2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben hastanede yatarken servisin yarısı bu şekilde haftasından geride kalan bebeklerin anneleriyle doluydu. Üzülmeyin öncelikle. Yatanlar da imza verip çıkıyordu çok tedavilik bir durum değil de daha çok takip için yatıyorlardı. Ben şehir hastanesindeydim. O geriden gelen bebeklerde de 6 hafta boyunca kaldığım sürede genelde bebeğe bakıp hayati tehlike görürlerse ancak doğum oluyordu onun dışında bir durum görmedim. Haftanız kötü değil stres yapmayın ilaçlarınızı kullanın bebeğiniz dayanacaktır ona güvenin ama kendinizi lütfen çok iyi takip edin tansiyon cidden sıkıntılı bir şey. Şifa diliyorum size

Sütünüzü arttıran şey bebeğinizin emmesi ne yazık ki bebeğim yoğun bakımda hiç emzirmedim 38 gün oldu. Takviyeler çaylar herşeyi denedim diyebilirim ne yazık ki günlük 50ml anca görebiliyorum makine sağımıyla. Bebeğinizi kucağınıza alınca hissedeceğiniz şeyler size çok iyi gelecek onun dermanı siz olacaksınız o da sizin. Dilini tek anlayan siz olacaksınız herkeste problemler sorunlar vardır olacak da siz anne olunca daha güçlü olacaksınız emin olun. Sütü düşünerek strese girmeyin bebeğinizin mental olarak da sağlıklı bir anneye ihtiyacı var sütten önce buna odaklanırsanız sütünüz daha çok olur

Ah canım benim. Ben inanıyorum senin bebişler 1-2 sene sonra fıldır fıldır koşcaklar bazen diyorum işte sağlıklı olsunlarda emzirmesemde olur bazende işte analık emzirmediğim için hasta olur falan filan düşüncelere giriyor insan Rabbim hepimize güç kuvvet versin. Sanada bir an önce kavuşmak nasip olsun

Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum hastanede ne kadar süre kalacağımız belli değil ve belki bu süreçte bebeğin beslenmesi ile alakalı bi şey yaparlar diye düşünmüştüm kilo alsın diye. Ama amaç demekki kontrol altında tutmak. Dün üzüntüden tek tek soramadım. Sizin de bebeğinize Rabbim şifa versin, inşallah tez zamanda sağlıkla kavuşursunuz miniğinize

Günaydın güzel kızlar hem çok uykum var hem de uyuyamıyorum bu paradoksa girdim
Uykular kaçıyor loading yasemin bende bugün karnımda belimde böyle adet agrisi ile uyandım uykumun içinde baya bildiğin adet ağrısı anaaaam dedim benimkide başlıyor herhalde hazırlıklara sonra uyumuşum geçmiş demek ki

uyuyunca geçiyor mevsimim evet :))) hoşgeldiin gel yamacıma ahhaha :)) ay gün sancısı deniyormuş buna, denemeler oluyor bebişte ve vücudumuzda

Aynen canım ben de öyleyim. Sabah 5.30 a kadar uyuyamadim döndüm durdum. Şimdi de işlerindeyim. Allah yardımcımız olsun inşallah
ahhh havvacığım , beni işe gelmekte en çok zorlayan hafta oldu gerçekten artık ağırlaştık iyice,Rabbim sağlıcakla kucağımıza nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım umarım hiçbir problem olmadan 34’ü de tamamlarsın daha önce Beste’ye de anlatmıştım erken doğum yapan arkadaşımı. Maalesef kendi doktoru farketmemiş bebeğin 3 hafta geriden geldiğini, ya da uyarmamış. Arkadaşım acile gittiğinde öğreniyor tansiyonunun 19a çıktığını.. senin kaybedecek yarım saatin bile yok demişler, eğitim araştırmada acil sezaryene alınmış. Çok şanslısın senin durumun son raddede farkedilmemiş ama kendim takip ederim diyip tansiyonunun yükseldiğini anlamazsan kendini de tehlikeye atarsın en güzeli hastanede takipli kalmak bence de. Bu arada arkadaşımın oğluşu şuan 1 yaşını geçti çok sağlıklı bir tontik inşallah sen daha güzel, sağlıklı yollardan geçip bebişine kavuşacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…