Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar benim beşiğimin üstünde yatağı çarşafı yorganı yastığı korumalıgı cibinliği hepsi var. Zaten ilk zamanlar çarşafa gerek olmuyor reflü yatağında yatıyorlar. Sonrası içinde annem nevresim takımı aldı içine elyaf alıp diktirdi o yorganı yeterli bence. Geçen özdileğin uyku setlerinden de gördüm aklınızda bulunsun

Kuzum bana diyetisyen arkadasim gebelere keten tohumu önermiyoruz hic demisti o gunden beridir yemiyorum. Dogumu tetiklermiş
Aa hiç düsünmedim valla bikaç diyetisyen gebelikte kabızlık için falan da keten tohumlu karısımlar öneriyordu tabi dozajında öyle rahatca sınırsız tuketilecek bişey değildi ama hiç düsünmedim zararı olur mu die. 🙈 eskiden beri hep yedigim bişeydi alışkanlık kalmış bende

Kızlar benim beşiğimin üstünde yatağı çarşafı yorganı yastığı korumalıgı cibinliği hepsi var. Zaten ilk zamanlar çarşafa gerek olmuyor reflü yatağında yatıyorlar. Sonrası içinde annem nevresim takımı aldı içine elyaf alıp diktirdi o yorganı yeterli bence. Geçen özdileğin uyku setlerinden de gördüm aklınızda bulunsun
Yorgan onerilmiyo kuzu bogulma tehlikesi yuzunden yatakta sadece çarşaf ve uyku tulumu kundak vs nasıl yatıyorsa öyle.

Canım ben metresini ucuza almıştım o zaman daha 3 aylıktık 2 metre aldım tek kattan 4 tane çıkardık. Şimdi fiyatları artmış olabilir eminönü kürkçü handan almıştık
Sağol kuzum Eminönüne giden birini bulursam aldırırım ona, bu sıcaklarda hiç gözüm yemiyor gitmeyi 😅

Kızlar uyuyabilen var mı 🥲 ben bütün gece bir sağa dönüyorum bir sola
Of of bütün gece kendımı lavaboya tasıdım altı gıbı gözüm aldım sak oğlan kalktı yarım saatı geckın uyanık salonda koltukta Uzanıyorum uykum var ama uyuyamıyorum oturasım var oturamıyorum çocuk lâ oyun oynayım dıyorum karnım taş gıbı gene ne yapıcagımı sadırdım bu yüzden demk yolar her hamılelık farklı dıe

Uyuyanlar da 4 kere deliler gibi bacak krampıyla uyanıyor zaten. Kızçeler ben anlamadım her gün kalsiyum 2 doz şase magnezyum daha da mı kasılıyorlar hayırdır 🙄🙄🙄

Aa hiç düsünmedim valla bikaç diyetisyen gebelikte kabızlık için falan da keten tohumlu karısımlar öneriyordu tabi dozajında öyle rahatca sınırsız tuketilecek bişey değildi ama hiç düsünmedim zararı olur mu die. 🙈 eskiden beri hep yedigim bişeydi alışkanlık kalmış bende
Cok asiri tuketmedikce sorun olmaz bence de hicbir gıda 🥰 ben de cok severek tuketiyordum diyetisyen arkadaşım tuketme diyince bıraktım

Ben çok erken uykuya dalmaya başladım sabah 7 de kalkıyorum iş için ama zor kalkıyorum tam tersi bana uyku yetmiyor yoruluyorum herhalde
Sen uykucusun dıyıcem ama olmaz yoruluyorsun kuzum bütün gün iştesın

Herhalde Allah doğum sonrasına böyle hazırlıyor bebişle uykusuzluktan çok etkilenmeyeyim diye 🙃 Allahtan şu an yaz tatilindeyiz de gündüz uyuma şansım oluyor yoksa okula gidip bu kafayla ders anlatmak sıkıntı olurdu

Kızlar bugün nasılsınız 😍 gün geçtikçe hepimizin şikayetleri artıyor. Bence bunu kötüye yormayalım güzel geçsin stresi atın üstünüzden hemen 🥰 hasta moduna girmeyin tadını çıkarın bunlar rahat günlerimiz 😍

X