Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Merhaba arkadaşlar 31 hagta olmak üzereyim dün akşam arka dişim kırıldı aka tamamı değil
Bir parçası kırıldı ve o parçe sallanıyor geri kalan kısmı sağlam duruyor 😔

Kapı süsü bu çok hoşuma gitti kızlar sizler neler beğendiniz paylasirmisinz fikir olsun bizlere

Eklentiler

• Screenshot_20240603_114756_Instagram.jpg
    Screenshot_20240603_114756_Instagram.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 74
Bizde de durum aynı gece gelse daha iyi gene trafik yok hemen gideriz benim de korkum trafiğin en yoğun saatlerinden gelmesi🥺🥺
Bende senin gibi düşünüyorum illa sezeryan derse öyle planlamayı teklif edicem ama benim ev hastaneye 1 saat uzakta gece sancı gelirse ne olur hiç bilmiyorum düşünmek istemiyorum bile

Kapı süsü bu çok hoşuma gitti kızlar sizler neler beğendiniz paylasirmisinz fikir olsun bizlere
ayh cok prenseeees cok zarif ve şıkmış 🥰 ben daha yaptirmadim ama netlersem insallah bu tarz yaptiricam gibi ama eminde degilim

Eklentiler

• Screenshot_20240530_154341_Instagram.jpg
    Screenshot_20240530_154341_Instagram.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 71
Bebegi 3 gündür çok hissedemiyorum bazen icime vuruyor gibi oluyor derinlerde ve karnimin ici aciyor. Cuma hareketliydi tetanoz olduktan sonra aksamuzeri bebek asiri dönmüs gibi oldu icim cekiliyormus gibi oldu acaba ondan mi suan hareketleri cok hissedemiyorum
Canım tatlı bişeyler ye sol tarafına doğru yat içine sinmezse bi acile gidip baktırabilirsin korkma inşallah kötü bişey yoktur

kizlaaar ben tatil donusu allah kismet ederse 30 hafta olcam hastane cantasina konmasi gerekenleri alip 32 33 te cantayi hazir ediyim diyorum cok mu erken sizce

X