Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Bebegi 3 gündür çok hissedemiyorum bazen icime vuruyor gibi oluyor derinlerde ve karnimin ici aciyor. Cuma hareketliydi tetanoz olduktan sonra aksamuzeri bebek asiri dönmüs gibi oldu icim cekiliyormus gibi oldu acaba ondan mi suan hareketleri cok hissedemiyorum
Doğum hastanesine 3 gündür hissetmiyorum merak ettiğim için geldim diye gidebilirsin, hem stresin azalır hem de emin olursun. 3 gün uzun bir süre
Merhaba arkadaşlar 31 hagta olmak üzereyim dün akşam arka dişim kırıldı aka tamamı değil
Bir parçası kırıldı ve o parçe sallanıyor geri kalan kısmı sağlam duruyor 😔
İlk gebeliğimde 6 dişim kırıldı. Resmen çat çat döküldü. Dr uöa sordum tuzlu su ile gargara yap düzenli fırçala bir şey yaptırma demişti. Mecburen doğumdan 1 ay sonra gittim 8 diş yaptırdım. Emzirdiğim için 1 ay da bekledim o gün sütü çekip attım 3 saat sonra emzirdim. Yani ağrın yoksa bekle, varsa Dr una dnaışmanda fayda var
kizlaaar ben tatil donusu allah kismet ederse 30 hafta olcam hastane cantasina konmasi gerekenleri alip 32 33 te cantayi hazir ediyim diyorum cok mu erken sizce
Ben de bayramdan sonra 32 33 oluyorum, bayram sonra kontrol var ve doğum çantasını hazır edip dolap hazırlığına başlayacağım. Erken değil bence son haftalar çok ağır hissedeceğiz, uyku da azalacak, doğum stresi de gelecek, ayakkabı bile bağlayamadığım için sinirim bozulup ağlardım😄

Doğum hastanesine 3 gündür hissetmiyorum merak ettiğim için geldim diye gidebilirsin, hem stresin azalır hem de emin olursun. 3 gün uzun bir süre

İlk gebeliğimde 6 dişim kırıldı. Resmen çat çat döküldü. Dr uöa sordum tuzlu su ile gargara yap düzenli fırçala bir şey yaptırma demişti. Mecburen doğumdan 1 ay sonra gittim 8 diş yaptırdım. Emzirdiğim için 1 ay da bekledim o gün sütü çekip attım 3 saat sonra emzirdim. Yani ağrın yoksa bekle, varsa Dr una dnaışmanda fayda var

Ben de bayramdan sonra 32 33 oluyorum, bayram sonra kontrol var ve doğum çantasını hazır edip dolap hazırlığına başlayacağım. Erken değil bence son haftalar çok ağır hissedeceğiz, uyku da azalacak, doğum stresi de gelecek, ayakkabı bile bağlayamadığım için sinirim bozulup ağlardım😄
Çok teşekkür ederim kuzum hissediyorum ama cok az ve derinden ic tarafima dogru vuruyor sanki dönmüş gibi

kizlaaar ben tatil donusu allah kismet ederse 30 hafta olcam hastane cantasina konmasi gerekenleri alip 32 33 te cantayi hazir ediyim diyorum cok mu erken sizce
Bence yap kapat ben de haftaya 32. haftamda yapacağım. Daha bugün bir tanıdığımı 34+2 aldılar doğuma onun erken geleceği belliydi hazırlıklıydı ama hazırlıklı olmakta fayda var ne olur ne olmaz :)

30 da hazırladım canım iyiki yapmışım diyorum çünkü gerçekten uğraştırıyor yıka ütüle ve günden güne ağırlaşıyoruz canım valla zorlanmaya başladım çok sıcaklara bırakma

yok kiz normal gelmisimde yetisememisler pit diye dogmusum annem diyoki cok kolay dogdun sanci bile cekmedim dedim uzaylimisin acaba sjsjsjsjs kesin bende aslinda anlamicam ama korkuyorum ya normalden 😂
Benim kardeşim erken gelmiş haftasına göre hemde 1 saatlik yolu babam 15 dkda gitmiş o 15 dklik yolda yetisememisler 😂

ayh ozaman normal tamamdir ya dedim erkenmi ki cok cunku ben sahsen kendime gore gec bile kaldim shsjsjs 😂 baya durdurmaya calistim kendimi yoksa ben 1 ay once hazirdim

30 da hazırladım canım iyiki yapmışım diyorum çünkü gerçekten uğraştırıyor yıka ütüle ve günden güne ağırlaşıyoruz canım valla zorlanmaya başladım çok sıcaklara bırakma
ayh ben daha duvar kagidimi siparis vermedim ya daha onu yapicam oda mecbur tatil sonrasina kaldi simdi sip versem yetismicek gidicez aman ya valla tatil donusu duvar kagidi yapistiricaz dolabi gelirse bu hafta onu yerlestiricem ev rezaleeeet heryer heryerde oglanin butun esyalari bi tarafta odasinda is bitmedi diye tasiyamiyorum oraya hastane cantasi bi yandan valla insallah 2 haftada agirlasmam ya suan on numarayim bi 1 ay max boyle gitse bana herseyi yetistiririm ya herseyi

tatil donusu basliyorum alisverisine ozaman ya ust uste geldi bi cok seyim
Bence şimdiden favorilere at canım dönüşte hemen hızlıca sipariş verirsin 😅 bizim bebiş azıcık aceleci oyuzden ben erkenden hazır bulundurdum evde uzak eşya getir götür olmaz diye yinede unuttuğum birçok şey vardır kesin😂

Bence şimdiden favorilere at canım dönüşte hemen hızlıca sipariş verirsin 😅 bizim bebiş azıcık aceleci oyuzden ben erkenden hazır bulundurdum evde uzak eşya getir götür olmaz diye yinede unuttuğum birçok şey vardır kesin😂
Canım bebek önde olunca erken doğum mu oluyor? Benimki de iki hafta önde ona göre mi hesaplicaz

Kızlar uzun zamandan sonra yeniden selamlar. Bu süreçte ev taşınması yerleşmesi ile uğraştım buraları ihmal ettim. Nasılsınız? Ben de bu hafta sonu inşallah hastane çantamı hazırlamayı düşünüyorum. Şuan 31+5 olduk. Bu aralar çok hareketli ve hareketleri daha sert hissediyorum 🥰 Zaman yaklaştıkça korku ve heyecan artıyor.

X