2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Ayy hafi inşallah canım hayırlısı ile kız gelsin benimde bir oğlum var allah bize nasip etsin bu duyguyu hayırlısı ile güzel haberler le gel

Günaydı n kizlar şimdi hastaneden çiktim ense kalinliği 22mm dedi 20 mm olsun isterdik dedi nft testi öneriyoeum dedi onu yaptirin dedi 11e anlaşma sağladık 12 dedi adam çok yüksek değil mi kizlar fiyatlar bide ense kalinliği konusunda düşünceliyim

Bana da önerdi cnm doktor daha fiyat almadım.İkili test sonucu çıkınca bi yandan fiyat alıcam ama fiyatlar o civarlarda sanırım hep.Bugün gittim enseye falan 11. Haftada normal dedi ama mm söylemedi sormadım da ben kaç mm diye..yaş 35 den fazla mı canım senin benim tam 35 ondan mı öyle söyledi acaba kafanı da bulandırma bence

yaş 30 bnm yaşla ilgisi yoktur cnm ya sanmiyorm yani sonra da çok sorun değil oda dddi geçiştirdi 20 alti olmasını istiyoruz normalde 22 çikti dedi

Cok teşekkür ederim ya bide size mail olarak geldimi sonuç saat kaç gibi gönderdiler acaba
Bana akşam üzeri 5.30 /6 gibi geldi doktorum aradı beni o bana whatsptan attı sonucu. Ama kendisi arayıp söyledi ben firma ile değil doktorla muhataptım .

Irmak yüzük testi Çin takvimi yada kan değişimi hangisi yanıldı canım
Hepsi desem. Benim hepsi Ramzi teorisi kese şekli Çin Rus yüzük kan değişimi hata şu bıçak makas olayı varya o hepsi kız çıktı. Hatta ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi derler ya o bile doğru ben sürekli ekşi yiyordum . Ama sonuç erkek ya hepsi yanıldı

Yaaa oğluş gelmek istemiş demek ki acaba testte yanılmış olabilirler mi bi doktora mı gitsen ki geri

ne yazıkki fiyatlar çok yüksek ama burada yaptıran arkadaşların çoğu o rakamlarda yaptırdı . İçim rahat etsin diyorsan yaptır ikili falan yapıldı mı bu arada ?

Dün cenazemiz olunca millet kalk çay koy kalk bulaşık yıka kalk gelene gidene bak kayınvalidemle annem de sağımda birisi solumda birisi yapamaz o yapamaz o az rahatsız derken en son birisi bi laf edince kayınvalidem de gelinim hamile 33 yıldır o iş yapıyor bu evde zaten bundan sonra siz yapacaksınız deyince herkes yedi sülalem hamile olduğumu öğrenmiş oldu

yaş 30 bnm yaşla ilgisi yoktur cnm ya sanmiyorm yani sonra da çok sorun değil oda dddi geçiştirdi 20 alti olmasını istiyoruz normalde 22 çikti dedi
Yaşla şöyle var nifty 35 yaş ve üstüne hep öneriyorum dedi Yani ben ikili bile yaptırsam nifty de yaptırcam büyük ihtimalle ama baktıkça insanın aklı bulanıyor iştr böyle

Slm kızlar bende doktor erkeğe benzıyor dedı ama emın değilim benzetiyorum dedı ense kalınlığı 1.7mm çıktı normal mı

Doktor bir sıkıntı yok dedı ama yınede topiğe sormak istedim rabbime şükürler olsun o kadar değişikti ki görünce şok oldum dedim rabbım ne kadar büyüksün bebeğimiz erkek gibi dedı işaretlicem ben erkek dıye değişşirse artık bizde degiştiririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…