2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Bişey sormak istiyorum kızlar size cinsiyeti oğrenenler için
Lekelenme yaşayanlar erkek mi çıktı ben öyle biliyorum tahmın etmiştim bende de leke vardı

Merhaba değerli anneler ve anne adayları hepiniz bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah. Ben de şubat annelerindenim. Eğer henüz almamış olan varsa elimde sıfır kutusunda hiç kullanamadığım baby mom elektrikli pompa var. İlgilenen olursa özelden yazsın piyasadakinden uygun fiyata verebilirim.

Selam canm bende 35 yaşındaym ve doktorum bana hiç fetal dna fln demedi direk 2 li yaptrdk ve şükür temiz cktı.. Yani sen bilirsn ama bence gerek yok
Ha birde maşallah bebişine yaa sanki kız gibi kemik yapısından öyle anladm

Günaydn bebeim 2 mm den bişey olmaz bnce içini ferah tut canm, o testler de pahalı malesef ama en garantisi yaptrn derim

Amin canm cok Saolasn

Bende sormadm canm normal dedi doktor ikili de temiz geldi
Ztn öğrensem nette araştırır kafamı karıştırırdm boşverr
Cnm genel bi baktı normal görünüyor dedi ama detaylı ölçtüyse de şu kadar mm demedi.bende niye sormadıysam ya acaba ikiliden çıktıktan sonra mı söylüyor kaç mm olduğunu ? Yada bi daha ölçüyor mu ? Birde numune sonucu haftaya çıkacak risksiz olduğunu ben anlayabilir miyim,
Raporu gördüğümde ? nasıl yazıyo risksiz olunca

Aslında iyi yapmış kayınvaliden . Ah şu elalem ah ah . Hayırlısı olsun canım öğrenmiş oldular artık. En azından sana yüklenmezler artık. Başınız sağolsun bu arada amcandı galiba. Allahım mekanı cennet eylesin . Sende çok üzme kendini bebişini düşün

Canım o ense kalınlığı haftaya göre değişiyor ama doktor normal demiş normaldir herhalde 3 ün altı olması lazımdı ben öyle hatırlıyorum şeninde altı zaten maşallah . Hiç kafanı bulandırma maşallah sağlıklı

hiçbiri yapilmadi canım valla
12/16 haftada ikili yapılıyor . Sen doktorunla konuş olmazsa ikili yaptır. O hemen çıkıyor . İkilinin sonucuna göre fetal DNA yaptırmaya karar ver. Yinede sen bilirsin ama benim geçmişim sıkıntılı olduğu için fetal yaptırdık. Ama öncesinde ikili yaptırmak daha mantıklı geliyor bana

Risk oranı yazıyor az çok anlarsın canım sonucu. Detaylı anlayamazsın ama az karışık oluyor. Ya normal dediyse hiç kafanı karıştırma sıkıntı olsa söyler zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…