2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İlaç ne kullanıyorsun canım
Canım öncelikle sana da masallah
Sen benden epey öndesin gün olarak
Ben henüz daha keselerini görebildim kalp atışı için erken sanirim
İlaçta göbekten prolutex 2*1
Estrofem 2*1
Bir de folik asit

Masallah canım, kalp atısı için ne zaman randevu verdi
Canım ben bugüne kadar hep bir sebepten hep bir panik ile gittiğim için doktora ne ben sordum ne kimse dedi kalp atışı su zaman diye
Ama bu cuma devlette
Haftaya çarşamba da kendi doktorumda randevum var
O gün duymayı ümit ediyorum 6+3 olacağım o gün insallah

Canım ben bugüne kadar hep bir sebepten hep bir panik ile gittiğim için doktora ne ben sordum ne kimse dedi kalp atışı su zaman diye
Ama bu cuma devlette
Haftaya çarşamba da kendi doktorumda randevum var
O gün duymayı ümit ediyorum 6+3 olacağım o gün insallah
İnsallah canım saglıkla gelsin bebeklerimiz 🌸🙏🙏

Kalp atışı henüz duymadım canım ikisinin de kesesi gözüktü çok şükür 🧿🧿
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah benim de 6. Gün test yaptım 31 çıktı degerım ikisi tuttu mu biliyorum sanki 6. Güne iyi bir değer gbi geldi umarım bende sizin gbi iki sağlıklı kese görebilirim

Merhaba kızlar burada yenıyım 3 hazıranda transferım oldu cok dıkkat ettım 5.gun ıyı kalıte dendı , burda ıdrarda poztıf olanları gorunce yapayım dedım bugün 9 gun oldu negatıf cıktı yıkıldım resmen cuma gunu kan testı gunum benım gıbı olup hamıle haberı alan varmı çok uzgunum
Merhaba benimde 3 haziranda transferım oldu 14 haziranda kan testi verdim sonuç 2 çıktı maleseff inşallah sizin pozitif çıkmıştır

Merhaba kızlar transfeden sonra negatif çıkan testi tüp bebek merkezine bildirdim hemşire doktorunuz sizinle iletişime geçicek dedi ama 2 hafta oldu daha aramadılar acaba ben arasam olurmu sizce

Merhabalar bu sitede ilk yorumum.Ben de 22 Haziranda ilk iğnemi oldum.Şuan 5.günündeyim tedavinin,yarın kontrol var yine.Benim ilk denemem olacak.

Hanimlar dun 2. Transferimi oldum 2. Deneme oldugu icin coraspirin kan sulandirici igne ve bagisik engelleyici ilac aliyorum gunde 4 adet.. transfer onceside biraz usutmustum balgam sokuculer geip ilaclari falan kullandim. Suan midem yemek borum felaket su bile icince assagi inmiyor. Yanma var. Ne yapmami tavsiye edersiniz gaviscon falan icebilirmiyim acaba...

Hanimlar dun 2. Transferimi oldum 2. Deneme oldugu icin coraspirin kan sulandirici igne ve bagisik engelleyici ilac aliyorum gunde 4 adet.. transfer onceside biraz usutmustum balgam sokuculer geip ilaclari falan kullandim. Suan midem yemek borum felaket su bile icince assagi inmiyor. Yanma var. Ne yapmami tavsiye edersiniz gaviscon falan icebilirmiyim acaba...
Bi arkadaş sağolsun bana tahini önermişti. Mide koruyucu icince bile midem cok kötü oluyordu. Sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1 yemek kaşığı tahin yiyorum iyi geliyor çok şükür. Yoksa estrofem prednol coraspin falan midemi mahvediyor benim

Bi arkadaş sağolsun bana tahini önermişti. Mide koruyucu icince bile midem cok kötü oluyordu. Sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1 yemek kaşığı tahin yiyorum iyi geliyor çok şükür. Yoksa estrofem prednol coraspin falan midemi mahvediyor benim
Cok sagolasin bende deneyeyim sabahleyin dayanamiyorum artik

X