Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Benim 2 hafta kaldı zehirlenmedim her bünye farklı tabi. Ama kontrollü gitmen lazım . Ve kesinlikle anestezili ol . Ben bir anestezili bir anestezisiz oldum . Şiddetle anestezi tavsiye ediyorum diğeri her manada yıpratıcı bir süreç . Gelmiş geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olur en koşa zamanda mucizen kendiliğinden gelir
Amin canım inşallah vardır hayır. Anestezili yaptırmak istiyorum psikolojik açıdan rahat etmek istiyorum me bileyiim

Anestezi ile yapan güvencenin bir hastane yok mu ben anestezi ile oldum kürtaj anestezis nasıldır bilmiyorum canm 1 hafta da beklemek kanamam durumları falan seni daha çok yıpratmaz mı heöen olup bitmesi daha iyi sanki
Kanama olabilir belki kendi kendine de düşebilir dedi parçalı olursa acile gel dedi. Hiçte hamile kalmadım böyle düşük yapmadım ki bilemiyorum nasıl olacak işte ua kafam karışık.

Kanama olabilir belki kendi kendine de düşebilir dedi parçalı olursa acile gel dedi. Hiçte hamile kalmadım böyle düşük yapmadım ki bilemiyorum nasıl olacak işte ua kafam karışık.
Aneztezili ol bence de benim de iki hafta kalmış benimle 7. Haftada durmuş 9 da kanama ile öğrenmiştim bir sorun olmadı ama doktor daha iyi bilir ne olur ne olmaz. Özelde de mi yok aneztezi doktoru 7,24 olmak zorunda diye biliyorum ben nöbet usulu çalışıyorlar 🥹

Aneztezili ol bence de benim de iki hafta kalmış benimle 7. Haftada durmuş 9 da kanama ile öğrenmiştim bir sorun olmadı ama doktor daha iyi bilir ne olur ne olmaz. Özelde de mi yok aneztezi doktoru 7,24 olmak zorunda diye biliyorum ben nöbet usulu çalışıyorlar 🥹
Şimdi beynimde de sorun var benim genç svo hastasıyım 2 tane damar tıkalı pıhtı atmıştı. Anestezi inşallah uygun derler ya 😔 evet canım doktor da yok valla kötü zamana denk geldi

Kızlarım çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden iyi ki varsınız gözlerim dolu dolu okudum mesajlarınızı 🙏🏼❤️ Anne baba olabilmek için gerçekten çok uğraştık polikistik over olduğu için doğal şansım çok azdı. Aşılamayla olması çok deneyerek hamile kalabilmiş olmak şu an kalbimi kırsa da eminim ki büyük bir hayır var. Sağlıksız bir bebeği sırf anne olabilmek adına dünyaya getirmeyi asla istemem. Tek temennim en kolay şekilde kürtaj olabilmek ve psikolojik açıdan hemen toparlanabilmem. Rabbim sizin bebeklerinize sağlık versin inşallah. 🙏🏼
Çok geçmiş olsun,
Rabbim inşAllah tekrardan saglıklı hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲🏼

Anestezili daha rahat hissederim görmek hissetmek istemiyorum hiç
Çok geçmiş olsun canım benim Rabbim yardımcın olsun 3 ay önce genel anestezi ile kürtaj oldum hiç ağrı yok 38.gün ilk regl oldum bir daha da olmadım hamile kalmak daha kolay düşükten sonra canını sıkma. Ha şuan da düşük riskim var ama kalp atışı var bakalım hayırlısı zor süreçler ama inşallah bunun da mükafatı vardır. Canını sıkma inşallah Allah yardımcın olsun 🤲❤️

Y Ysayy1 Merhaba benide listeye eklermisiniz 😊
SAT : 05.2.2024

İlk Keseyi 5.haftada gördüm.

TAHMİNİ DOGUM TARİHİM : 11.11.2024

Kalp atışını henüz dinlemedik.

Teşekkür ederim 🌸
Ben suann 7+2 yim kalp atisi bayramdan sonraya kaldigi icin bekliyorum ama. Senin gebelik daha ileride kalp atisini dinlemeye gidemedinmi cnm bende keseyi 5+2 de gordum hayirli olsun insallah

arkadaşlar her şey bizim için bu süreçte stres kaynı mutluluk karışık ilerlerken eşlerinizle nasılsınız bu süreçte? Kaç haftadır beraberliğimiz yok özeldeki doktorum haftada 1 beraber olun dedi devletteki bir süre bekleyin dedi. Eşim bir şey demiyor ama haftalar olduğu için onunda hormonları sıkılmaya başladı açıkçası bende onu özlüyorum. Onu da ihmal etmeden bu süreç iyi gider inşallah.
Merhaba, riskli bir gebegliginiz yoksa seks yapmanizin hic bir sakincasi yok. doktorunuz da oyle demis. boyle seyler biraz kulturel tabu bence. eger hormonal olarak istekliyseniz extrem seylere kalkismadan seks hayatiniza devam etmeniz mental olarak da iyi gelebilir. istemiyorsaniz kendinizi zorlamayin tabi ki. kisaca soylemek istedigim hamilelikte cinselligin - riskli bir durumunuz yok ise - tamamen normal oldugu.

Ben suann 7+2 yim kalp atisi bayramdan sonraya kaldigi icin bekliyorum ama. Senin gebelik daha ileride kalp atisini dinlemeye gidemedinmi cnm bende keseyi 5+2 de gordum hayirli olsun insallah
Ben yurtdışındayım,
Burda sistem biraz farklı ilerliyor sanırım.
Doktorum kalp dinleme cihazının aşırı ısı verdigini ve bebeklerin bunu çok sevmedigini söyledi 12 yada 13. Haftada dinliyebilicez.

X