Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar özele gittim dr her şey yolunda dedi kalp atışı dk 125 gelişim kese iyi kahverengi akıntı düşük tehlikesi dedi istirahat et dedi
Hayırlı haberle gelmişsin bak boş bol dinlen su iç düşünme stres yapma . Herşeyi normalmiş miniğin azıcık nazlı napıcaksın

Oyyyyy sende sağlıkla doğum yap inşallah çok teşekkür ederiz ince düşüncen için normal bu süreçler bu telaşlar . Anlattığınıza göre doğuma kadar da bitmeyecek bu endişeler annelik işte deliliğin ince çizgisiymiş

Desteğin için çok teşekkürler vallahi her şey o kadar çok fazla geliyor ki bazen . Ne yapacağını bilmemek çok kötü. Umarım sağlıkla kucağına alırsın. Her şey yolunda gider <3

Teşekkür ederimm Her hafta farklı bir süreç yaşanıyor, bebek hareket etmiyor diye telaş ederken şu an karnımda tepiniyor mesela :) Sağlıkla geçirin inşallah sürecinizi ama korkmaya gerek yok, doktorunuzla iletişim iyi ise gerisi halloluyor :)

Hayırlı haberle gelmişsin bak boş bol dinlen su iç düşünme stres yapma . Herşeyi normalmiş miniğin azıcık nazlı napıcaksın
Dr kanama alank yok ultrasonda her şey yolunda diyor ama kahverengi akıntı olduğu için düşük tehlikesi diyor

Desteğin için çok teşekkürler vallahi her şey o kadar çok fazla geliyor ki bazen . Ne yapacağını bilmemek çok kötü. Umarım sağlıkla kucağına alırsın. Her şey yolunda gider <3
Evet insan panik oluyor ama herşey olması gerektiği gibi ilerliyor:) Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişleri inşallah

Gözün aydn canm benimm
Amin inşallah

Kızlar özele gittim dr her şey yolunda dedi kalp atışı dk 125 gelişim kese iyi kahverengi akıntı düşük tehlikesi dedi istirahat et dedi

Oyy gözün aydın canm cok şükür
Bol bol dinlen

Ayyy merhaba merhabâ ne iyi ettin de geldin yazdn teşekkürler desteğin için
Sende sağlıkla kucağına al inşallah

Nette de böyle okudum
Kuzum ben eğer hamileliğim devam ederse inşallah diyim fetal dna yaptırıcam zaten eşimle daha bebiş ortada yokken düşünüyorduk. Benim anne tarafımdan aldığım birçok hastalık var üstüne şimdi bir de bebişin kalbiyle alakalı sorun yaşayınca kesinlikle yaptıralım diyoruz

Aynen bende pıhtı olduğu için doktor direk bunu önerdi hem folik hem pıhtı için dedi . Tarihlere bak doktorda okey derse sende bitir o hapları malım paraları baya çok
Canım bende de paı1 var sadece beynimde de 2 tane damar tıkalı 2023 kasım da pıhtı atmış beynime bunu salı doktora sorup kullanayım ben geçmemiştir tarihi geçen sene temmuz ağustos gibi almıştım

bende aşılama ile oldu biliyorsunuz. acaba aşılama ile olunca daha mı hassas oluyor bebekler?

Bana hiç iğne vermediler, acaba atladılar mı bilmiyorum.
Canım biliyorummm bana sadece progestan fitil verdi benim hatırladığım ilk aşılamamda aralıkta rahim duvarım geç kalınlaşıyordu ocakta da aynı şey olmuştu şubatta daha iyiydi ama her ihtimale karşı vermişti. Belki doktorun sen de bazı şeyleri iyi görmüştür.

Çok şükür bak gelişimi falan güzelmiş. Gözün aydın canım. Dinlen istirahat et. Bana da istirahat dedi geçecek inşallah bu günler

hamdolsun bugünüme. rabbimin verdiğine de vermediğine de teslim oldum.

sağlıksız bebekmiş bebeğim. Vücudum bunu fark etti ve Rabbim böyle istedi diyorum.
Kesinlikle öyle kadının yumurtası bile sağlıklı spermi seçiyor… Rahmimiz bilgisayar gibi bir şey fark ettiği an atmak istiyor vücuttan. İnşallah tez vakitte sen toparlan daha sonra da sağlıklı hayırlı bir şekilde hamile kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…