Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar eşim aşırı fanatik olduğu için hastane çıkışını fenerbahçeli takım aldık😒 ama lacivert battaniye bulamadım sarı da istemiyorum bulduklarım da biraz pahalıydı çok battaniyesi var gereksiz para vermek istemedim beyaz olur mu acaba ne diyosunuz ne yapsam?
Olur tabi kız niye olmasınn

Kızlar hamilelikte hic alkol aldiniz mi? Internette arastirinca 1 kadeh kirmizi sarap ve alkolsuz biranin hicbir zarari olmayacagi yaziyordu. Bugun hava cok sicak ve biranda canim bira istedi esim de alkolsuz icebiliyorsan alayim dedi merak ettim. Icmeye cesaret edemem ama sanirim
Birya aşermk mi bnde yaşadım 1 2 ay önce aynı olayı ama tabikide içmedim hem sigara da kullanıyordum onuda bıraktım alkolsüz bira hiç bilmiyorum nasıldır bana kalırsa içme derim çok az bir zamn kaldı biraz sabır sonra bol içersin en alkollüsunden 🤣

Kuzum bir hastaneye gitsen ya riske atmak yerine
Eşimden sanırım bize de soğuk algınlığı bulaştı oğlumdaki 39 derece ateşi düşüremeyince doktora götürdük sabahtan beri bir şey yemeyip susuz kalıp üzerine bir de 13 kilo bebe kucaklayınca benim rahim parti vermeye başladı aşağıda 😶‍🌫️ Progestan fitil koydum bir tane sancıların geçmesini bekliyorum bu sefer alt karından değil direkt belden belden giriyor sancı 😫

Nasıl olmuş kızlar kolanyaları ben yaptım, kutuyuda eşim dün işten gelince biz bunları nereye koyucaz diyince düşündü tasarladı evde bi kutu vardı iplerini çıkar dedi çıkardım ve böyle bişey oldu 🤗🤗 10 da işten geldi Gece 2ye kadar uğraştık çok yorulduk ama sanırım değdi ve çok güzel bi anı oldu 🌸💕
Çok güzel olmuş canım eline sağlıkk 💕 ben de kendim yapmak istiyorum cesaret edemedim. Kaç tl ye geldi tanesi hesapladın mı ? Veya tamamı ne kadar tuttu

Ben normalde destekli 85b takıyorum ama bu aralar sıkıyor beni. Onlara sordum 90b al dediler cidden tam oldu çok rahat
Ben de normalde 90-95 im. Dün e bebekte reel olarak seçemedim hugün internetten 100 olarak sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Bir de şu gümüş kapaklarda e bebek sitesinde baby mom gördüm daha uygundu acaba iyi midir

Civciv deyince gozumde cok guzel canlandı sarılar😂
Ay dur kız hıc sevmıyprum sarıyı oğlanlanın okul forması sarıydı tısorttu allahın günü lekelı gelıyordu Allah'tan orta okula gectı ablasının yanına yoksa cekılmıypr sarı 🤣🤣🤣🤣

Kız ne tedirginligi heyecanlı işte 😂. Zaten erken baslarsa dogum bebekte bir sıkıntı yoksa normal süreçte ilerler. Haa açılman olmaz ozaman sezeryana alalım derler ya da suyun geldi diyelim ozaman da enfeksiyon riski oldugu için sancın olmasa bile max1 gun beklerler. Çatı muayenesi de cokta gerekli bişey değil. Takip ettigim cok iyi domtorlar var hiç çatı yapmıyolar. Kemikler zaten dogum eylemi başladıgında pızisyona gelip açılıyor dio mesela catın dar die sezeryan yapılan kadınların 2. Dogumunda normal yaptıgı yüzlerce örnek var. Ya da aynı çatı dar yapamazsın die domtor değiştirenler normal doguruyo mesela. Haaa keyfi olarak da sezeryan isteyebilirsin domtorunla konusursun ben sezeryan istiyorum dersin ozaman kesin olur😂
Ya bu çatı muayenesiyle alakalı benim aklımı kurcalayan bir konu var. Ben ilk bebek sahibi olmaya karar verdiğimde ürolojiye gidip her şey yolunda mı diye muayene olmuştum daha denemeye başlamamıştık bile. Erkek bir doktora gittim doktor bana çatı muayenesi yaptı ben o zaman tabi bunu doğal sanıyorum ama su anda bile çatı muayenesi için erken şimdi anlıyorum bunu. Hep ben ne yaşadım diye düşünüyorum açıkçası. O zaman da çatın dar sen normal doğuramazsın demişti.

Çok güzel olmuş canım eline sağlıkk 💕 ben de kendim yapmak istiyorum cesaret edemedim. Kaç tl ye geldi tanesi hesapladın mı ? Veya tamamı ne kadar tuttu
Etiket 90 TL
Kolanya 150 TL
Şişeler 125 TL
25 adet toplam 365 TL'ye gelmiş canım internet fiyatlarından çok uyguna geldiğini düşünüyorum

Ay
Ya bu çatı muayenesiyle alakalı benim aklımı kurcalayan bir konu var. Ben ilk bebek sahibi olmaya karar verdiğimde ürolojiye gidip her şey yolunda mı diye muayene olmuştum daha denemeye başlamamıştık bile. Erkek bir doktora gittim doktor bana çatı muayenesi yaptı ben o zaman tabi bunu doğal sanıyorum ama su anda bile çatı muayenesi için erken şimdi anlıyorum bunu. Hep ben ne yaşadım diye düşünüyorum açıkçası. O zaman da çatın dar sen normal doğuramazsın demişti.
Ay saçmalamış. Bende hamilelikten once muayene oldum ama çatı muayenesi deildi vajina florası enfeksiyon mantar bakteri var mı. Smeer testi falan için örnek alımı öyle seyler yapıldı.

Aaa ne alaka ya hamile değilken neden elle muayene yaptı ki bu zamana kadar kaç kere gitmişimdir hiç elle bakılmadı smear yapılırken de el sürülmüyo zaten

X