2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Yok uyanmıyor ya 1 felan uyuyor 5 e kadar o aramı yapacaz
Benim kendi annem üst kattaya duşa gireceğin zaman bana söyle ben alırım bebeği diyor de get dedim öyle şey mi denir hee annem biz şey yapcazda sen bak
Hahahahahahahaaha ayy krize girdimm yap o araa bazi seyler gözden geçiricen bizde bazen oluyo geceleri kocam sabah 7de işe ben 7 de cocuklarla cebelleşmece hayata boyle bakiyoruzz napıcann öyle olmaz böyle olur birşekilde değerlendiricuzzzz
Duşa girerken kocan baksın cocuklara o ara yada zaten uyanmıyor diyorsun 5şe kadar halledersin çoktann kocani boşlamaa beeee yap iste banada haber ver oldu bitti maşaallahhh

Şimdilik bir kızım var jouuu
Adet oldum az az birde kontrole gitmedim daha gidip geleyim ondan sonra

Reactions: Jou
3750 doğdu kilosundan yana sıkıntı yok,çişini falan düzgün yapiyo.sadece süt emme süresi çok kısa.gece yine emiyor ama gündüz maksimum 5 dakika
Benim ki daha uzun emiyor bu ay 600 gr almış.
Keşke 5 dk emse de düzgün kilo alsaydı
Töbe yarabbim kız korkutma beni.
Bizim kırkımız 1 hafta önce çıktı ama lekelenmem devam ediyor ara ara bir de daha kontrole gitmediğim için daha denemedik bile korktum ama açıkçası
Leke varken olmaz zaten. Kayganlaştırıcı al

Sizin bebelerde yataga koydugunuz an uyaniyormu? 1haftadir 20dkda 3kez uyaniyor en az delirmeme ramak kaldi gercekten tek başına cocuk bakmak cok zor
Ben deliriyorum bazen. Artık cidden kaldıramıyorum tam bende yatıyorum arkamı dönüyorum vıyk vıyk sonra bir daha uyutuyorum dönüyorum vıyk vıyk insanada geliyorlar yani.

Ben deliriyorum bazen. Artık cidden kaldıramıyorum tam bende yatıyorum arkamı dönüyorum vıyk vıyk sonra bir daha uyutuyorum dönüyorum vıyk vıyk insanada geliyorlar yani.
Gercekten öyle bizdede durumlar.. cok ozeniyorum uyuyan bebegi olan annelere benim cocuklarim uyumuyor kesinlikle

Ben hamakta sallıyorum rahatladım
Ben anne yanı beşiğini kaldırıp hamak aldık bizde onda sallıyoruz uyumakta zorlanırsa kucağımda mayıştırıp öyle hamağa koyuyorum hamakta alçak yatak odasında yatamıyoruz ya oturma odasında yatıyoruz bu sefer yatağımı özledim

Ben ilk kızımı da o hamakta sallamıştım 1 yaşına kadar, sonra emerek uyudu. Alışsın napalım ağlamasından iyi, gaza da iyi geliyor
Benimki memede uyuyor genelde. Veya kolumda 2pıs pıs yapıyorum uyuyor. Elif5255 bizdeki sorun yatagina yatirinca uyaniyor atak haftasindaymis ona bagliyorum arrik. Birazdanda asiya gidecegiz insallah ateslenmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…