Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun canım. Rabbim sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah. Bu kalp durma olayı ne kadar çok var etrafımızda, Allahım yardımcımız olsun hepimizin.

Kızlar sizde de göbek deliğinden aşağı doğru hafif bir çizgi var mı aynadan bakınca daha belli oluyor

Canım bende de aynı bende 7 haftalığım göğüs hassasiyeti dışında bişeyim yok bu beni tedirgin ediyor göğüslerim de geçen haftaya göre sanki dolgunluğu gitti kabızlık var

Benim doktorum her gün yumurta ve et ye dedi, ablam da yemişti hamileliğinde ve yeğenlerim maşallah çok sağlıklı, güçlü çocuklar. Eti normalde de sevdiğim için zorlanmıyorum ben, yumurta için de kahvaltıda çok alternatif yok sağlıklı o yüzden yiyorum.

Canım benim ilk kürtaj da oldu ikinci de hiç kanama olmadı . İlişki için de 8:9 gün beklemen yeterli demişti

Canım benim ilk kürtaj da oldu ikinci de hiç kanama olmadı . İlişki için de 8:9 gün beklemen yeterli demişti
Çok teşekkürler canım. Bende de şuan kanama yok. Karnımda sancı gibi ağrı var. Antibiyotik ve ağrı kesici verdi onları içiyorum. 4 gün oldu benimde olalı.

Kızlar bildiğiniz gibi 1 haftadır lekelenmem var az önce büyük 2 tane siyah pıhtı düştü bebeğim gitti diye acile koştum bebeğim 11 mm olmuş kalbi atıyor elhamdülillah kanama alanı asla görünmüyor sadece kese biraz aşağıda o da korkulacak bir şey değil ortada dedi kimi 9 ay kanama ile geçiriyor dedi benimde 3 ay önce kaybım var

Kızlar bende bugün minnakımın kalbini duydum. Çok şükür hersey yolunda 6+5 olduk.hayatımda duyduğum en güzel sesti Rabbim sağlıklı sıhhatli kucaklarımıza almayıda nasip etsin inşallah
canım karındna ultrasonla mı sesi duydun gözük aydın sağlıkla büyüsün miniğin

Allahım ne dicemi bilemedim. Bugünde hiç giremedim yeni gördüm . Çok şaşırdım . Canım test yaptır mutlaka bende ark arkaya iki kayıp yaşadım . Doktor seni yönlendirir zaten. Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm

aynısı cuma günü bende oldu bir tane peçeteye koyu kan pıhtı geldi daha da hiç gelmedi doktorum yine de iğne yazdı 6+4 ken karından ultrasonla kalbinin atışını gördük ama normalden yavaş atıyor dedi hep dua ediyorum inşallah bebeğim sağlıklıdır

aman sağlıkla doğsun. Bebek iyi kese iyiymiş şükür

başın sağ olsun, çok üzüldüm. sevdiklerine sıkıca sarıl ve kendine, sağlığına dikkat et. bu günler geçecek. her şey günlünce olsun.

benim iğneden sonra kanama hiç gelmedi doktor sa kanama alanı var falan son kontrolde hiç söylemedi sadece kese de bebek de haftasına uyumlu dedi kalbi normalden yavaş atıyormuş umarım yeni atmaya başladığı içindir düzelir inşallah

Nasıl güzel söylemişsin o kadar doğru ki çok haklısın

1 haftadır kanamam var canım ana kanama alanı yok nerden geliyor bu anlamadım kalbime inecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…