Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Kızlar nasılsınız göbişlerinizi göreyim hemen 🥰 çıktı benimki bu hafta 🥰🥰 doktor kabızlık problemimden dolayı lavman yapmamı istedi ama daha bir hamile gibi hissedip kıyamıyorum

😂
Tam 22 haftalık olduk bugün dışardan daha tam belli değil ama artık minnacık da olsa bı gobusum varrr 😅🥰🥳

Eklentiler

• IMG_20240521_142906.jpg
    IMG_20240521_142906.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 129
Milletin ağzını asla kapatamayız boşverin, 24.haftadayım 5.5 kilo aldım, ki bence normal, buna rağmen kiloma yorumlar mı dersin, kalçan genişlemiş demeler mi dersin ne ararsan var 😂 bi bunlar bi de kendi korkunçlu doğum hikayelerini ballandıra ballandıra uzun uzun anlatanlara gıcık oluyorum, ellerine ne geçiyo acaba meraktayım
Ayyy kesinlikle öyleee👌😂 Bir taraf diyor ki hani hiç kilo almamışsın maşallah bir taraf diyor baya genişlemişsin çatıların büyümüş😏😂😂

Kızlar nasılsınız göbişlerinizi göreyim hemen 🥰 çıktı benimki bu hafta 🥰🥰 doktor kabızlık problemimden dolayı lavman yapmamı istedi ama daha bir hamile gibi hissedip kıyamıyorum 😂
Ben 9 aylık gibiyim😄 öncekinde foto yüklenmemiş

Eklentiler

• 20240521_151704.jpg
    20240521_151704.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar nasılsınız göbişlerinizi göreyim hemen 🥰 çıktı benimki bu hafta 🥰🥰 doktor kabızlık problemimden dolayı lavman yapmamı istedi ama daha bir hamile gibi hissedip kıyamıyorum 😂
Bızde son durum böyle yemek yıycem bırazdan baya acıktım 😀😀😀

Eklentiler

• IMG_20240521_153851.jpg
    IMG_20240521_153851.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 107
Kızlar göğüs ucu kremi ve gaz damlası olarak bunlar çok övüldü.Bugüngeldi siparişim almak isteyen olursa diyr 🙏

Eklentiler

• IMG_3216.jpeg
    IMG_3216.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 107
Maşallah her an doğuracak gibi maşallah biraz bize de gönder benim hiç yok gobus 😏😅 niye böyle benim ki ya sizin ne güzel hamile olduğunuz belli
Aç ken hıc ben değilim yemek yemedıgım halde bu halde yemek yıyınce dahada sısıyor 😀😀yollayım ayıpsın ne demek

Bekliyorum bana ne zaman gelir bu güncelleme acaba ya 😅😅
Çok da belli olmuyor benimki dışardan
Kuzu önemli olan zaten bebısın kılo alması bırak göbüş sısmesın bebek büyüsün onemlı olan o zaten yakında bu güncelleme sanada gelır bazen dıyorum evde olsam daha çok sıserım dıe ama yınede bu kadar harekete 13 saat calısıp ayakta durmama daha yenı yemek lerı tamamladım bulasıgı felan derken uıne benim kı ıyı almıs 670 bana göre gayet iyi bence herkez evde olsan daha çok kılo alırdın dıyor

Hanımlar sizinkide çok hareketlımı ben tekmeden dolayı devamlı lava boya gıdıyorum resmen oturuyorum yıne aynı yemek yıyorum aybı bu nıe uyumuyor yav hıc

Kuzu önemli olan zaten bebısın kılo alması bırak göbüş sısmesın bebek büyüsün onemlı olan o zaten yakında bu güncelleme sanada gelır bazen dıyorum evde olsam daha çok sıserım dıe ama yınede bu kadar harekete 13 saat calısıp ayakta durmama daha yenı yemek lerı tamamladım bulasıgı felan derken uıne benim kı ıyı almıs 670 bana göre gayet iyi bence herkez evde olsan daha çok kılo alırdın dıyor
O halinle 13 saat kolay mı Allah kolaylık versin sana ben oturduğum yerde bile belim ağrıyor oğlusun nasıl bu kız di degilmi iki kız iki oğlanı buldun valla ne güzel Allah'ım hayırlı evlat etsin hepsini

X