2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kıızlaaaarr uyumak cok zor oluyor artık. Sol tarafım çürüdü sola yatmaktan sağa yatsam bebek genelde sağda max 5 dk yatabiliyorum sırt üstü yatsam belime çok ağırıyor dönünce. Oturarak da uykumu alamıyorum. Karnım taş gibi oluyor sürekli bir yerde yatmaktan. Nasıl yatıcam bilmiyorum ya

Kıızlaaaarr uyumak cok zor oluyor artık. Sol tarafım çürüdü sola yatmaktan sağa yatsam bebek genelde sağda max 5 dk yatabiliyorum sırt üstü yatsam belime çok ağırıyor dönünce. Oturarak da uykumu alamıyorum. Karnım taş gibi oluyor sürekli bir yerde yatmaktan. Nasıl yatıcam bilmiyorum ya
Bende öyle yaa dişimizi sıkacaz birsekilde 🥲

Ben varım aholll daha 35.6 yım
35+4 herkes bana da doğum ne zaman diye soruyor 😂 Galiba en sona ben kalacağım. Ama 2 gündür ağrılarım da oluyor artık. Kasıklarım, tam karnımın altı ağrıyor. Dışarıda biraz yürüyünce bıçak saplanıyor sanki.Geçen hafta nst’de sancı 2 kere 40 bir kere de 80 küsür oldu ama doktor çok önemli değil dedi o . Bu hafta gidicem bakalım ne çıkacak

Hep diyo doktorlar yada başka yerde yanlis emzirmekle kaynaklı memeni bütün ağzına koymak gerekir yanii hepimiz de yaşıyoruz canım kötü birsey demedim🥰
Yok yok bütün hepsini veriyorum da asıl zor olan sütün inme süreci sanırım birde öyle diyorlar benim ilk anneliğim o yüzden daha önceden tecrübesi olanlar daha iyi bilir tabi

• Beğen
Reactions: Jou
Aynı ben uyku cok problem😟

35+4 herkes bana da doğum ne zaman diye soruyor 😂 Galiba en sona ben kalacağım. Ama 2 gündür ağrılarım da oluyor artık. Kasıklarım, tam karnımın altı ağrıyor. Dışarıda biraz yürüyünce bıçak saplanıyor sanki.Geçen hafta nst’de sancı 2 kere 40 bir kere de 80 küsür oldu ama doktor çok önemli değil dedi o . Bu hafta gidicem bakalım ne çıkacak
Ay ben bugün de yazdım bebek hareket ederken batıyor aşağı aşağı resmen uyuma saatini bekliyorum ayağa kalkmak icin

Ben yasadım dun gece acile gittik bebiş cok hareketli dıye, nst de sancı cıktı yatıs vermek istedi doktor kabul etmedim evde ikizlerim var diye ama benım hissettiğim bi agrı yoktu kac cıktı sancınız
100 e vurdu 3 kere ama hissedilen bisey yoktu 🤷🏻‍♀️
Merhaba 39da olan var mi suan herkesndogum ne zaman diyip duruyo sinir oldum telefonlari acmiyoum😆
Bugun tam 39 olduk 🤷🏻‍♀️😃🤔

Yok yok bütün hepsini veriyorum da asıl zor olan sütün inme süreci sanırım birde öyle diyorlar benim ilk anneliğim o yüzden daha önceden tecrübesi olanlar daha iyi bilir tabi
Çok zor emzirmekte ayrı zor tabi saat başı emzir kontrolleri var kakasını kontrol etme işi var varda var

Bende de aynı durum. 37+5 oldum. Her geçen gün biraz daha zorlandığımı hissediyorum. Nasıl yatacağımı şaşırdım artık. 1 hafta önce doğum iznine ayrıldım. Bol bol dinlenirim diye düşünürken daha da yoruldum.

X