Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Benimde herşeyim yıkanmış hazır bekliyor. Bavul içi organizer aldım o geldiğinde valizi hazırlayıp arabanın bagajına koyacağım sadece pijama takımlarım ütülü askıda onu giderken elimizde götürürüz yoksa çok kırışır.
Kaç haftalıkken hazırladınız kıyafetleri

Eşimden sanırım bize de soğuk algınlığı bulaştı oğlumdaki 39 derece ateşi düşüremeyince doktora götürdük sabahtan beri bir şey yemeyip susuz kalıp üzerine bir de 13 kilo bebe kucaklayınca benim rahim parti vermeye başladı aşağıda 😶‍🌫️ Progestan fitil koydum bir tane sancıların geçmesini bekliyorum bu sefer alt karından değil direkt belden belden giriyor sancı 😫
Kız nıe kaldırdın çocuğu dıyıcem benım kıde 12 kılo çoğu zaman kucagımda duruyor ne yapacağımı bende sasırdım desem yerıdır ındırınce kucagımdayken başlıyor kasılmalar dıkkat et kendıne fıtıl kullanıyorsun ne olur ne olmaz

Kızlar hamilelikte hic alkol aldiniz mi? Internette arastirinca 1 kadeh kirmizi sarap ve alkolsuz biranin hicbir zarari olmayacagi yaziyordu. Bugun hava cok sicak ve biranda canim bira istedi esim de alkolsuz icebiliyorsan alayim dedi merak ettim. Icmeye cesaret edemem ama sanirim
Hıc gulucegım yoktu herkez başka şey ister sen alkol dayan bıraz daha ne kaldı doğuma

Ben kızın kıyafetlerini ütüledim bugün kendim yapmak istedim 🥹 kızlar asla geçe bırakmayın bu işleri çok yorucu oluyor
Aynen kız bebek erkeklere göre daha erken gelebiliyor benım sadece kundak kaldı onu daha almadım burda kumaş çı var ordan kumaş secıp dıktırıcem

Kız nıe kaldırdın çocuğu dıyıcem benım kıde 12 kılo çoğu zaman kucagımda duruyor ne yapacağımı bende sasırdım desem yerıdır ındırınce kucagımdayken başlıyor kasılmalar dıkkat et kendıne fıtıl kullanıyorsun ne olur ne olmaz
Kucağıma almazsam hastanede yerlere yatacaktı babası da kayıt için gitmişti çaresiz kaldım. Hiç acile falan gidemicem gidiyorum sancıyla orda sedyede yatınca her şey süt liman oluyor sedye yerine başarabilirsem iki saat dümdüz yatağımda yatmayı düşünüyorum 🤧

Kızlar eşim aşırı fanatik olduğu için hastane çıkışını fenerbahçeli takım aldık😒 ama lacivert battaniye bulamadım sarı da istemiyorum bulduklarım da biraz pahalıydı çok battaniyesi var gereksiz para vermek istemedim beyaz olur mu acaba ne diyosunuz ne yapsam?

Kızlar eşim aşırı fanatik olduğu için hastane çıkışını fenerbahçeli takım aldık😒 ama lacivert battaniye bulamadım sarı da istemiyorum bulduklarım da biraz pahalıydı çok battaniyesi var gereksiz para vermek istemedim beyaz olur mu acaba ne diyosunuz ne yapsam?
🤣🤣🤣🤣 çocuğu doğar doğmaz adam fener bahcelı yapacak desene

Kucağıma almazsam hastanede yerlere yatacaktı babası da kayıt için gitmişti çaresiz kaldım. Hiç acile falan gidemicem gidiyorum sancıyla orda sedyede yatınca her şey süt liman oluyor sedye yerine başarabilirsem iki saat dümdüz yatağımda yatmayı düşünüyorum 🤧
Dıkkat et cnm uzan dınlen bıraz

Aslında sarı da unisex bi renk önür boyu kullanabilirsin

Kızlar, karındaki sertleşme ne kadar süre geçmezse endişelenmek gerekir? Yorulmadığımız bir günde?

X