Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kim demiş mide bulantısı olmazsa sağlıksız diye resmen safsata. Herkesin gebeliği farklı canım benim. Ben oğlumda sıfır tiksinme sıfır mide bulantısı yaşadım. O kadar rahattimki canım ciğer kelle paça bile cekiyodu düşün şimdi benim oğlum sağlıksız mi doğdu. Şükür bı sıkıntımız yok. Demem o ki kulak asma millete. Ne güzel maşallah desinler güzel bı hamilelik geciriyosun

Sıvı birikmesi nasıl oluyor hiç bilmiyorum canım benim geçmiş olsun çok Ben iki gün önce kürtaj oldum. Kalp atışı yoktu yoğun kanamam vardı. Devlete hiç gitmedim uyutmazlar diye. Özelde genel anestezi ile oldum ve uyudum uyandım hicbi şey hissetmedim. Sadece çıktıktan sonra adet sancısı gibi kasıklarda ağrı ve kanaman oluyor o kadar. Umarım sıkıntısız atlatırsın ama bebek iyiyse sıvıdan dolayı nasıl kürtaj kararı verildi iyice bı araştır derim

Ben de çok sinir oldum. Miden bulanabilir ama bulunmayanlara haset etmek de ayrı bı cinslik. Benim de ilk gebeligimde hiç bulanmiyordu oğlum da gayet sağlıklı. Moralinizi bozacak hickimseye fırsat vermeyin çat yapıştırın lafinizi

Yalnızca gebelik süresince değil normal hayatınızda da sizin enerjinizi düşüren, olumsuz konuşan insanlardan uzak durun. Benim de gebelik belirtim neredeyse hiç yok, hiç bulanmadım, arada kasık ağrısı o kadar. Bazen unutuyorum hamile olduğumu. Daha küçük ondan diye düşünüyorum. Pozitif düşünün güzel şeyler olsun.

Bende öyle hastanelerin tatili ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor onu kestiremedim bende. Doktor fetal dna için birşey dedi mi
Bana gerek yok dedi. Ben eşli kromozom testi yaptırmıştım 35 yaş altı olduğum içinde bu iki sebepten gerek yok 2 li tarama bizim için yeterli dedi.

Evet varr bebek haftası ile uyumlu karnım göbeğim var evet kalp atışı var her şey var dur atayım ama lekelenme normal değil diyor
At bakalım bi. Lekelenme tabiki bazen normal bazen normal olmayabiliyor: her lekelenme düşük demek değil bu grupta 10 gün kanama yaşayıp bebeği hala sağlıklı olanlar var. Hiç belirtisi olmayıp ne kanama ne ağrı doktora gidip kalbimşm durduğunu öğrenen var sonuçt a

Tamam canm aynen başka Doktor'a da git bakalım o ne diyecek
İnşallah sağlıkla devam edecekler annesi

hangi hastane bu?

Üstte canım attım bakar mısın

Bilmiyorum kahverengi leke düşük tehlikesi dedi her an düşebilir dedi kanama alanı yok üstten görmedi alttan kalp atışı duydu
Benim bildiğim açık renk kanama düşük belirtisidir. Koyu renk yerleşme kanaması olabiliyor. Nasıl her an düşebilir diyor ya bu doktor. Sen içini ferah tut dinlen yorma kendini bı şey olmaz Allah'ın izniyle

Evet ultrasonda böyle alttan kalp atışı duyuldu
Şimdi doktor kanama alanı görmedi ama sende kahve lekelenme var demi. Ee bebişin boyu haftasıyla da uyumlu kalp atışı da var. Kanama alanı yok. Mantıken herşey yolunda 10 dk sonra da nasıl düşüyor. Burada arkadaşımız biri cinsel ilişki sonrası kanama yaşadı benek sağlıklı. Bu tür kanamalara normal diyorlar önemli olan meşe ve etrafında kanama olmaması. Ha o olsada hemen düşecek demek değil . Ay Allahım ya doktorun durduk yere moralini bozmuş galiba

Ayyyy valla aynı şey karnım şu an yağlı benim kilolu yani dümdüz karın yok doktor resmen şey de dedi böyle durumlar da net alamıyoruz sesi en normali vajinal bakmak oluyor. Doğru valla bu olay.
Ee benimde öyle bebek büyüdü de öyle karından gördük yani . Yoksa hep vajinal Napim az şişmanım diye ağlım mı

Canım güç duymadım ben böyle birşey. Şuan bebek kese düzgün sağlıklı ama sıvı birikimi mi var. Bana kalırsa aklında kalmasın birkaç yere daha git belki kürtaj dışı yapılacak birşey vardır. Birkaç uzmandan daha görüş al

Evet bu dr daha önce de olumsuz konuşup erken kalmışsın diyordu bir daha gitmeycm öğleden sonra özele gideceğim dua edin. Vajinal ultrasonda kalp atışı var galiba 155 yazan yer altta var kahverengi akıntı var diye 10 dakika sonra düşebilir diyor kalbi durabilir garanti yok diyor ee zaten kimin garantisi var Allah korusun benim bile yarına çıkacağım garanti değil :) bebek uyumlu haftası ile de bilmiyorum yat dedi belki dikkat edeyim diye özellikle uyardı istirahat et dedi

Bilmiyorum kahverengi leke düşük tehlikesi dedi her an düşebilir dedi kanama alanı yok üstten görmedi alttan kalp atışı duydu
Kanama alanı görmediyse çok büyük bir sıkıntı yok demek oluyor. Küçük küçük varsada çok önemsemiyorlar. Bence farklı bir doktorla daha görüşmeni tavsiye ederim

3 ay önce kürtaj oldum 8.hafta da özelde genel anestezi ile oldum hiç ağrı yok vakumlu kürtaj riski yok sadece iyi bir dra yaptırın. İlk adeti 38.gün oldum 2.adet olmadan hamile kaldım korkma inşallah tekrar etmez Allah yardımcın olsun şuan benim kalp atışı var lekelenme düşük riski var bakalım inşallah iyi olacak hiç üzülme canım benim

Kesinlikle öyle biz de allaha emanetiz bebeklerimiz de öyle. Dualarım seninle. Çok iyi anlıyorum stresini 2 gündür ben de hiç hoş şeyler duymuyorum ama inşallah sen güzel ayrılacaksın hastaneden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…