2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Selam kızlar 14haziran transfer tahlili. 11.gün Salı test yapmıştım. Dr cuma günü gelirsin belki kese de görülür dedi Erken değil mi? Bir de kabızlık problemim var çok fena . Gece uyandırıyor ter boşalıyor resmen . Ne yapsam

Kızlar gece uyurken rahim kasılmalarınız oluyor mu birden kendimi sıkıyorum kasıyorum bacaklarımı sıkınca rahimde sıkmış oluyoyorum

Merhaba bugün transferimin 6.günü sabah tekrar test yaptım hayali olan çizgi koyulaştı. Merak ettiğim bana 2 tane embriyo transfer edildi 2 kuzucuğumda acaba tutunduğu için mi erken koyulaştı
Ben de 5. Gün gördüm . Fakat 2 mi değil mi o belli olmaz . Tekte olsa erken gösteriyor diğer gebeliğimde erken gösterdi tekti ama inşallah çifttir yavrucukların

Merhaba bugün transferimin 6.günü sabah tekrar test yaptım hayali olan çizgi koyulaştı. Merak ettiğim bana 2 tane embriyo transfer edildi 2 kuzucuğumda acaba tutunduğu için mi erken koyulaştı
Ayyy maşallah hadi inşallah 6. Gün böyle net çıkıyorsa ikizdir bence darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…