Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar bestlak damlayı doğumdan 1 hafta önce kullanmaya başlayın diyorlar tecrübeli anneler var mı bu şekilde kullanan

Benim doğum ekimin sonuna geliyor. Son 1 ay napcam okulda hiç bilmiyorum

Kundak hakkında ne düşünüyorsunuz şimdi baktım da hazır kundaklar var internette yarım böyle sünger gibi cırt cırtlı var mı kullanan yada alacak olan ?
Canım ben de şu fermuarlı olandan aldım love to dream markası ama şuan aşırı artmış fiyatı ben aldığımda böyle değildi.Bizzat bu ürünün tek üreticisi

Bugün konturollü muz vardı çok şükür herşey güzel çıktı 2300 olmuşuz 45 cm boyumuz varmıs nst güzel çıktı agrıların normal olduğunu soyledı malesef benim karın çevrem dar olduğu ıcın bebegın her hareketi canımj yakıyormus 32+4 günlük çıktı sımdıde ben bırsey anlamadım bu olcumlerden karın cevresı 34 haftalık çıktı baş cevresı 32+2 çıktı gercı saglıklı olsunda varsın ıkı gun oynasın ara yerde

Kuşum maşallah 2 gün bir şey değil ki doktorun eli titrer 2 gün oynar zaten

Amın kuzum sen ne yaptın bebıs nasıl durum ne
İyi kuzum ben 32+0'da gitmiştim. Maşallah bizim karın çevresi geriliği vardı 2 hafta, 2 haftadan 1 haftaya düşmüş şükür 1790 kilo olmuş yavrum. Bakalım inşallah gerileme olmaz bu şekilde devam eder. İlk NST me falan girdim hıçkırık tuttu bizimkini o ayrı bir komedi. Tıngır mıngır götüyoruz hayatım, bakalım 32 çalışır raporumu aldım 37 ye kadar nasipse devam. Sonraki kontrolümüz 5 ağustosta biraz biraz orda belli olur akıbetimiz diye düşünüyorum.

Kızlar ya sağa sola dönerken sanki bebişi ezicekmişim gibi oluyo tam rahat dönemiyorum iki tarafada korkuyorum bişey olmaz herhalde dimi
Kuşum hiiiiiç bir şey olmaz ezilcek edecek bir durumları yok onların kainatın en büyük süspansiyon cihazının içindeler. Ben uykudayken sol tarafıma doğru dönüp sırtıma ve bacak arama yastık koyup uyuyorum. Bedenim o sırada napmak istiyorsa yapabilmeli, zaten senin ve bebeğin için en doğru olanını bedenin sen istemesen de yapacak Allah korusun sana ciddi zarar vermeyen hiçbir darbe bebeğine de vermez rahat ol, değil ki uyuma esnasında sıkıştıralım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…