2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ayy maşallah böyle şeyler duyunca iyi hissediyorum umarım benim de bebeğim sağ salim gelir bana 34e kadar mı hastanede kalmış arkadaşın. Benim de doktorum bebeğün suyu iyi diye evde takip edilebilir diyor. Ama 3 haftada bebek sadece 300gr büyümüş muhtemelen geceleri çok yükseliyor tansiyon diyor.

arkadaşımın doğumu gerçekleştiği için bebeği toparlayana kadar kuvözde kaldı. Kendisi eve gitti. Keşke bebeği karnındayken gözetimde kalma şansı olsaydı o yüzden diyorum canım farkedilmiş olması büyük şans çok şükür o minicik bedenler o kadar güçlü ki insan şaşırıyor

Sen yine en doğrusunu bilirsin canım ama arkadaşım kendi doktorunun ihmalinden böyle bir olay yaşadığı için ona güvendiğine çok pişman herkeste aynı olacak diye bir şey yok tabii ki, içinden gelen sesi dinle

Anladım canım, bizim bebek de erken doğacak muhmelen ama ne kadar az küvezde kalırsa o kadar iyi evet bu kadar yüksek tansiyona bile dayanmış güçlü kızım benim

Kizlar kontrolden geldim herşey yolundaydi nstye de girdim sonuç güzel fakat kilosunu kalktıktan sonra sordum dedi ölçmedim devlet ya düzgün ilgilenmiyorlar haftasıyla uyumlu herhalde ki bakmadı
EVett devlet böyle yapıyorr yaa niye söylemiyorlarsa anlayamaıyorumm uyumluysa bir sorun yoktur demekkii

Bak senin için geriden gittim bunu bulmam için

Kızlar böyle çok sinirlendiğiniz anlarda kendinizi nasıl rahatlatıyorsunuz? İnsanların benim nazımı çekmesi gerekirken ben trip yiyorum ya böyle camı çerçeveyi indiresim geliyor
derin nefesler alıp kocam kişisine annesinin böyle şeyler yapmaması konusunda konuşuyorum genelde çözüm oluyor. yaşlı o, niyeti kötü değil gibi telkinliyorum kendimi. lohusalıkta işe yarar mı bilmem

Kızlar böyle çok sinirlendiğiniz anlarda kendinizi nasıl rahatlatıyorsunuz? İnsanların benim nazımı çekmesi gerekirken ben trip yiyorum ya böyle camı çerçeveyi indiresim geliyor
Eşime çatıyorum bir güzel kavga ediyoruz onlada sonra ayrı odalarda takılıyoruz felan
Sen öyle yapma tabi Ya havle de geç amann sizle mi uğraşıcam be tribini az ötede at de gidee

Ay yaşlı olsa içim yanmayacak gerçekten, ne bu naz niyaz…
Ya oooofff ne trip yapiyolar… ben oturup agliyorum genelde
Hiç bişi yapamıyorum ben sinirlensem de oturup saatlerce zırıl zırıl ağlıyorum
Bak o kadar saçma ki sebep.. şimdi buraya gelecek ya emzirme yastığı sipariş etmiştim yetişmedi ben de dedim kimse teslim almasın o zaman iade gitsin ben buradan alırım. Tutturdu komşuya bıraksınlar baban (kpeder) geldiğinde alır getirir. Doğal olarak ben de doğumdan önce elimde olsun babamın ne zaman geleceği belli olmuyor dedim iki dk zıtlaştık dediğini kabul etmedim bu kadar. Az önce aradı kargodan mesaj geldi bugün teslim edilecek diye, dedi. Ama bir tripler bir soğuk yapmalar. Kötü bir şey mi demişim ben, ne güzel işte yetişiyor demek ki, mutlu ol iyi bir ses tonuyla ara. Çok sinirlendim şimdiden başladık

Eşime çatıyorum bir güzel kavga ediyoruz onlada sonra ayrı odalarda takılıyoruz felan
Sen öyle yapma tabi Ya havle de geç amann sizle mi uğraşıcam be tribini az ötede at de gidee
Gerçekten ben de ikisi arasında kaldım eşimle paylaşsam durduk yere büyür müü, takmasam içime atsam şimdiden dolar mıyım bilemedim

Kızlar merabaaa. Dün cam tül temizliği yaptım ama aşırı yoruldum siz eiz olun sakın kendınızı zorlamayın tülele taktım gece sancım oldu . Korktum vallaha ağrılarım olunca kalan odaları az az yapacağım.Hhaftada bır odayı anca ederim bu gşdişle baya ağırlaşmışım onu farkettım. Bu arada bizim doğum tarihi az çok bellı oldu doktorum 38. Haftaya gşrince alırım dırek dedi bekletmeyeceğim üçüncü sezaryan oldupu için 11-14 hazıran arası belirle kendın dedi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…