2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Herkese merhaba,
Benim de 11+6 oldu bebisim 🧿.
Bugun kontrolumuz vardi. Benim kasik agrilarim oluyor doktorum herhangi bir sorun yok ama ikinci bir goz gorsun diye perinatolojiye yonlendirdi.
Cinsiyet tahmini de yapti ama ben en basindan beri hissettigim icin sasirmadim. Carsamba da fetal dna testini verecegim bakalim.
BU haftalarda perinatolojiye giden var mi? Detayli ultrason icin ek odeme yapmak gerekiyor. Siz yaptirmis miydiniz?
Canım ben başından beri perinatolojiye gidiyorum.12. Haftadq detaylı ultrason yaptı muayene ücretinin 4 katıydı fiyat. Sigortam %80 ini karşıladı. Ben maslak acıbademe gidiyorun zaten biraz pahalı malesef

yaa bugün gideceğim kontrole bugün sözyleyecek geçen sefer tahminde bulundu ama yanılma payı var dedi 🤗 senin?
Canım benim doktor cinsiyet islerine hiç girmedi sordugum halde umursamadı acıkcası biraz o duruma canım sıkıldı , muayene ucreti oldukca pahalı ama beklentilerim noktasında bazı alanlarda yetersiz kalıyor , fetal dna yaptırdık artık ordan gelen sonuca göre bi yorum olacak . Acaba arada sehir hastanesine mi gitsem diye de aklımdan gecmiyor degil

Herkese merhaba,
Benim de 11+6 oldu bebisim 🧿.
Bugun kontrolumuz vardi. Benim kasik agrilarim oluyor doktorum herhangi bir sorun yok ama ikinci bir goz gorsun diye perinatolojiye yonlendirdi.
Cinsiyet tahmini de yapti ama ben en basindan beri hissettigim icin sasirmadim. Carsamba da fetal dna testini verecegim bakalim.
BU haftalarda perinatolojiye giden var mi? Detayli ultrason icin ek odeme yapmak gerekiyor. Siz yaptirmis miydiniz?
Merhaba ben de cuma günü perinatoloji gittim çapa üniversite hastanesi yaptırdım ben herhangi bir ödeme yapmadım

Canım benim doktor cinsiyet islerine hiç girmedi sordugum halde umursamadı acıkcası biraz o duruma canım sıkıldı , muayene ucreti oldukca pahalı ama beklentilerim noktasında bazı alanlarda yetersiz kalıyor , fetal dna yaptırdık artık ordan gelen sonuca göre bi yorum olacak . Acaba arada sehir hastanesine mi gitsem diye de aklımdan gecmiyor degil
doktorun kim canım ben benımkınden baya memnun kaldım istanbulda mıydın?

doktorun kim canım ben benımkınden baya memnun kaldım istanbulda mıydın?
Yok guzelim Ankaradayım tüp bebek doktorum aynı zamanda devam ediyorum onda, üniversite hastanesinin hocalarından prof., mesleki yönü oldukca iyi ama kritik gördüğü yerler dışında cok umursamıyor fazlasıyla yogun, bi de muayene ücreti cok yüksek acıkcası içimize oturuyor her seferinde ☹️

Yok guzelim Ankaradayım tüp bebek doktorum aynı zamanda devam ediyorum onda, üniversite hastanesinin hocalarından prof., mesleki yönü oldukca iyi ama kritik gördüğü yerler dışında cok umursamıyor fazlasıyla yogun, bi de muayene ücreti cok yüksek acıkcası içimize oturuyor her seferinde ☹️
hmm benım de öyle canım çoğu yer ıkız oldugunu duyunca muayene ucretını bıle değiştiriyor perinotolji ile devam ediyorum bende tüp bebek doktorum farklıydı, ama gayet uzun uzun muayene eden ben sormadan her seyı kendisi açıklayan biri içime sindi açıkçası. ama benım de muayene ücretim tavan tabi napalım çok zor elde ettik dedim riske atmak ıstemıyorum

Canım ben başından beri perinatolojiye gidiyorum.12. Haftadq detaylı ultrason yaptı muayene ücretinin 4 katıydı fiyat. Sigortam %80 ini karşıladı. Ben maslak acıbademe gidiyorun zaten biraz pahalı malesef
Ben de medical park veya altunizade acibademe gidecegim. Normal muayene icin bir odeme detayli ultrason icin de ek odeme istoyorlar. Altunizade acibadem fiyat icin donecek ama onlarda direk detayli ultrason muayene berabermis. 12 haftada detayli ultrason gerekli mi emin olamadim. Benim kendim icin muayene olmam gerekiyor

Kızlar cinsiyetleri öğrendiniz mi veya kaçıncı haftada öğrendiniz ? Ben ikili tarama da öğrenirim diye heveslenmistim ama söylemiştim tarama olmadı ikiz olduğu için. Bugün transferi yapan doktora değil de başka bir doktora randevum var bakalım soyleyecek mi 12+4 haftalık oldular bugün 😍❤️

hmm benım de öyle canım çoğu yer ıkız oldugunu duyunca muayene ucretını bıle değiştiriyor perinotolji ile devam ediyorum bende tüp bebek doktorum farklıydı, ama gayet uzun uzun muayene eden ben sormadan her seyı kendisi açıklayan biri içime sindi açıkçası. ama benım de muayene ücretim tavan tabi napalım çok zor elde ettik dedim riske atmak ıstemıyorum
Benim sigortam yok transfer doktorum 2800 alıyordu bugün gideceğim hastane de 2500 dedi. O kadar masraftan sonra masrafı da geçtim emekten sonra şuan ödediklerimiz gözümüze görünmüyor. Devlet hastanesinde randevu bulunmuyor randevu bulsan da doktor ilgilenemiyor yoğunluktan ikiz de olunca insan iyice endişeleniyor. Bende senin gibi riske atamam herşeyi geçtim ani bir mudahale gerektiğinde hangi doktora denk geleceğim meçhul diye gidemiyorum devlete

Kızlar cinsiyetleri öğrendiniz mi veya kaçıncı haftada öğrendiniz ? Ben ikili tarama da öğrenirim diye heveslenmistim ama söylemiştim tarama olmadı ikiz olduğu için. Bugün transferi yapan doktora değil de başka bir doktora randevum var bakalım soyleyecek mi 12+4 haftalık oldular bugün 😍❤️
Ayy benim 11+6da dun tahminde bulundu ama kesin degil. Nipt testi yaptiracagiz bugun onun sonucunda gelecek :)

Öyle guzelim ya benimkinin de ikiz gebelik muayene ucreti de daha farklı , dediğin gibi insan guvenip de riske de atamıyor baskasına , hayırlısıyla saglıkla alalım insallah kucaklarımıza🥰🥰

Siz perinatolojiye nereye gidiyorsunuz?

Canım sen suan aktif olarak hangi ilac ya da iğneleri kullanıyorsun, kan sulandırıcı var mı kullandığın
Canım ben prolutex iğne günde 2, progestan fitil günde 3 clexane kan sulandırı iğne günde 1 ve coraspin günde 1 kullanıyordum bugun doktora gittim tüp bebek doktorum 12. Haftada bırak demişti bugun 12. Haftam bitti yeni doktorum coraspine devam sadece dedi bir de d3k3 başlattı başka ilacım yok artıl iğne ve fitil bitti yani

X