2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende tek başımayım. Kızım anasınıfına gidiyor ben alıyorum onu her gün övleden dolmuşla hidip helıyorum baya mesafe bar . Yürüsem 20-25 dkkada yürürüm ama artık yürüyemiyorum. Ama allah bir kolaylık beriyor ya. Beniş 3 ayşıkkende kızım bire başlayacak. Bende kara kara onu düşünüyorum nasıl olacal diye

Reactions: Jou
bence cok mantikli ayrica gidebilirsin cunku hamilesin bundan daha iyi bi dinlenme bahanesi olabilir mi??
Bence dee çok yoruluyorum hiç halim yok
acemiiim maşallaaah Alara kuşuma yaaa :) olsun memintolar bende , salı günü sorarım nasipse :))
Sağol teyzesiii süper o zaman sendeyizz
Hahahaha ben neyle tehdit etsem teşekkür ederiz canımm

37+0 itibariyle raporlu oluyorsun zaten sana verilen çalışabilir izninde son çalışma gününü görebiirsin canım

Ilk baslarda bebisi yatirmak icin ne aldiniz acaba? Juno, babynest, reflu yatagi. Hangisi kullanisli ne almak lazim bilemedim
Juno aldım e bebek muadili. Hem ilk zamanlar aramızda yatırmak için iyi olur dedim. Hemde salonda vs onun üstünde yatırırım koltukların üstünde diye

Arife günü oluyor canim
Eşime kalsa bayramda yapalım kimse gelemesin biz bize kalalım diyor dpktpr da seni bekleyecekti zaten dedim ben de
Evet benim diğer doğumlardaki doktorum da 9 doğum yaptırmış afrikalı hastasına ama afrikalı sonuçta fiziken üstünler diye yine de endişelendim ben 4. De yapabileyim yeter başka istemem zaten

Seninkide 2ci ydi dimi olsun allah kolaylığını veriyorr tabiiki canımm benimm 3 aylık olması iyi aslında koy arabasına getir götür hem yürüyüş olur senin için biz anneler herzaman güçlüyüz neyapacağımızı çok iyi biliriz
Ilk baslarda bebisi yatirmak icin ne aldiniz acaba? Juno, babynest, reflu yatagi. Hangisi kullanisli ne almak lazim bilemedim
Reflü yatagı kesinlikle kafa yapısı da çokgüzel geliştiriyor

Ben daha biseycik yapmadım düğün var gidem gelem baslicaz boya badana var ohh iş çok Allah'tan yardimcilarim da var biraz düğünde gobusumle iki göbek atayim sonra dogururuz Allah'ın izniyle tey tey tey
Ayyyy benimde haftaya pazar kardeşimin nişanı var onuda atlatsam bende ütülemeye odasına baslıcamm göbek atma işi annem beni kaldırmaz doğurur moğurursunn buralarda telaş oluruz guzelce evine git yerleş diyo hahahahaha annem zaten pimpirikli benide etti şuan pimpirik

Kızlar ben yan yatamıyorum bebek henüz dönmedi ve yan yatınca sıkışıyor deli gibi vuruyor sırt üstü yatmak zorunda kalıyorum.yarın sabah kontrolüm var bakalım be diyecek çok heycanlıyım
Demekki rahatsız oluyorr bebeee öbür tarafadamö ayni oluyor

Gene benim msjımı kaçırdın kız morgaaaaaaaa

Aayyy maşaallahhhh

50 gün falan kaldı. İlk balta entübeydi, sonra iyiye gitti hep ve sağlıklı çıktı. Evde başka çocuğun falan yoksa git yat bence

Ben Yarım rahimli değilim buna rağmen ilk gebelikte 16.haftada kısaldı acil serklaj oldum ve vaktinde doğdu. 2.bebeğimi 20 haftalık erken doğumla kaybettim serklaja rağmen. Bu 3.bebeğim bunda karından attırdım.
Doktorun sana zaten söylemiş ,birde aniden kısaltma durumu olabiliyor. İstanbuldaysan Zeynep Kamil serklaj konusunda iyi ve ücretsiz. Zaten gerekmezse yapmazlar

Kızlar ben yan yatamıyorum bebek henüz dönmedi ve yan yatınca sıkışıyor deli gibi vuruyor sırt üstü yatmak zorunda kalıyorum.yarın sabah kontrolüm var bakalım be diyecek çok heycanlıyım
Ayy nasil sirt ustu yatiyosun ben de yan yatmaktan yanlarim uyustu artik sirt ustu yatmayi ozledim inanir misin benimki de bazen yan yatarken tepiniyor ama sirt ustundeyken de nefes alamiyorum sana tavsiyem yan pozisyonda karninin altina bi yastik koy bi de sirtina destek amacli bi yastik koy oyle yat daha rahat edersin

Bizimde haftaya cuma cumartesi şehir dışında boşver son kez tey teyleriz çok ziplamadan sonra bebisler bizi teyteylicek zaten

Morgan canım bebeğin dönmesi için gün içerisinde secde pozisyonu öneririm nefesle yaparsan çok rahatlarsın videoları var izle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…