Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bana gerek yok dedi. Ben eşli kromozom testi yaptırmıştım 35 yaş altı olduğum içinde bu iki sebepten gerek yok 2 li tarama bizim için yeterli dedi.
Banada daha iyi olur dedi. Aslında bizimde eşli kromozom var 35 yaş altıyız. Bende bi fiyat sorayım o zaman dedim. Bir yeri önerdiler genoks tu sanırım

Kanama alanı görmediyse çok büyük bir sıkıntı yok demek oluyor. Küçük küçük varsada çok önemsemiyorlar. Bence farklı bir doktorla daha görüşmeni tavsiye ederim
Adam garip daha bakmadan ah vah diyor ne bileyim öğleden sonra özele randevum var dua edin bir kaybım var mübarek kandil günü

Çok ama çok geçmiş olsun. Başka bir doktora gitsen nasıl olur? Her zaman farklı bir görüş almak iyidir. Çünkü kesen iyi, kal atışı var bebek iyi durumda.

Kesinlikle öyle biz de allaha emanetiz bebeklerimiz de öyle. Dualarım seninle. Çok iyi anlıyorum stresini 2 gündür ben de hiç hoş şeyler duymuyorum ama inşallah sen güzel ayrılacaksın hastaneden
Sizde sorun ne ilk gebelik mi kuzum

Sen git öğleden sonra doktora bize haberdar et: yinede dinlen bol bol yorma kendini merakla bekliyorım ama dediğin doğru hangimizin garantisi var

Sizde sorun ne ilk gebelik mi kuzum
Evet canım ilk gebeliğim. Biz kalp atışı duymuştuk vajinal ultrasonda geçen hafta bugün. Ama bu hafta duyamadık, duyamadığımız gibi ultrason cihazlarında çok nette göremedim. Radyoloji baktı da kalp atımı var diyebildi. Bradikardik embriyo deniliyor şu an kalp atışı çok yavaş. Bekliyoruz dua edip

Dk da kaç acaba 155 yazıyor ben de o kalp atışı mı sizn kaç korkma ben bir tane kürtaj 3 ay önce artık hayırlısı

Banada daha iyi olur dedi. Aslında bizimde eşli kromozom var 35 yaş altıyız. Bende bi fiyat sorayım o zaman dedim. Bir yeri önerdiler genoks tu sanırım
Genoks çok duydum ben ama yaptırmıcam ya. Hem çok para . Hem stres . Hem doktor gerek yok dedi. 2 li taramana göre karar veririz dedi. İnan hiç yaptırmayı düşünmüyorum. Allah ne verirse kabulüm aslında ona güveniyorum sağlıklı bebek diliyorum . Ama yaptırmak istemekte çok normal oda ayrı bir konu

Amin canm benim inş
Gitme gitme eskilere her gebelik kendine özel . Doktoruna güven sen az çok bilirsin zaten doktora güvenip güvenmeyeceğini
Aynn canm haklısın yok yok unuttum anlık geldi o eskiler iyiyim şuan modum

Kızlar hamilelik öncesinde de bunu kullanıyordum aşılama döneminde inofolic combi hp kullanmıştım. Bitince tekrar buna geçtim bu da bitti. Siz ne kullanıyorsunuz? En iyisi şu bence dediğiniz var mı doktor önerisiyle?

Eklentiler

• IMG_6480.jpeg
    153,2 KB · Görüntüleme: 41
Aynen aslında bende detaylı hariç hiç birini istemiyorum da bakalım nasıl olacak

Bende hamilelik öncesi bunu kullanmıştım sonra doktor vifolic verdi şimdi kötü kokuyor dedim diye değiştirdi de ismine bakmadım ne yazdığına dün

Sanırım ilk çocuk endişe etmeyin.Rabbim hepimize sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsinArkadaşınızla bı sure gorusmemek de fayda var gibi

Ben hamile kalmadan ocean polystol kullanıyordum canım şimdi fodega kullanıyorum içinde aktif folat,vitamin ve omega 3 var

Bende hamilelik öncesinden beri bunu kullanıyorum 30. Haftaya kadar da kullanacağım . Aşırı da memnunum . Tek sıkıntı hap rengi sarı idrarda boyalı gibi sarı oluyor

Eklentiler

• IMG_7194.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…