2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
ben de nefret ediyorum ütüdennn beceremem de zaten ilk mağaza tozundan kurtarsak yeter bence de yaaa
Aynenn gerçektende birşey olmuyo ondan mağazanın tozundan kurtulsak tamam evde nere toz olcak sürekli dolapta yanii kız pek ütülememde bi kocamın gömleği oda ayda bir 5 gömleği ütülerim tamam

ya benim bir iki aydır özellikle de sol kaburgam baya batıyor genellikle de oturduğum zamanlarda oluyor ben çok kilo aldım acaba o yüzden mi diyorum
Normaldir yaa canım cok oturduğundan olur yorulduğundan olur bebek ağirlığından olur arkana yastık desteği olsun bende uyuduğum zamanlarrda oluyo geneldeçok otursamda batıyo tabi

Kızlarrr
Ben toz şeklinde magnezyum kullanıyorum ve yarın son olanını içicem bitiyor ya yenisini almam gerek dimi eczaneden.
Evet canım, yoksa kramptan duramazsın
ya benim bir iki aydır özellikle de sol kaburgam baya batıyor genellikle de oturduğum zamanlarda oluyor ben çok kilo aldım acaba o yüzden mi diyorum
Benimde sağ kaburgamın batıyor bazen

Ayyy oluyor iki gündür fena
Benim bugün ara ara sol kasığım ağrıdı sonra sırtım ağrıdı artık dayanamadım iş yerinde südyenimin kancalarını açtım ya.
Bide kızım Maşallah baya hareketli eşim kaç dk elini göbeğimde tuttu ve hep hareketlerini hissetti çıkmak istemiyor dimi bu kız ya 32. Haftada

Evet hallo aynı durumdayız . Bi duşakabini dinlene dinlene temizledim bugün. Nefesim yetmiyor. Belim hemen ağrıyor. Eşler bi yere kadar anlayabiliyor. Az kaldı çok şükür son 3 hafta

Yok kız benimde öyle çok fazla hareketli zaten son ayda hareketleri azaliyormus büyük olduğu için diyorlar

Yok kız benimde öyle çok fazla hareketli zaten son ayda hareketleri azaliyormus büyük olduğu için diyorlar
Ayy iyi bariii
Bizimde kontrolümüz haftaya en son bayramdan önce gittik İnşallah büyümüştür kilo almıştır
29. Haftada kilosu 1.064 gramdı ama birde yanında -155 yazıyordu o ne oluyor acaba biliyor musunn

O Haftalarda benim kız da öyleydi elif, yerini bulmaya çalışıyormuş bebikler :)) şuan daha stabil hareketleri. tadını çıkaralım son günlerrrr :)

155 gr farklı olabilir artı yada eksi , onu demek istemiş bence elif

Kizlar günaydın şekerden dolayi bu gün diyetimin ikinci gunu oldukça dikkat ediyorum tokluk sekerim 120 .130 civari ama sabahki açlık sekerim 90. Bugünkü de 100 çıktı moralim bozuluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…