2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Teyzesi yesinn onu çok güçlü bi bebemizz o ilk goz ağrımız o bizimmmmm

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Doğum iznine çıkanınız var mı? Ben özel sektörde çalışıyorum. Şu dogum parası dogum izni hakkında tecrübeli annelerden bilgi aktarımı rica edecektim. Hepimize güzel günler❤

Ayy acemim annemin sürekli koy dediği isimdi Alara çok çok güzel bi isim sağlıkla ismiyle gelsin

merhaba canım 32. haftada çıkabiliyorsun izne istersen , yada 37ye kadar çalışabilir izni alıp 37 den sonra izne çıkıyorsun. toplam 16 hafta iznin var , doğum rapor parası hesaplama yazarak internetten hesaplama yapabilirsin maaş bilgilerini girerek :) net maaşın üzerrinden kesinti yapılıyor malesef

oyy çok güzel bir isiiiim :) sağlıkla gelsin Alara'mız o haldeee :))
Amiiinn canıımm Sena kuşum da sağlıkla parıltısıyla gelsinn
Ayy acemim annemin sürekli koy dediği isimdi Alara çok çok güzel bi isim sağlıkla ismiyle gelsin
yaa gerçekten miii Alin de bizim seçeneklerimiz arasındaydı biliyor musun sağlıkla gelsinler inşallah minik kuzularr

oyy benim güzel kuzum maşallahhh :) Rabbim çabucak kavuştursun sizi , bugün de çoook güzel haberler aldırsın inşallahh , bize de haber et olur mu
Hep uğruyorum buraya ya sizi merak ediyorum iyi misiniz diye Ama inanıyorum çok sürmeyecek kızımın çıkması. Sizin doğumlarla aynı olabilir hatta
Teyzesi yesinn onu çok güçlü bi bebemizz o ilk goz ağrımız o bizimmmmm
Evet teyzeleri ya baya cevval çıktı kızçem odasını da hazırlıyorum artık gelecek diye. Hediyelik bile yaptıracağım ya hastanede hemşire ablalarına doktorlarına götüreceğiz emekleri o kadar çok ki

mayıs hepimiz için çok güzel geçer inşallahhhh :) bende inanıyorum çok yakınlaştı Allah'ın izniyle :)

Yaaaaaa ne guzel düşünmüssün amaaaa hemşireler senden yana çok şanslı

Açıkçası benimde psikolojimi çok etkiliyor hastane ortamı. Umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…