Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Canım merhaba ben oruç tutmuyorum. Bacak ağrısı dün akşam bende de çok şiddetliydi önce şiddetli kasık ağrısıyla başladı korktum hastaneye gittim hatta. Sonra bacağa yayıldı ağrısı. Yüz üstü rahat edemiyorum karnım çok şişti benim felaket şişkinlik var. Sağa veya sola doğru yatıyorum ya da sırt üstü…
Suan agrilarim hafifledi sabah bulantılar var şimdilik yenı gırdım topiğe kaç gündür hastaydım gıremedim şimdi gördüm mesajını 🙏

Kızlarrr az önce doktordan geldik, bebek değil gerçekten de BEBEKLERmiş 😍 ikisinin de kalp atışlarını duyduk biri 6+6 diğeri 7 ve iki ayrı kesede görünüyorlar 🧿🧿. Şu anlık her şey çok güzel mis gibi dedi doktorumuz, bayramdan sonra tekrar gideceğiz kontrole
Oyyy masalahhh kiz allah saglikla kucaginada almayi nasip etsin çevrenede hemen söyleme anneler bilse yeter şimdilik

Kızlar benımde tam 6 haftalık ken kan verdım bthcg 68 420 cıkmişti normal midir ilk randevum yarın kalp atısı için gıdecem hayırlısıyla

6D222A31-366B-4E27-95FA-E3AD4FDCC3BD.jpeg

Kızlar gebelik takibinde idrar tahlilini sabah ilk idrar ile mi verdiniz? Enfeksiyon vs bakilan test için

Kızlar benımde tam 6 haftalık ken kan verdım bthcg 68 420 cıkmişti normal midir ilk randevum yarın kalp atısı için gıdecem hayırlısıyla
Hayırlı olsun canım dediğin hafta ile uyumlu ama yurt dışında nasıl oluyor işler bilmiyorum. Normalde keseyi görmen lazım gidince

X