Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Benim de kontrolüm vardı bugün 1 kasım sabah 10 a doğum için gün aldık 🥰 bu kontrolümde bebeğim çok kilo almamış hep bir hafta önden gidiyordu basından beri geçen iki haftada 300 gr almış 2370 olmuş. Biraz daha beslenmeme dikkat edicem izne de ayrıldım bugün itibari ile
Ay maşallah 🧿🧿🧿

Çiçekler bizde bugün kontrole gittik. 45 cm 2300 Gr . Başından beri zayıf bebek diyor doktor 😂 İlk nst'mize bağlandık sancı çıkmadı şükür 🧿
Tansiyon tetikleyebilir dikkatli ol dedi.
Oğlum çok sinirli çıktı ama

Eklentiler

• IMG_20240927_195535.jpg
    IMG_20240927_195535.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 15
Çiçekler bizde bugün kontrole gittik. 45 cm 2300 Gr . Başından beri zayıf bebek diyor doktor 😂 İlk nst'mize bağlandık sancı çıkmadı şükür 🧿
Çocuğu naptın da sinirlendirdin acaba 😂iki de bir dürtüp durma anne beni mi diyor yoksa 😀maşallah yaa bütün yüz hatları nasıl da belli 🧿

Kızlar malum bizim bebeler kış bebesi olacak dışarı çıkarırken giydirmek için ne almalı mont kozmonot tulum veya şu tüylü kundaklar kararsız kaldım

Ben de kontrolden geldim 31+2 kilo dün konuşmuşsunuz, benim de bir hafta geride karın çevresi haftaya tekrar kontrole çağırdı. 100/150 g almasını bekliyorum dedi. Bu kadar şekerle nasıl kilo aldıracak şeyler tüketebilirim bilmiyorum. Soluma yatmaya dikkat etmiyorum ona biraz dikkat edicem bakalım
Canım ben muz ceviz süt blent ettim işe yaradı. Ama şekeri etkiler mi bilmiyorum

Oy annesi ekşi mi yedin sen oğluşun sevmediği birşey mi yedin bak bak naptın da yüzünü bu kadar ekşitmiş yakışıklı. Allahım eriyorum ben böyle fotoları görünce o dudaklar o yanaklar Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşalalh

Yaaa masallah nasıl güzel net çıkmışş 🧿🧿🧿

Kızlar malum bizim bebeler kış bebesi olacak dışarı çıkarırken giydirmek için ne almalı mont kozmonot tulum veya şu tüylü kundaklar kararsız kaldım
Ben kozmonot tulum kullandım oğlumda çok rahat etmiştim

X