2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar bizimkinin yuzunde kabarciklar cikti birden. Oyle suratini sapir supur da opmuyorum kesinlikle… ne yapmak lazim
Benim oğlumdada var hergün banyo ettir canım gider sıcaktanda oluyo bide anne sütündende oluyormuş ama ben oğlumu hergün yıkıyorum gitti bile bazende çıkıyor

Kızlarrr
Güzel etkili ön erebileceğimiz gaz ilacı var mı acaba.
Bunu al canımBen akşam 9da veriyorum gece rahat versin diye

1720441657511.png

Kızlar benim bebişim 3 gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok

Kızlar benim bebişim 3 gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok
Bnim de iki buçuk gün yapmadı buraya da yazdm hata bn birsz zeytinyağı verdim bir arkadaş götürmüş doktor cay kaşığı kadar azick ver demiş bnde büyük oğlumda veriyordum bundada verdin iki saat sonra bir yaoti öle böle değil

Anne sütü alan bebeklerde 10 güne kadar normal. Emiyorsa huzursuz degilse ve uyuyorsa sorun yok.

Evet mutlaka yaptırın kalça çıkışını anlayamazsınız açısı var hayat boyu sıkıntı yaşamasın yürümesini falan etkiliyormuş. Göze de gitmek gerekli biz geçen hafta hepsine gittik ama benimki prematüre olduğu için zaten çok takibi oluyor. Kalça 2. Ayda değil miydi normal zamanda doğanlarda ?
Bizde bugun ultrason cektrdik. Gozede 2.ayda gidecegiz canim

Kızlar bizim de gaz sancılarımız başladı. Alttan gaz çıkarıp çıldırmış gibi ağlıyor. Ordan anladım gaz sancısı olduğunu. Karnı tok altı temiz, başka bi derdi yok. Ama bir yeri kopmuş gibi çıldırmışçasına ağlıyor. Asla sakinleştiremiyoruz.

Kizlar bizimkinin yuzunde kabarciklar cikti birden. Oyle suratini sapir supur da opmuyorum kesinlikle… ne yapmak lazim

Bende bunu sorucamtım. Büyük ihtimal sıcaktan. Çünkü bizde hiç öpmüyoruz.
Yenidoğan sivilcesi, süt aknesi diyorlar bahsettiğinize. Büyük kizimda yoğun olmuştu ama bu bebeğimde o kadar yoğun değil, ancak geçen hafta başladı olmaya. Hemen kremini aldım. Anında geçiriyor, bı bakın isterseniz 🙏

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-08-21-10-03-338_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-08-21-10-03-338_trendyol.com.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 32
6. Haftamıza girdik üc dört gündür o kadar iyiydi ki bebeğim tam atlattık sürecleri derken bugün cıldırmıs gibiydi o da ben de gün icinde sadece iki saat uyudu sürekli emmek istedi cok gazı vardı muhtemelen çıkaramadıkca delirdi, iki gün önce biagaia basladık o mu etkiledi bilmiyorum aşırı yoruldum bi on dakikada bile uzanamadım bugün ne yorucu bu annelik

6. Haftamıza girdik üc dört gündür o kadar iyiydi ki bebeğim tam atlattık sürecleri derken bugün cıldırmıs gibiydi o da ben de gün icinde sadece iki saat uyudu sürekli emmek istedi cok gazı vardı muhtemelen çıkaramadıkca delirdi, iki gün önce biagaia basladık o mu etkiledi bilmiyorum aşırı yoruldum bi on dakikada bile uzanamadım bugün ne yorucu bu annelik
Biagai etkilemez canım bende kullanıyorum 5 damla olarak
gazını cıkaramamış da olabilir doymamışta olabilirr protein seyler ye canımsütü. Yağlansın hatta kurudut kurukayısı hoşafı yap iç

Kızlar sizdede çok fazla terleme oluyormu ya doğumdan sonra hala geçmedi terlemelerim. Araştırdım 40 gün sürebiliyormuş normalmi acaba. Klimanın altında terliyorum şaka gibi

X