2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
kizlar sizin bebelerde cindoruk gibi fildir fildirmii hic yenidogan gibi gelmiyor gozume cok uyanik simdikiler fenaa. Saatlerdir uyanik mesela hala gozler fildir fildir bizimkinin
Ben cingöz diyorum bazen uykusu olsa da öyle fıldır fıldır bakıyor bizim kız 83 gün yoğun bakımda kaldı prematüre olduğu için herşeyi düzeltilmiş zamanına göre hesaplıyorum. Bu hafta 5. Hafta atak haftası zor günler bekliyor bizi

Kızlar selam normal doğum yapanlar dikisleriniz ne durumda acaba benim bugun 22 gün oldu dikisler düşmedi sizlerin nasıla caba durumu. ?

Ben çay değil ama bı kupa sütlü kahve içiyorum oda sayılır mı jou.onun dışında çikolata falanda tüketiyorum onların da etkisi var bence

Reactions: Jou
Ben çay değil ama bı kupa sütlü kahve içiyorum oda sayılır mı jou.onun dışında çikolata falanda tüketiyorum onların da etkisi var bence
Evett kahve maalesef gene içiyorsun bence oluyo bi içme bikaç gün bi denersin canım biz nasıl içeriz uykumuz kaçar onlarda sütten alıyor ben şimdi kahve ictim bakalim gene neler olcak hep diyolsr çay kahve içmeyin sutten bebege geçtiği için uyku kaçar diye

Kızlar selam bayadır giremiyorum Allah için yetişin bana bi çok zorlanıyorum 26 gün oldu küvezde kaldı 15 gün emziremiyorum bazen emiyor bazen kriz geçiriyor biraz alt çenesi geride doğru düzgün emmedi sütümde çoğalmadı biberon akışını istiyor ee o da yok sağıyorum kesilmesin diye sağ sol 15 dk cebeleşiyoruz ne yapamam lazım danışmanlık alcam galiba öneriniz var mı i? Bence çenesi geride ondan tam tutamıyor

Hastanelerde veriyorlar danısmanlık diye biliyorum. Bence cene yapısından değildir emme reflexi zayıf mı? Kucagında dik sekilde emzirmeyi dene elinle göğsünün alt kısmını destekleyebilirsin canım

Benimki de aynı. Birkaç gündür çok biberonla mama içti diye memeyi reddediyor. Hemen alışıyorlar. Napıcaz bilmiyorum

Benimki de aynı. Birkaç gündür çok biberonla mama içti diye memeyi reddediyor. Hemen alışıyorlar. Napıcaz bilmiyorum
Ah hepimizin derdi ayrı bnimkide bir kaç gün biberon tutsun diye dua ediyom hastane gitmem gerek süt sağ bir kaç gün emzirmiyeceksin dedi ona göre sütünü sağ stok yap üç gun boşa sağ dedilrr ams bnimki her yolu denedik biberon tutmuyo asla içmiyor sagdim sütler öle durdu

Merhabakaç haftalık doğdu bebişiniz? Benim de kızım hala küvözde, 12 gün oldu.

Hangi ildesiniz, ilk bebegimde yaşadım bu sorunu ve danışman 10 dk da halletti. Resmen emzirmek nasıl olur onda öğrendim

Hastanelerde veriyorlar danısmanlık diye biliyorum. Bence cene yapısından değildir emme reflexi zayıf mı? Kucagında dik sekilde emzirmeyi dene elinle göğsünün alt kısmını destekleyebilirsin canım
Denicem silikonla veriyorum sağmadan ondada doymuyor bilmiyorum ki zayıf mı anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…