2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bestlak içiyorum ama nedense bu hafta çok az sütüm ya alayım o dediğini artırdı mı gerçekten ?

Kızlar bebeğin burnunu açmak için serum kullanmak yerine anne sütü sıkıp aspiratör ile çekmek mantıklı mı? Eskiler hep süt fışkırtırmış
Sute fln gerek yok bence. Ben bunu kullaniyorum basinci bebeklere uygun sabahlari 1er fis sıkıp otribebe ile cekiyorum

Eklentiler

• IMG_8632.png
    306,7 KB · Görüntüleme: 23
Reactions: Jou
Kizlar birazcik ozel bir mevzuu kocalarla eski fikfike geri donebildiniz mi ben bir kere denedim cok canim yandi devam edemedim bu hep boyle mi olacak ne zaman duzelecek
ayy geçen bi denedik çok acıdı, biraz zorladık açıkçası tahriş oldu bıraktık. 2 damla kan gelmiş tahriş olan yerden sanırım, ne ilginç
Bi daha cesaretim yok

Zamanla yakalar canım prematüre bebekler 2-3 yaşlarında yaşıtlarını yakalıyorlar ve geçiyorlar hatta.
Benim kide az aldı diye doktora götürdüm bugün, alerji prof. Una, 2 ayda 1500 gr ancak aldı ,37 haftalık doğduğu halde. Doktor her bebek aynı slcak diye bi şart yok normal, alerjik de değil drdi

Kizlar birazcik ozel bir mevzuu kocalarla eski fikfike geri donebildiniz mi ben bir kere denedim cok canim yandi devam edemedim bu hep boyle mi olacak ne zaman duzelecek
Canım biz sezaryen sonrası 4. Haftada başladık kanamam tamamen bitmişti eskisi gibiydi bi sıkıntım olmadı benim umarım atlatırsın önemli mevzu

Reactions: Jou
Tiçır benimki de 1350 aldı ya küçük bi de ama üstüme geliyor o sağlık ocağındakilere dalacam sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…