık kıpramasada uyusam diye bekleyeceğimiz günlere say Tomris o zamanları hayal et
ay canım ne güzel konustunn agzından bal damlıyor inşallah inşallah amşnnnormal oldugumu biliyorum ama cevredeki cok bilmişler moral bozuyor doktor olmuş herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…