2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benim ilk kızımda öyleydi hızlı emerdi hızlı kilo alırdı. Zaten sütün çok olmasa 5 dk da doymaz, süt gelsin diye 1 saat emerdi.
Şimdi 2.bebeğim maalesef ilki gibi değil az emer gazlı az kilo alıyor. Kaç kg doğmuştu
3750 doğdu kilosundan yana sıkıntı yok,çişini falan düzgün yapiyo.sadece süt emme süresi çok kısa.gece yine emiyor ama gündüz maksimum 5 dakika

Yani rahmimiz sonuç olarak yer değiştirdi acı değil ama kuruluk oldu bende. Bir de ayıp nasıl söyleyeyim hani karnımızın altı kat kat yarıldığı için pozisyonlar başta istediğin gibi olmuyor 🙈 orda bi kasılma hissediyordum ben bir de ıslanmıyordum. Sonra düzeldi ama. Doğum sonrası isteksizlik bence doğum şekliyle alakalı değil hormonlarımızdan dolayı bebek odaklı olduğumuzdan oluyor
Doğru diyorsun zaten ister istemez bir isteksizlik oluyormuş.
Napalım alışırız😂

Kizlar birazcik ozel bir mevzuu🥲 kocalarla eski fikfike geri donebildiniz mi🥲🥲 ben bir kere denedim cok canim yandi devam edemedim😭 bu hep boyle mi olacak ne zaman duzelecek😭😭🥺
Ayy kızlar bende de durum aynı. 🥹🥹Gerçekten olmuyor diyebilirim. 🥹Sezeryandan sonra bildiğiniz penis vajinaya girmiyor. 🥹 Kapanmış gibi hissediyorum.🥹🥹 Bir şeyler önerin gerçekten çok mağdurum bu konuda.🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹

Bebekten tuvalete gitmeye, bir şeyler yemeye bile zor fırsatım oluyor Jou'm. Ama müsait zamanda gidicem inşallah. Bu sorunun sadece bende olmadığını görmek baya rahatlattı ama...
Yok kizz normall çunkü rahim idrar bile dikiliyor yanii oyuzden yer daralıyolar tekrar😒
Bende oyle tuvalet falan herkesten uzağım tekbaşıma bakıyorum

Ayy kızlar bende de durum aynı. 🥹🥹Gerçekten olmuyor diyebilirim. 🥹Sezeryandan sonra bildiğiniz penis vajinaya girmiyor. 🥹 Kapanmış gibi hissediyorum.🥹🥹 Bir şeyler önerin gerçekten çok mağdurum bu konuda.🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹
Yok kizz normall çunkü rahim idrar bile dikiliyor yanii oyuzden yer daralıyolar tekrar😒
Bende oyle tuvalet falan herkesten uzağım tekbaşıma bakıyorum
Ayy siz neler diyorsunuz yaaa.
Yav cidden sezeryan olanların ki neden acıyor yaa alttan doğurmadık etmedik töbe töbe 🤦‍♀️

Aynisini yasadim canim sakin ol oncelikle duzeliyor😄 bol kayganlasitirici ile ara ara yavas yavas deneyin sonuna kadar degil senin dayanabildgin yere kadar acilacak zamanla..

X