2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar benim bebiş 50 günlük kilosu gayet iyi 6700 civarı ama sütü çok az iciyo.en fazla 5 dakika duruyo sütte.çişi çok yapiyo kilo da iyi ama bu kadar az süt içmesi beni mutsuz ediyor.bu gidisle sütü biter diye korkuyorum.iki saatten önce süt verirsem asla almiyo cekiyo yüzünü ictiginde de çok az iciyo.ilk kızımda göğüslerim sertlesirdi şimdi çok nadir sertleşiyor.

Heeyy maşaallahh 6700 bide
Canım onun midesi bizim kadar degilki doyabildiği kadar içiyor benimkide 5 dk içiyor kilosuda gayet iyi bence takılma benimkide çok nadir sertleşiyorr yoruluyoruz dinlenemiyoruz ondan dolmuyo

Heeyy maşaallahh 6700 bide
Canım onun midesi bizim kadar degilki doyabildiği kadar içiyor benimkide 5 dk içiyor kilosuda gayet iyi bence takılma benimkide çok nadir sertleşiyorr yoruluyoruz dinlenemiyoruz ondan dolmuyo
Mesela 2 saattir icmemisti biraz önce verdim inan 5 dk bile olmadı.kafaya takıyorum acaba süt mü bitti diye

Reactions: Jou
Mesela 2 saattir icmemisti biraz önce verdim inan 5 dk bile olmadı.kafaya takıyorum acaba süt mü bitti diye
Hayirr öyle olsa bebeğin huzursuzluk yapardı ağlardı aclığını belli ederr
Kız 2 saat nedirr benimkide 1.5 2 saati buluyor hele geceleri 3 4 saate oluyor
Bazen zor doyuyor sütüm su gibi oluyo bide 3litre su icmeye çalışıyorum içmekten bogazıma kadar doldu

Pembekoala35

Malesef benimde uyku uyuyamadigim için süt dolmuyor.bi saat bile uyusam olacak ama iki çocukla zor oluyo.benimki tavşan uykusu daha 10 dk olmadan acıyı gozlerini
Yaniii oyuzden amaa ağlamıyorsa huysuz değilse takma

Canım çoğunlukla mama alıyor.
Emzirdiğim zamanlarda oluyor dün bugün silikon uçla emzirmeye başladım tutuyor onu. Kandırma işlerinin hepsini yaptık daha kanmıyor onlara
Emsin de silikon uçla emsin, kardeşim 18 aydır silikon uçla emziriyor
Off sanirim kadin doktoru bir fitil veriyormus… gecmezse 28’inde randevum var bi cozum isteyecegim
Ben de lattavin kullanılamaz bugün, sanırım enfeksiyon oldum yeşil akıntı geldi

Benim ilk kızımda öyleydi hızlı emerdi hızlı kilo alırdı. Zaten sütün çok olmasa 5 dk da doymaz, süt gelsin diye 1 saat emerdi.
Şimdi 2.bebeğim maalesef ilki gibi değil az emer gazlı az kilo alıyor. Kaç kg doğmuştu

Reactions: Jou
Bestee
Sezeryan olanlarında acıyor muu
Yani rahmimiz sonuç olarak yer değiştirdi acı değil ama kuruluk oldu bende. Bir de ayıp nasıl söyleyeyim hani karnımızın altı kat kat yarıldığı için pozisyonlar başta istediğin gibi olmuyor orda bi kasılma hissediyordum ben bir de ıslanmıyordum. Sonra düzeldi ama. Doğum sonrası isteksizlik bence doğum şekliyle alakalı değil hormonlarımızdan dolayı bebek odaklı olduğumuzdan oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…