2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki artmadı ama çok az var sadece

Ya aslında dikkat ediyorum. Şimdi iş yerinde olduğum için normal yemek yiyiyorum azda olsa onlar hiç dokunmuyor diyorum ya yatağa yattığım an ne varsa midemden yukarı geliyor. Benimde artık baya baya dikkatli yemem lazım haftaya kontrolüm var doktoruma danışayım. Şuam tek düşündüğüm bebeğin kilosuna birşey yapıyor mu acaba ya

Kizlarr geldim doktordannn

30+5 haftalık Ogluşumm 1.790 gram 41 cm boyu herşey iyi kilosu çok yerinde dedi dr kafası aşağıdaymış ama normal yapabilirsin demedi bana benimde aklıma gelmedi sormak öyle
Midemde meğer ondan hep yanıyormuş ayakları baskı yaptığı için benim durum böylee hala kararlı 13 haziran a doğum tamda uyanmış oanki agzını açmış pohlu poz verdi selam vermiş gibi

Ben bebeği etkilediğini düşünmüyorum o senden alacağını alıyor zaten tabi ki sorman da fayda var bide süt iyi geliyor bana ılık hatta bazen soğuk yatmadan önce 15-20 dk bardağa koyup soğukluğu gidince içiyorum yastığımi da hafif yüksek tutuyorum özellikle 8-9 dan sonra birşey yememeye çalış

Şaka yapıyoruz kuzum her gebelik kendinine özel bunu biliyoruz sen ortada olmayınca biraz yuklenelim sesin çıksın dedik
Hahahahahaha iyi ettinizz guldum amaa sesli burdaa sabah sabah çiktık evden gittik geldik 10dk bi doktora görün çık hemen eve gell hiçbirşey anlamıyorum yav

Maşallah canım çok şükür herşeyin yolunda olması güzel himm mide yanması ondan oluyor demek ki benimde yanıyor hep süt içmedim bugün o kadar çok yanmasına uyandım ki artık kalktım hafif ısıtıp içtim de yattım ondan sonra uyumuşum. Ooo anneye selam hadi yine iyisin

Oh oh maşallah

Reactions: Jou
SOrma yaaa dedim acaba normal doğumumu beklesem onu beklesem haziran sonuna geliyo hiçte strese sokamam kendimi bugünüde atlattık

Hahahahahaha iyi ettinizz guldum amaa sesli burdaa sabah sabah çiktık evden gittik geldik 10dk bi doktora görün çık hemen eve gell hiçbirşey anlamıyorum yav
Bı yol git gel ogluşu görcem diye akşama kadar pertin çıksın benim gibi görürum seni o zaman ne anlıyorsun ne anlamıyorsun

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…