Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar ben nipt testini panoro Nipt yaptırdığıma çok pişman oldum. 12 gün oldu sonuç yok. Ek süreye girdi dediler. 3-4 güne belki sonuç çıkar ama uzayabilir falan diyorlar. Ama uzamazsa 3-4 gün…. 3-4 gün sonra kanda yeterli seviye yok dediler mi 3 hafta boşuna beklediğim yetmezmiş gibi bir daha kan verip üzerine 2 hafta daha bekleme süresi eklenecek. Ki zaten 2 haftada gelmemişken …E o zaman ne anladık biz bu işte? Zaten bebek 14 haftalık olacak. 16 haftalıkken üçlü tarama yaptırmak daha mantıklı oluyor.
bende NİPT Plus diye bir yere yaptıdım. 22 mayısda örnek verdim hala haber yok cuma sordum geçen, bana 10-12 gün demiştiniz sonuç çıkmadı hala diye. 10-12 iş günü içinde çıkar dedi. bende pişman gibiyim biraz bakalım sonuç ne olacak

soundoffreedom soundoffreedom ben izmir de bir firma ile konuştum. Fikir almak için. Kan örnekleri makineye girince 15-20 saat arası sonuçlar çıkıyormuş normalde. Ama nipt testi yapan firmalar yoğunluktan dolayı hemen işleme alamıyor. Cuma günü canım çok sıkıldı ama sonra düşününce ne olursa olsun sonucu değiştiremeyeğim zaten dedim Türk kahvesi yapıp içtim. 😃 strese girersem bebiş etkilenecek diye strese girmemek beni daha çok stres yapar oldu ama suan daha iyiyim 😃 bekleyeceğiz canım inşallah iyi sonuçlar gelir

soundoffreedom soundoffreedom ben izmir de bir firma ile konuştum. Fikir almak için. Kan örnekleri makineye girince 15-20 saat arası sonuçlar çıkıyormuş normalde. Ama nipt testi yapan firmalar yoğunluktan dolayı hemen işleme alamıyor. Cuma günü canım çok sıkıldı ama sonra düşününce ne olursa olsun sonucu değiştiremeyeğim zaten dedim Türk kahvesi yapıp içtim. 😃 strese girersem bebiş etkilenecek diye strese girmemek beni daha çok stres yapar oldu ama suan daha iyiyim 😃 bekleyeceğiz canım inşallah iyi sonuçlar gelir
ben fiyat için farklı firmalarla konuştuğuumda aldığım en erken teslim tarihi 6 gün idi onun dışında genelde 10 gün civarı söylediler.

Screenshot_2024-06-03-11-52-34-68_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Emzik aldım :KK70: maksat evde bi bebiş eşyası olsun dedim 🥲

Son düzenleme:
Kizlar bende bugün kontrole gittim. Bebis iyi dedi herhangi bir sorun görmedi kalp sesini de iki defa dinletti çok şükür güzel dedi. Son adet tarihimi degisti 🙈 galiba en son ben dogurcam🤭🤣 geç döllenme gibi düşündü çünkü ultrasonda sat ile uyumlu hiç çıkmadi bugün 8+5 görünüyor ama gelişim açısından büyüme boy falan hersey iyi büyük ihtimalle geç döllenme dedi. 30 31 Aralık görünüyor doğum eğer dayanabilirsen 01.01 de dogurturuz bir iki günden yıl kaybı olmasin dedi😂

Hadi bana da cinsiyet tahmini yapın😁
Cinsiyet tahminim yok ondan pek anlamıyorum da hemen hastane gözüme çarptı hangi doktora gidiyorsunuz acaba 🤭ben bi önceki gebeligimde medstar yıldıza gitmiştim 2 doktor deneyinlemistim koray bey ve Fatih bey koray bey aşırı sakin olduğu icin onunla kafa yapım uymamisti hatta pimpirikliyim diye hafif bi antidepresan vermişti kullanmamistim çünkü abartmıyordum fatih bey de benim sorularıma cevap olmamisti

Kızlar ben nipt testini panoro Nipt yaptırdığıma çok pişman oldum. 12 gün oldu sonuç yok. Ek süreye girdi dediler. 3-4 güne belki sonuç çıkar ama uzayabilir falan diyorlar. Ama uzamazsa 3-4 gün…. 3-4 gün sonra kanda yeterli seviye yok dediler mi 3 hafta boşuna beklediğim yetmezmiş gibi bir daha kan verip üzerine 2 hafta daha bekleme süresi eklenecek. Ki zaten 2 haftada gelmemişken …E o zaman ne anladık biz bu işte? Zaten bebek 14 haftalık olacak. 16 haftalıkken üçlü tarama yaptırmak daha mantıklı oluyor.
Sana dhlden kargo takip no verdiler miydi beybi

Cinsiyet tahminim yok ondan pek anlamıyorum da hemen hastane gözüme çarptı hangi doktora gidiyorsunuz acaba 🤭ben bi önceki gebeligimde medstar yıldıza gitmiştim 2 doktor deneyinlemistim koray bey ve Fatih bey koray bey aşırı sakin olduğu icin onunla kafa yapım uymamisti hatta pimpirikliyim diye hafif bi antidepresan vermişti kullanmamistim çünkü abartmıyordum fatih bey de benim sorularıma cevap olmamisti
Yıldız a gidiyorum bende canım. Nalan hanıma gidiyorum ben çok tatlı geliyor bana çok güler yüzlü böyle bı rahatlatiyo içimi onunla devam etme kararı aldım.hep ona gidiyorum başından beri😊

Yıldız a gidiyorum bende canım. Nalan hanıma gidiyorum ben çok tatlı geliyor bana çok güler yüzlü böyle bı rahatlatiyo içimi onunla devam etme kararı aldım.hep ona gidiyorum başından beri😊
Normalde kaç haftalıktın canım benim de 5 gün geri çıkıyor ultrasona göre

Aa ne güzel denk geldik instagramda bi kac defa gerçekten çok pozitif bi doktora benziyor. Ben oraya gittigim zaman Nalan hanım yoktu diye hatırlıyorum yine de emin değilim. Ablamin önerisiyle gitmiştim. Şimdi memoriale gidiyordum. Bakalim süreç ne gösterecek doğum fiyatları fahiş şekilde yukselmezse orda devam diye düşünüyorum 😊

X