2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar doğumdan sonra inşallah karşılaşmazsınız ama mastit olayı sık rastlanan bişi.daha önce ben yaşamıştım berbat bişi.bunun çözümü ters emzirmeymiş aklınızda olsun şimdiden.arada bir diğer kanallar da açılsın diye ters emzirme yapmanız lazımmış.yoksa mastit

En son kontrole gittiğimizde eşime “sonraki kontrolümüzde 1 ayımız felan kalmış olacak belki tarih bile verir doktor sezeryan derse” demiştim.ve cuma günü kontrolüm var ne çabuk geçmiş şaka gibi belki bir ya da iki kontrolüm kalacak ağlamak istiyorum

Kızlar vücudum buz gibi göğüslerimden ateş çıkıyor acıyor ne rahatlatıyor öneriniz var mı?
Canım sıkı sütyen felan mı giyiyorsun acaba? Çok sıkınca ödem yapıyor yanıyor benimki de.lastikli bralet tarzı şeyler giyiniyorum o yüzden diğerleri ta koltuk altıma kadar şişlik yanma yapıyır

Reactions: Jou
Hayırla gel Alin kuş
Mevsimliiimm çok teşekkür ederim aminn
çok güzell wasnttt bayıldımmm :) bende istedim bunlardan ama bütçemi aştı adet 35-40 civarı fiyat aldım hep, sen kaça yaptrdın? çok da güzel olmuş
Çok teşekkür ederim YaseminnnEvett normal hediyeliklere göre yüksekti ama dayanamadım . Cam olarak tanesi 42ye geldi

Allahtan benim olmadı yaaa sütüm aktıkça akardı busefer korkuyorum

Aaaa bunu bilmiyordum teşekkürler morgan
oyy bana da doğum perileri geliyor yavaştan , nasıl olur neler yaşanır heep dönüyor kafamda

Allahtan benim olmadı yaaa sütüm aktıkça akardı busefer korkuyorum
Benim de çok fazlaydı bir emziriyorsam iki şişe de buzluğq atıyordum ama 2-3 kere mastit oldum
Kızlarrr emzirirken sütyende takmayın evdeyken süt doldukça aşırı ağrı yapıyor ben hiç sütyen takmazdım rahat bırakırdımm

Memelere özgürlüüükkk
Doktor mutlaka rahat bir sütyen takın yoksa sütten kestkten sonra çok fazla sarkar göğüsleriniz demişti.ben dinlemedim ve evet çok kötü oldular sütten kestikten sonra canım.çok sinir bozucu oluyor sütyen ama takmak zorundayız sağlık açısından.bir de sütyen takmayınca sütüm sürekli akıyordu yer çekimine dayanamayıp ahahahahha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…