Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Tmm canm kirpiğe devam ozmn saolasn

Kızz bende takip ediyorum onu
Hatta bgn video gördüm
3lü testi yaptırmayın asla diyor
Aaaaa sen diyince baktım hemen valla yaptırmayım diyor. Yorumlar da bomba millet neler yaşamış neler söylemişler vallahi Allah yardımcısı olsun bu hamilelerin babaların ya ne zorlu süreçler

Aaaaa sen diyince baktım hemen valla yaptırmayım diyor. Yorumlar da bomba millet neler yaşamış neler söylemişler vallahi Allah yardımcısı olsun bu hamilelerin babaların ya ne zorlu süreçler
He kızz benim de kafam cok karıştı valla
Nette baktm bende 2 li test iyiyse 3 lü ye gerek yok yazıyor ama

Bu evde var ya bi bakayım eve gidince canım ne kadar var. Bu markanın birkaç şeyini daha kullandım fanta gibiydi idrarım hahaha
Aynen bende pıhtı olduğu için doktor direk bunu önerdi hem folik hem pıhtı için dedi . Tarihlere bak doktorda okey derse sende bitir o hapları malım paraları baya çok

Bende ekstra ımom omega alıyorum haftada 3 gün . Ama fena kokuyor bana sana da kokuyor mu ?

Canım eczanede yok sanırım. Dr mfk var perinatoloji doktoru biliyor musun bilmiyorum o kendisi üretiyor
Ay ben o doktora instagramda denk geldim hatta eşi hamile galiba Şuan onun. Nasıl komik matrak bir adam ya eğer aynı kişiden bahsediyorsak şen biri . Çok moral veriyor gebelere

Neden fetal DNA yaptiriyorsuniz risk yoksa
Ben ihtimallere dayanamıyorum çünkü kesinlik istiyorum ilkinde 1/350 çıkmıştı

Dr bir odada 350 gebe olsun biri dönem sendromlu bebek taşıypr bu sen de olabilirsin diğer 349 kişiden biri de olabilir demişti. Ben dayanamam buna dedim. O da fetal önerdi. Ne varsa bileyim yani aylarca onu kafamda kurmak istemiyorum. Şimdi hiç 2 li falan uğraşmadan direkt bunu istiyorum o yüzden

He kızz benim de kafam cok karıştı valla
Nette baktm bende 2 li test iyiyse 3 lü ye gerek yok yazıyor ama
Banada doktor 2li 3lü4 lü sanki sırayla mecbur yapılması gereken test gibi algılanıyor dedi. Öyle birşey yok 2 li ye bakarız ona göre hareket ederiz 3lüye gerek kalmaz direk 4 lü ye gidersin dedi. 2 li testin sonucuna göre hareket ederiz dedi

Aa tmm kuzu Saolasın biz daha bunları hiç konuşmadk doktorla da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…