Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Yaa çok üzüldüm gerçekten bizim duygu durumumuz çocuklara geçiyor Allahm sana evlat nasip etmiş yalnız bırakmamış eşin için bir şey diyemiycem ama çocuğun için kendini üzmemeye çalış benimde erken doğum riskim var eşimle en ufak ses yükselmemizde tartışmamızda hemen ağrı hissediyorum belkide psikolojikdir diyorum ama çocuklar çok hissediyor. Umarım senin ve çocuğun için en hayırlısı neyse o olur ayılmak ayrılmamak sana kalmış ona bişey diyemem ama inşallah çocuğunla mutlu olursun bahtı güzel olur bi süre kendi ailenin yanında kalsan belki bişeyler hallolur
Amin inşallah Allah razı olsun benim eşimde öyle kavga ettiğimiz zaman karnım belim çok ağrıyor nefes alamıyorum sanki hissediyorlar gerçekten bebeğim bunları hak etmiyor dogururjm diye çok korkuyorum zamanında gelirler inşallah

ay nasılll bir geceydi ya. hem aşırı sıcak, nemli. sağ tarafa yatınca midem yanıyor reflü yaşıyorum. sol tarafa yatınca göğsüme öküz oturmuş gibi nefesim kesiliyor 🙄🙄 neyse ki sabah oldu. ciğer geliştiricinin bi yan etkisi var mı kızlar ya ilk kez bu kadar nefes darlığı yaşadım
Ne zaman vuruldun ciğer geliştirici sana kaç doz verdi

Benim servikal uzunluk 2.8 çıktı belki normaldir yine de kontrole gitme şansınız varsa gidin bı çok olmamış gideli eğer bı anormallik olsaydı doktorunuz mutlaka söylerdi benim bebeğim baş aşağı ve çok aşağıda
Benim bebiş de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda. Bakalım duruma göre ben de gideyim. Kimisi diyor yaşanılanlar normal kimisi diyor kontrol ettir. Ben panik bi insan olduğum için eşim de beni sakin tutmak adına sürekli "bişey olmaz, çok normal, olabilir böyle şeyler" diyip duruyo ne yapsam şaşırdım

Benim bebiş de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda. Bakalım duruma göre ben de gideyim. Kimisi diyor yaşanılanlar normal kimisi diyor kontrol ettir. Ben panik bi insan olduğum için eşim de beni sakin tutmak adına sürekli "bişey olmaz, çok normal, olabilir böyle şeyler" diyip duruyo ne yapsam şaşırdım
Yine de sakin kalmaya çalış normaldir belki de

Piştim resmen hıc esmıyor ne atlet ne sütyen taktım yüzünden ter akıyor resmen sinirim bozuldu hesaplama yaptım ıkı yıl içinde bır kere hasta oldum patlıycam resmen 😔😔😔

Kuşum biz 32 haftaya girdik şu zamana kadar bebek hep baş aşağıydı güçlü tekmelerim hep göğüs altında mideme doğru hatta, şuan iyiyim ama 3 gün önce 2 gün boyunca karnım aşırı sertti ve geçmiyordu doktor normal dedi sonra birazda psikolojik herhalde rahatladım şimdi iyiyim sertlik geçti arada yokluyor o kadar demek istediğim yaptığımız panikte çok etkiliyor sen bol bol dinlen herşey olacağına varıyor 🥰

Ev yapmaya başlıyoruz zaten adamlar yarın gelicek ama sürekli senin annen böyle baban böyle ailemle kavga etti bunu sürekli başıma kalkiyo bıktım artık ailemle gorusmemi istemiyor dün ki randevuya annem geldi neymiş de annemde gelicek dememisim diye kavga çıkardı kendisinin ablası da yanımızda olmasina rağmen kv de de kışkırtıyor sürekli
Üzüldüm canım ya. Hamilelik zaten zor birde aile içinde huzursuzluk çıkınca saha zorlaşıyor:KK43: Kaç yıllık evlisiniz eşin hep böyle miydi ?

Düzce canım ilk defa bir gece bu kadar sıcak geçti ne çocuklar ne eşimle biz hiç uyumadık aşırı derecede nem var burda nefes alabilmek çok zor zaten astım hastasıyım hamilelik bir yandan cinnet geçirip adama saracagim en son çok sinirleniyorum her sabah her sabah bıktım artık bu simitciden hak var hukuk var ya kaç kere konuştuk erken gelme 9 da gel diye adam bildiğini okuyor
Canım maalesef en kötü gebelik zamanı denk geldi resmen bize hamileliğin son 3 ayı sıcaklara geliyor ve zorluyor, çok haklısın😞

Ev yapmaya başlıyoruz zaten adamlar yarın gelicek ama sürekli senin annen böyle baban böyle ailemle kavga etti bunu sürekli başıma kalkiyo bıktım artık ailemle gorusmemi istemiyor dün ki randevuya annem geldi neymiş de annemde gelicek dememisim diye kavga çıkardı kendisinin ablası da yanımızda olmasina rağmen kv de de kışkırtıyor sürekli
Sen kayanın kovuğundan mı çıktın , o yokken annen baban vardı o kadar iyi anlıyorum ki görümcem tam bu sebepten boşandı bazısı da böyle oluyor ya😕

Ay gündüz Ankara civarı da sıcakta akşam en azından camları açınca rahatça uyunuyor
2 gündür uyuyamıyoruz sıcaktan bakılmak üzereyim resmen imdat diye bağırasım var 🥵 sıcaktan beslnmem de alt üst oldu canım birşey istemiyor ayran yoğurt ceviz iki lokma atıyorum ağzıma öyle bebiş besleniyordur inslalh

Çocuğumla tehdit ediyor hemen zaten bilmiyorum doğuma kadar bu kararımı erteledim ama saygım kalmamış gibi hissediyorum ona
Çocuğunla mi tehdit ediyor nasıl yani bunu anlayamadım bir insan nasıl böyle birşey yapbilir hamile bir insana aklım almadı şuan sizin büyük bir sıkıntıniz var galiba biraz da senin kayınvalide karıştırıyor ortalığı

2 gündür uyuyamıyoruz sıcaktan bakılmak üzereyim resmen imdat diye bağırasım var 🥵 sıcaktan beslnmem de alt üst oldu canım birşey istemiyor ayran yoğurt ceviz iki lokma atıyorum ağzıma öyle bebiş besleniyordur inslalh
Canım sıcak öyle ya insan çorba sulu yemek görmek istemiyor ki

canım baş aşağı olması emin ol diğer türlü durmasından daha rahat. benim bebişin ayaklar yerdeyken çıkacakmış gibi tepiniyordu ama baş aşağı olunca daha az sarsıyor rahim içini 😅 çok şükür 28den sonra döndü de rahat ettim. baş aşağı olması tek başına bir sıkıntı değil, olması gerekenden aşağıda olması sorun olabilir sadece. senin rahim ağzı uzunluğu da gayet iyi endişelenme yani ❤️

Bana da günde iki defa progestan dedi bı de haftada bı iğne dedi bı de ciğer geliştirici olucam haftaya 4 doz iki defada vurun dedi haftaya da kontrole çağırdı tam doğum pozisyonundaymis dinlen çok hareketlisin galiba dedi gerçekten de çok hareketliydim bundan sonra bol bol dinlen dedi
Dinlene dinlene geçiricez bende öyle ev felan taşıyınca çok yordum kendimi şimdi sürekli yatıyorum az bi zamanımız kaldı biraz daha sabır

Kızlar bu söyleyeceğin hurafe olduğuna kesinlikle inanıyorum ama eğlencesine gerçekten soruyorum insan bir düşünmüyor değil 😀😻
Sekiz haftalık hamileyim kessem top gibi yusyuvarlak .
Sizin kesirleriniz nasıldı ve cinsiyetleriz ne oldu 😀😻😻😻😻😁

X