Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim yardımcın olsun 3 ay önce genel anestezi ile kürtaj oldum hiç ağrı yok 38.gün ilk regl oldum bir daha da olmadım hamile kalmak daha kolay düşükten sonra canını sıkma. Ha şuan da düşük riskim var ama kalp atışı var bakalım hayırlısı zor süreçler ama inşallah bunun da mükafatı vardır. Canını sıkma inşallah Allah yardımcın olsun 🤲❤️
Allah size bağışlasın canım benim inşallah hiçnir şey olmadan ilerler minnoşun seninle kalır ❤️

Cok uzgunum yasadigin surec cok zor biliyorum ama en guzel zamnda en guzeli seni secicek insallah 🌼
Allah yüreğime çok büyük ferahlık verdi çok metanetliyim kendime bile inanamıyorum. Her zaman vardır bi hayır çünkü bu hamileliğim bile öyle olmuştu. Aşılamaya başlayacağım zaman ayağım kırıldı. Tam diğer ay başlayacağım zaman aynı gün beynimde sorun olduğunu öğrendik yine ertelendi derken her şeyi neticeye bağlayıp başlamıştık. Adet olamazken femara ve yumurtlama dönemine girince adet olmaya başladım düzenli şekilde. Vücudum artık eskisine göre daha iyi inanıyorum yine olacağına. Bu hamileliğim de en umutsuz olduğum zamanda oldu tüp bebeğe geçecektik. Kısmet her şey. Rabbim her zaman hayırlısını nasip etsin 🙏🏼🥰

Allah size bağışlasın canım benim inşallah hiçnir şey olmadan ilerler minnoşun seninle kalır ❤️
Canım ben de 2 kez kürtaj oldum ilki anestezili diğeri anestezisiz, imkanın varsa tabiki anestezili olsun ama iki durumda da operasyon sonrasında çok sıkıntı yasamiyorsun ve tekrar gebelik düşündüğüm ilk aylar yeniden hamile kaldım ben, sen de en güzel zamanda sağlıklı bebeğine kavusursun inşallah🤲🤍🌸💐

Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim yardımcın olsun 3 ay önce genel anestezi ile kürtaj oldum hiç ağrı yok 38.gün ilk regl oldum bir daha da olmadım hamile kalmak daha kolay düşükten sonra canını sıkma. Ha şuan da düşük riskim var ama kalp atışı var bakalım hayırlısı zor süreçler ama inşallah bunun da mükafatı vardır. Canını sıkma inşallah Allah yardımcın olsun 🤲❤️
Canım sen nasılsın, kahverengi lekelenmelerin devam ediyor mu? İstirahate devam ediyor musun?

Ben yurtdışındayım,
Burda sistem biraz farklı ilerliyor sanırım.
Doktorum kalp dinleme cihazının aşırı ısı verdigini ve bebeklerin bunu çok sevmedigini söyledi 12 yada 13. Haftada dinliyebilicez.
Evet burda sistem çok farklı orda çok farklı, ben peşpeşe kaç defa dr a gittim kalp atışını dinleyebilmek için, daha önce yaşadığım olumsuzluklardan dolayı içim rahat etmedi. İnşallah bebeğim zarar görmemiştir 🤲

Canım ben de 2 kez kürtaj oldum ilki anestezili diğeri anestezisiz, imkanın varsa tabiki anestezili olsun ama iki durumda da operasyon sonrasında çok sıkıntı yasamiyorsun ve tekrar gebelik düşündüğüm ilk aylar yeniden hamile kaldım ben, sen de en güzel zamanda sağlıklı bebeğine kavusursun inşallah🤲🤍🌸💐
Valla umut oluyorsunuz bana ya teşekkür ederim hepinize tekrardan ❤️🥹 inşallah inşallahhhhh

Evet burda sistem çok farklı orda çok farklı, ben peşpeşe kaç defa dr a gittim kalp atışını dinleyebilmek için, daha önce yaşadığım olumsuzluklardan dolayı içim rahat etmedi. İnşallah bebeğim zarar görmemiştir 🤲
İnşAllah,
Yani kaç kere sordum,
Henüz küçük oldugunu ve dedigim gibi bebeklerin bu ısıyı sevmedigini söyledi,
Orda bakıyorum mesela herkes normal ultrasonla burda 3.aya kadar vajinal ultrasonla muayne oluyor.

Allah yüreğime çok büyük ferahlık verdi çok metanetliyim kendime bile inanamıyorum. Her zaman vardır bi hayır çünkü bu hamileliğim bile öyle olmuştu. Aşılamaya başlayacağım zaman ayağım kırıldı. Tam diğer ay başlayacağım zaman aynı gün beynimde sorun olduğunu öğrendik yine ertelendi derken her şeyi neticeye bağlayıp başlamıştık. Adet olamazken femara ve yumurtlama dönemine girince adet olmaya başladım düzenli şekilde. Vücudum artık eskisine göre daha iyi inanıyorum yine olacağına. Bu hamileliğim de en umutsuz olduğum zamanda oldu tüp bebeğe geçecektik. Kısmet her şey. Rabbim her zaman hayırlısını nasip etsin 🙏🏼🥰
Daha önce de konuşmuştuk bunun bir belirtisi olmuyor ama sen bir şey hissettin mi? Mesela gebelik belirtilerinde azalma oldu mu? Örnek veriyorum göğüs hassasiyetin geçti mi ya da kasın ağrın devam etti mi gibi? Tekrar geçmiş olsun canım. Allah gönlünü ferahlandırsın, iyi haberler bizlere ailene verirsin inşallah tez zamanda

Kızlar özeldeki doktorumdan çıktım bebeğin kalbi durmuş. Büyük ihtimalle durmuş bir de aşılama yapılan hastaneye git orada baksınlar dedi. Şimdi oraya gidiyorum. Hayırlısı böyleymiş. Her zaman sağlıklıysa olsun Allahım diye dua ederdim. Demek ki sağlıklı oluşmamış bebeğim…
Çok üzüldüm cnm rabbim en hayırlı zamanda tekrar nasip etsin inşallah sağlıkla

Merhaba, riskli bir gebegliginiz yoksa seks yapmanizin hic bir sakincasi yok. doktorunuz da oyle demis. boyle seyler biraz kulturel tabu bence. eger hormonal olarak istekliyseniz extrem seylere kalkismadan seks hayatiniza devam etmeniz mental olarak da iyi gelebilir. istemiyorsaniz kendinizi zorlamayin tabi ki. kisaca soylemek istedigim hamilelikte cinselligin - riskli bir durumunuz yok ise - tamamen normal oldugu.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Doktorlardan biri devletteki kanama var diyinxe ikimizde biraz geriliyoruz bu konuda. Biraz daha bekleyip bayram sonu gittiğimde yeniden görüşeceğim, ilişki dinamiğinde bunun önemli olduğunu düşünüyorum o yüzden buraya da danışmak istedim.

Kızlar özeldeki doktorumdan çıktım bebeğin kalbi durmuş. Büyük ihtimalle durmuş bir de aşılama yapılan hastaneye git orada baksınlar dedi. Şimdi oraya gidiyorum. Hayırlısı böyleymiş. Her zaman sağlıklıysa olsun Allahım diye dua ederdim. Demek ki sağlıklı oluşmamış bebeğim…
Alahim bebegini sana bagislasin canim, guzel haber alirsin insallah.

Kızlar 3 ay önce kaybım var. Şuan kahverengi akıntı siyah kahve 1 haftadır hatta artıyor umudu kestim ben kaderimde anne olmak yok galiba yaşamaktan soğudum artık

Evet dinliyorum akıntı devam ediyor maalesef pıhtılı koyu kahve bazen açık kahve bilmiyorum umudu kaybettim valla
Bol su içip dinlenmeye devam et, biliyorum sinir bozucu bi durum ama aylarca kanama görüp sağlıklı doğum yapanlar var, umudunu kaybetme, belki de bebekle hiç alakası yoktur bu lekelenmelerin.

Kızlar 3 ay önce kaybım var. Şuan kahverengi akıntı siyah kahve 1 haftadır hatta artıyor umudu kestim ben kaderimde anne olmak yok galiba yaşamaktan soğudum artık
Hamilelik psikolojisi çok başka ya, hormonlar bizi mahvediyor, olumlu dusunmeye çalışın elinizden geldiğince. İnşallah güzel olur her şey 🤲

X