Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar bir iki saat önce kasılmam vardi dışardaydım biraz yorulduğum bir gün oldu bir şey yapmadım aslında ama malum sıcaklar ayakta falan da durunca 🙄 akşam eve geldim vajinamda baya ağrı var baskı hissi gibi değil de dudaklari ağrıyor gibi ilk bir önemsemedim ama hala devam ediyor birde alt karnımda çok az regli sancısı gibi sızlama hissediyorum. Bir de bebeğimin az hareket ettiğini fark ettim ya çikolata yedim sola yattım ama bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ sizce doktora gitmeli miyim? Durduk yere telaşta yapmak istemiyorum 🫠
Biraz dinlen bakalım ağrı azalıyo mu bak yorulunca oluyo öyle yerleri kalmadığı için az hareket ediyolar panik yapma🌸

Aynı dozda ama işte tarihi yaklaşmış diye biraz panik oldum doktora gidene kadar beni idare etse yeter
Tarihi geçerse zehirler tarihi yaklaştı diye bir yan etksii olmaz içinize snmiyorsa progestan reçetesiz de satılıyor ben reçetesiz olarak alıyordum siz veya bir yakınınız alabilir reçetesiz olarak

Ben de bir gün cok yurumustum o zaman boyle bagsettigin gibi agrim olmustu doktoruma yazmistim yoruldugun icin dedi dinlenince 2 saate vs gecmisti
Bu bahsettikleriniz bana hep oluyor paniklemeyin dinlenin baktın bebiş az hareket ediyor bi huzursuzluk vat gidersin canım endişenlenmeyin. Rahmimiz büyüdü vajinaya baskı yapıyor yordukçada ağrıyor çok normal
Cucuthecatt Cucuthecatt 🙏🏻
Sağ olun kızlar biraz korktum 😟 ama şimdi dinleniyorum duruma göre bakacağım inşallah 🙏🏻🥰

Kızlar sizinde bebeğiniz hıçkırıyor mu neredeyse her gün ? Böyle ritmik pıt pıt şeklinde. Bu kadar çok olması normal mi (33.haftaya giriyorum) bu hafta neredeyse her gün hıckırık tutuyor bebeği

Kızlar sizinde bebeğiniz hıçkırıyor mu neredeyse her gün ? Böyle ritmik pıt pıt şeklinde. Bu kadar çok olması normal mi (33.haftaya giriyorum) bu hafta neredeyse her gün hıckırık tutuyor bebeği
Benim bazen günde 2 3 kere oluyo normaldir heralde🤷‍♀️ nefes alma alıştırması yapıyolarmış bu ara ondandır belki

Evet canım benim bebiş de kaç haftadır neredeyse hergün hickiriyor. Diyaframı gelişiyor sorun yok

Evet canım su içiyorum bende geçsin diye ama geçmiyor tabiki baya sürüyor sonra geçiyor ama çok normalmiş bu dönemde 🥰

Ben de normalde 90-95 im. Dün e bebekte reel olarak seçemedim hugün internetten 100 olarak sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Bir de şu gümüş kapaklarda e bebek sitesinde baby mom gördüm daha uygundu acaba iyi midir
Ben silvernurse aldım trendyoldan. Çizik ve sararmış geldi sonra değişim yaptılar bu seferde içi hafiften kararmış. Yerinde olsam bakarak alırım. 999 ayar al bi de göğüs ucun büyükse Xl al

Ben de normalde 90-95 im. Dün e bebekte reel olarak seçemedim hugün internetten 100 olarak sipariş verdim bakalım nasıl gelecek. Bir de şu gümüş kapaklarda e bebek sitesinde baby mom gördüm daha uygundu acaba iyi midir
Ben babymom aldım malzemesi diğer pahalı markalarla aynı bi fark yok

Aynı durum bende de var hep aynı yerde beş on dk da sürüyor düzenli atıyor ve çok sık oluyor her gün sabit oluyor

siteyi bir inceleyin isterseniz. ben sipariş vermedim de araştırırken denk gelmiştim yaparsam diye.
Canım çok teşekkür ederim. Fiyatı gayet uygun burada başka modellerde beğendim birini sipariş veririm. Kolonyaları istediğim gibi renkli doldurmak istiyorum 😍

X