2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki de aynı. Birkaç gündür çok biberonla mama içti diye memeyi reddediyor. Hemen alışıyorlar. Napıcaz bilmiyorum
Oda mecbur oluyor reddetmesi baktı bu çok rahat lakır lakır geliyor zorlamıyor beni oyüzden memeyi istemiyor çok uyanıklar kııazzyapcak birşey yok biberonla devam artık

Kızlar iki gündür kızım bazen memede huysuzlaniyor.gazi yok altı temiz ac ama memeyi hem istiyor hem de itip bağıra bağıra ağlıyor.sebebini çözemedim sizde de oldu mu böyle.
Öyle ediyorsa bence var veremediği gazı yada çocuk doktoruna sorsan memeyi alırken bianda gazımı oluyor acaba insan napacağını şaşırıyor derdinide anlatamıyolar

Kızlar iki gündür kızım bazen memede huysuzlaniyor.gazi yok altı temiz ac ama memeyi hem istiyor hem de itip bağıra bağıra ağlıyor.sebebini çözemedim sizde de oldu mu böyle.
Aynısını benim kız yapıyor. Gündüz çocuk memeyi alıyor akşam oldum mu gazı geliyor huysuzlanıyor sinirinden midir nedir ağzını açıyor ama bildiğin memeyle ya oynuyor yada ağlaya zırlaya elleriyle itiyor diyorum Allah gündüz alıyor gece ne olduda bu çocuk almıyor valla artık yoruldum ne yapsam diye düşünüyorum bende diyorum sorun mu var anlamadım. Hastanede hemşireler felan dedi emme refleksi çok iyi diye.

Benim de normalde bayıla bayıla içiyor ama bazen böyle yapıyor.gazini falanda çıkarıyorum onda sıkıntı yok.

Of of bizde 5.haftaya girmis bulunuyoruz an itibari ile. 40haftaya goremi hesaplaniyor canim bilgin varmi. 38de dogdun oglum

Kizlar 1.ay bitince kalca ultrasonu ve goz muaynesi yaptir dedi saglik ocagi. Bu zorunlu mu sizler yaptirdinizmi?
Evet mutlaka yaptırın kalça çıkışını anlayamazsınız açısı var hayat boyu sıkıntı yaşamasın yürümesini falan etkiliyormuş. Göze de gitmek gerekli biz geçen hafta hepsine gittik ama benimki prematüre olduğu için zaten çok takibi oluyor. Kalça 2. Ayda değil miydi normal zamanda doğanlarda ?

40. Gün kalça dendi bize kuzum haftaya gideceğiz bizde

Evet bende 2 ay diye biliyorum hatta bugün doktor bile söyledi 2. Ayda kalça cıkıgı için gelirsiniz dedi

Yok kizzz kendi hesabına otomatikmen yattı hicbiryere basvuru falan etmedik biz sigortada görünuyor zaten otomatikmen yatırıyolar hesabina
850 yattı
Baya gec yatmıs sen dogum yapalı 3 hafta olacak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…